Вища освіта

    Фільтр
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Вища освіта
 • Вік
  від до

Вища освіта  Нідерланди  Підготовка до бакалаврату

Підготовка до вступу на бакалаврат в Нідерландах

Причини вчитися в Нідерландах

Щорічно тисячі студентів їдуть здобувати вищу освіту за кордоном. Нідерланди – це один з найпопулярніших напрямків, особливо серед жителів європейських країн. Чому студенти обирають саме Нідерланди?

1. Університети і коледжі Нідерландів пропонують великий вибір англомовних програм навчання різного рівня: програми підготовки до бакалаврату в Голландії, бакалаврські та магістерські програми.

2. Навчання в Нідерландах – це хороше співвідношення ціни і якості. Голландський стиль викладання інтерактивний і орієнтований на студентів. Ви будете розвивати цінні навички, такі як вміння аналізувати, розв’язувати практичні завдання і креативно мислити. Крім того, в Нідерландах є всі шанси отримати стипендію.

3. Щорічно в Нідерланди їдуть іноземні студенти з 160 країн світу. Вони вибирають цю країну не тільки через якість освіти, а й тому, що в цій країні зручні умови проживання, місцеві жителі неупереджені, прямолінійні і відкриті до іноземців. Крім того, щорічно Нідерландам вдається утримувати свою позицію в п'ятірці найбільш щасливих країн світу.

4. Нідерланди – це 18-я за величиною економіка в світі. Деякі найбільші в світі транснаціональні корпорації, в тому числі Philips, Heineken, KLM, Shell, ING і Unilever, голландські.

5. Нідерланди – це країна-лідер у багатьох предметних областях, в тому числі і в сільському господарстві, управлінні водними ресурсами, мистецтві, дизайні, логістиці та відновлювальній енергетиці. Одночасно в Нідерландах позитивно ставляться до іноземних студентів. Уряд цієї країни зацікавлений в тому, щоб мотивувати таланти залишатися в Нідерландах і розвивати місцеву економіку. Крім того, випускники голландських закладів вищої освіти можуть отримати дозвіл на працевлаштування в Нідерландах.

Програми підготовки до бакалаврату в Голландії

Системи освіти в кожній країні відрізняються. З розвитком Нідерландів як популярної серед іноземних студентів країни для здобуття вищої освіти виникла необхідність, щоб готувати іноземних студентів до навчання в Нідерландах. Цю роль виконують програми підготовки до бакалаврату в Нідерландах. В рамках навчання на такій програмі студенти вчаться на академічних курсах, щоб відповідати необхідним для вступу показниками успішності. Також студенти покращують свою англійську мову, звикають до роботи в голландських університетах і адаптуються до життя в новій країні.

Навчання на програмах підготовки до вступу на бакалаврат в Голландії організовуються при місцевих університетах і в спеціальних навчальних центрах. Розповімо детальніше про кожен з варіантів підготовки.

Підготовка при університеті

При університеті існують такі програми підготовки до бакалаврату в Нідерландах:

 • Річний курс підготовки до бакалаврату в Голландії

 • Курс підготовки до бакалаврату в Голландії за семестр

 • Інтенсивний курс підготовки до вступу в Голландію

 • Короткий курс підготовки до бакалаврату

Ці програми відрізняються між собою тривалістю, інтенсивністю занять і вимог до студентів під час вступу. Зокрема, для вступу на програми підготовки до бакалаврату в Голландії «Річний курс» і «Інтенсивний курс» необхідно знання англійської мови IELTS 5.0, а на програми «Семестровий курс» і «Короткий курс» – IELTS 5.5.

Всі курси розробляються з метою, щоб підвищити рівень англійської мови студента і вдосконалити його навички для продуктивного і ефективного навчання. Зокрема, мова йде про вміння мислити критично, навички тайм-менеджменту, самопрезентації, уміння працювати в команді, а також про навички дослідницької роботи і проджект-менеджменту. Це більше, ніж стандартні мовні курси, адже вся програма підготовки до бакалаврату в Голландії орієнтована саме на те, щоб дати іноземним студентам потужну базу для успішного навчання в закладі вищої освіти.

Проживають студенти програм підготовки до вступу на бакалаврат в Нідерландах в місцевих сім'ях або студентських містечках. У першому випадку вони можуть краще пізнати культуру цієї країни. Якщо ж студент робить вибір на користь студентського містечка, це допомагає йому краще пізнати особливості життя студентів в Нідерландах зсередини.

Підготовка при навчальному центрі

Популярність Голландії серед іноземних студентів зумовила розвиток таких навчальних закладів як спеціалізовані навчальні центри, які займаються тільки підготовкою студентів до вступу на бакалаврат в Нідерландах.

Для більш ефективної роботи такі навчальні центри співпрацюють з місцевими університетами-лідерами. Програми підготовки до бакалаврату в Голландії відрізняються спеціалізаціями:

 • Бізнес, економіка і соціальні науки

 • Наука, інженерія та інформаційні технології

Тривалість програм навчання в навчальних центрах – 1 рік. Протягом цього року студенти працюють за 3 основними блоками:

 • Блок «Навички академічної англійської мови» – мета цього блоку в тому, щоб студент розвинув навички академічного письма, навчився робити англомовні конспекти, читати і аналізувати англомовний матеріал, писати есе і брати участь в групових дискусіях.

 • Блок роботи з наставником – мета цього блоку в тому, щоб допомогти студентам визначитися з університетом, підготуватися до здобуття вищої освіти в Голландії, вирішувати з наставником поточні проблеми і питання, що виникають у студентів.

 • Блок вивчення предметів спеціалізації – в рамках цього блоку студенти вивчають до 8 предметів відповідно до обраної спеціалізації.

Студенти таких центрів живуть у власній резиденції центру спільно з іншими студентами.

Консультація від Mudra

Якщо ви зацікавлені в навчанні в Нідерландах, але не знаєте, яку програму і університет вибрати або ж навпаки вже точно знаєте майбутню спеціалізацію, але хочете підготуватися на програмі підготовки до бакалаврату в Голландії, звертайтеся в Mudra. Ми надаємо повний комплекс послуг, починаючи з консультацій при виборі програм, закінчуючи допомогою з поселенням. Для того, щоб отримати першу безкоштовну консультацію, звертайтеся за номером (044) 499 115 0. Перспективне майбутнє в ваших руках!

 

Безкоштовна консультація