Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Німеччина  MBA

MBA в Німеччині

1. Бізнес-школи Німеччини – це заклади вищої освіти світового рівня. Більшість місцевих закладів бізнес-освіти неодноразово були відзначені на високому рівні в міжнародних рейтингах. Наприклад, Manheim Business School і ESMT Berlin увійшли в ТОП 100 Global MBA Rankings за версією Financial Times.

2. У Німеччині великий вибір спеціалізацій програм з підготовки магістрів ділового адміністрування: маркетинг, HR, фінанси, інновації та підприємництво, лідерство, міжнародний маркетинг, стратегічне управління, міжнародне управління, міжнародне управління в сфері охорони здоров'я, управління технологіями, управління підприємницькою діяльністю, управління інформацією. Крім того, для управлінців і менеджерів з різними запитами в Німеччині доступні різні типи програм MBA: подвійні, стандартні, з частковою та повною зайнятістю, розширені.

3. Вартість навчання в бізнес-школах Німеччини, зазвичай, нижча, ніж в США і Великобританії. Це також стосується і вартості проживання.

4. У Німеччині є бізнес-школи, які не вимагають від студентів складати іспит GMAT для вступу на MBA на відміну від бізнес-шкіл США і Великобританії.

5. Німеччина – це одна з найбільш економічно розвинених країн Європи. На її території працюють відомі корпорації, представництва яких є не тільки в Європі, але і в інших країнах світу. Бізнес-школи Німеччини активно співпрацюють з німецькими та іноземними компаніями. Завдяки цьому студенти програм MBA відвідують лекції топ-менеджерів, про яких знають у всьому світі. Також всі студенти програм MBA обов'язково проходять стажування, займаються практичними проєктами спільно з представниками партнерських компаній. Для молодих менеджерів, які хочуть просуватися кар'єрними сходами, це відмінний варіант, як отримати досвід і роботу за кордоном.

6. У міжнародному рейтингу рівня зарплат для випускників програм MBA Німеччина займає 7 місце. Навчання на програмі MBA в Німеччині дає вам перспективи знайти своє місце на німецькому ринку праці.

7. Для студентів, які хочуть отримати ступінь MBA в Німеччині, доступні всі шанси отримати стипендію. DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst, або Німецька служба академічних обмінів), найбільша в світі стипендіальна організація, яка пропонує різні стипендії для іноземних студентів. У бізнес-школах в Німеччині теж є власні стипендіальні фонди для студентів з видатними результатами роботи.

Види MBA в Німеччині

Тривалість курсу MBA в Німеччині в різних університетах відрізняється. Тривалість навчання за стандартною програмою MBA повної зайнятості і Executive MBA в Німеччині від 12 до 24 місяців. Рідше тривалість курсу може бути 15, 18 або 20 місяців.

Крім того, все більше людей, яких цікавить навчання за програмою MBA в Європі, стали обирати саме Німеччину через активну розробки бізнес-школами англомовних програм. Це актуально для студентів, які не знають добре німецьку, але не хочуть втрачати шанс отримати якісну та доступну освіту. Також більшість бізнес-шкіл і університетів проводять факультативні заняття з німецької мови для студентів англомовних програм.

Умови вступу на MBA в Німеччині

 • Мінімальний вік студента – 21 рік
 • Кваліфікація: наявність диплома бакалавра, завірена розшифровка балів і мінімум 3 роки досвіду на управлінській посаді
 • Знання англійської або німецької мови, що підтверджується відповідним сертифікатом
 • Мотиваційний лист
 • Рекомендації (необов'язково)

Важливо заздалегідь уточнити, чи визнається в обраній вами бізнес-школі ваш диплом.

Більшість німецьких університетів приймають заявки на вступ через онлайн-платформу UniAssist. Інші, які не працюють через UniAssist, зазвичай приймають заявки через власні сайти.

Вартість навчання на MBA в Німеччині

Навчання за програмою магістра ділового адміністрування в Німеччині не може бути безкоштовним, адже цей тип курсів визнаний одним з найпрестижніших і найдорожчих у світі. Але навчання в Німеччині обійдеться вам дешевше, ніж у Великобританії з аналогічним рівнем якості.

Обираючи між державним закладом вищої освіти і приватним, варто розуміти, що навчання у другому обійдеться вам дорожче. Тип програми теж впливає на вартість. Наприклад, вартість навчання за розширеною програмою MBA в Німеччині буде вище вартості стандартної програми повної зайнятості. В середньому вартість навчання на програмі MBA повної зайнятості коливається від 30 000 до 50 000 євро, а на розширеній програмі MBA – близько 90 000 євро. Це в середньому на 15% дешевше, ніж у Великобританії.

Також на вартість впливає, якою мовою проводиться навчання. Навчання на курсі MBA в Німеччині англійською мовою дорожче, ніж німецькою.

Підраховуючи, скільки коштує MBA в Німеччині, враховуйте витрати на оренду житла, харчування та інші потреби.

Найкращі бізнес-школи Німеччини

Berlin School of Business and Innovation (BSBI) – приватний університет в Берліні, де студентам доступно навчання на англомовних програмах бакалаврату, магістратури, MBA. Студенти Berlin School of Business and Innovation (BSBI) вивчають маркетинг, продажі, бізнес-адміністрування, туризм та індустрію гостинності. Програми всіх рівнів Berlin School of Business and Innovation (BSBI) включають обов'язкові стажування в партнерських компаніях. Тривалість стажування – від 2 до 8 тижнів.

EU Business school – одна з найвідоміших бізнес-шкіл в Європі. Корпуси EU Business school є в Мюнхені, Монтре, Барселоні та Женеві. Студенти EU Business school вчаться на програмах Foundation, бакалаврських, магістерських програмах, MBA, докторантурі і канікулярних програмах. Вони вивчають фінанси, маркетинг, менеджмент у сфері спорту, комунікації, піар, міжнародний бізнес, бізнес-менеджмент. EU Business school входить у двадцятку кращих бізнес-шкіл світу (China Economic Review).

Munich Business School – це ще один приватний заклад бізнес-освіти в Мюнхені. Особливість Munich Business School в тому, що викладачі школи є практиками і представниками бізнесу. Вони діляться зі студентами актуальними знаннями індустрії. У Munich Business School доступні бакалаврські, магістерські програми та програми MBA. Студенти Munich Business School вивчають маркетинг, продажі, бухгалтерський облік, управління персоналом, фінанси, менеджмент бізнесу в сфері люкс, підприємництво, менеджмент цифрового бізнесу, корпоративні стратегії та інновації.

Допомога консультанта

Якщо у вас серйозні наміри отримати ступінь магістра ділового адміністрування в Німеччині, звертайтеся в Mudra за безкоштовною консультацією. Ми ознайомимо вас з реальними відгуками студентів MBA в Німеччині, допоможемо підібрати програму, житло, зібрати необхідні документи і купити авіаквитки за вигідною ціною. Телефонуйте за тел. (044) 499 115 0 і залишайте заявку на сайті.

Безкоштовна консультація