Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Ірландія  Підготовка до бакалаврату

Підготовка до бакалаврату Ірландії

4 причини здобувати вищу освіту в Ірландії

Ірландія – це прогресивна країна Європи, що відома своїм високим рівнем освіти, економіки та розвитку окремих сфер діяльності. Зокрема за цією країною впевнено закріпилося звання IT столиці Європи. Політика країни орієнтується на те, щоб залучати щорічно все більше молодих талантів. Тому кількість іноземних студентів в Ірландії щороку тільки збільшується. Чим же їх приваблює Ірландія?

1) Оптимальне співвідношення «якість-ціна» в питанні освіти. Багато закладів вищої освіти Ірландії були засновані британцями або ж активно співпрацюють з Великобританією. Британська освіта високо цінується на міжнародному рівні, але вона не настільки доступна через немалу вартість і навчання, і проживання. Тому багато студентів обирають Ірландію як раціональну альтернативу.

2) Лояльна міграційна політика держави теж є додатковим стимулом. Як ми вже відзначали, Ірландія сьогодні займає позицію країни з економікою, що динамічно розвивається. Залучення нових талантів в країну допомагає збільшувати ці показники розвитку. Тому в Ірландії лояльно ставляться до іноземних студентів, які приїжджають на курси підготовки до бакалаврату в Ірландію або на навчання на академічних програмах.

3) Студенти отримують право поєднувати роботу і навчання. Для багатьох іноземних студентів це дуже важливо, адже так вони можуть заробити додаткові кошти на повсякденні витрати. Але навіть якщо ви забезпечені фінансово це теж вигідно для вас, адже де ще ви зможете отримати європейський досвід роботи паралельно з навчанням? Навіть якщо ви плануєте після навчання повернутися в рідну країну, у вас буде не тільки європейський диплом, а й європейський досвід роботи. Це автоматично підвищує ваші шанси знайти хорошу роботу відразу після випуску.

4) Випускники бакалаврату та магістратури можуть залишитися в Ірландії на вигідних для них умовах. На відміну від США в Ірландії випускники бакалаврської програми можуть залишитися жити і працювати в країні на 1 рік, випускники магістратури – на 2 роки. І це не залежить від вашої спеціалізації. Якщо ж ви залишаєтеся в країні, то ще через 5 років ви можете подати документи для отримання ірландського громадянства. Для багатьох іноземних студентів це важливий фактор, що впливає на їх вибір.

Навіщо вчитися на програмі підготовки до бакалаврату в Ірландії?

Системи середньої та вищої освіти Ірландії і України дуже відрізняються. На деякі програми бакалаврату неможливо вступити, якщо ви не вчилися на спеціальній програмі підготовки до бакалаврату в Ірландії. Це може бути обумовлено відмінностями між шкільними програмами, недостатнім рівнем володіння англійською мовою або невідповідністю інших показників успішності абітурієнта. Кожен коледж і університет прописує самостійно умови вступу, де вказано чи потрібно вам пройти обов'язкову програму підготовки до бакалаврату в Ірландії. Тому спочатку варто обрати конкретну програму в конкретному коледжі чи університеті.

Крім того, часто студенти і батьки обирають навчання на такій програмі ще й для того, щоб студент міг під час навчання на програмі підготовки до бакалаврату в Ірландії звикнути до життя в новій для нього країні і суспільстві. Це корисно, адже в такий спосіб студент адаптується до нових умов проживання і нової системи освіти. Це важливо і дозволить студенту вже під час навчання зосередитися на процесі навчання, а не відволікатися на переживання або звикання до всього нового.

Популярні напрямки підготовки до бакалаврату в Ірландії

Одні з найпопулярніших напрямків серед наших студентів це Dorset College і Dublin City University. Розповімо про них детальніше.

Dorset College – приватний коледж в Дубліні, який був заснований в 1983 році. Тут можливо пройти навчання на програмах підготовки до бакалаврату в Ірландії за 3 спеціалізаціями:

 • Бізнес

 • Інженерія і інформаційні технології

 • Наука і здоров'я

Dublin City University – це державний університет в Дубліні, який був заснований в 1975 році. Тут можна пройти підготовку до бакалаврату в Ірландії за універсальною програмою. Ця програма орієнтована на іноземних студентів, які планують навчатися на бакалавраті в Dublin City University, хочуть підвищити свої академічні показники успішності і поліпшити знання англійської мови.

 

Безкоштовна консультація