Канікули

  Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Результати відсутні

Канікули  Кіпр

Мовні курси для дітей на Кіпрі

Кіпр – це острівна країна в Середземному морі. На Кіпрі дві офіційні мови – грецька і турецька. Але завдяки історичному зв'язку острова з Великобританією, від якої Кіпр став незалежний в 1960 році, вплив британців помітний на багатьох місцевих сферах діяльності і побуті. За різними даними від 60% до 80% кіпріотів володіють англійською мовою. Це автоматично робить цей регіон привабливим і для туристів, і для іноземних студентів, які в пошуках мовних курсів за кордоном.

З 2004 року Кіпр приєднався до Європейського Союзу. Це також сприяло розвитку країни як ще одного освітнього центру Європи. Все це разом з красою природи, комфортним кліматом і наявністю англомовного населення сприяє щорічному збільшенню кількості іноземних студентів, які приїжджають вчитися на мовних курсах на Кіпрі.

Більшість шкіл з мовними курсами на Кіпрі для дітей знаходяться в 2 великих містах острова – в Ларнаці і Лімасолі. Це завдяки гарному транспортному сполученню та розвиненій інфраструктурі для того, щоб навчання на мовних курсах для дітей на Кіпрі було не тільки пізнавальним, а й зручним.

Крім того, лояльне ставлення уряду до іноземних студентів теж позитивно впливає на розвиток регіону як освітнього центру. Наприклад, влада Кіпру позитивно ставиться до бажання іноземних студентів місцевих університетів поєднувати навчання і роботу. Без отримання додаткових дозволів вони можуть працювати 20-30 годин на тиждень. Це не тільки гарна матеріальна допомога для студентів, а й шанс краще вивчити регіон, і поліпшити знання англійської мови. Для багатьох студентів пункт про можливість працевлаштування важливий при виборі закладу вищої освіти за кордоном. Університети Кіпру акредитовані міжнародними організаціями, співпрацюють з багатьма європейськими університетами, запрошують викладачів з Великобританії, Німеччини, тому все більше іноземних студентів роблять вибір на користь Кіпру. Мовні курси в такому випадку дозволяють підліткам, які планують здобувати вищу освіту в майбутньому в цій країні, звикнути до життя на острові, поліпшити свою англійську і зрозуміти, чи комфортно їм в місцевому кліматі.

Види мовних курсів для дітей на Кіпрі

Канікулярні програми – це літні програми, які включають стандартні заняття в класі і різноманітні розваги. Вони організовуються на базі шкіл-пансіонів в період канікул або на базі навчальних центрів мовних шкіл. Якщо у мовної школи немає своєї резиденції, студенти живуть в місцевих сім'ях. Деякі канікулярні програми дозволяють вибирати, до якого типу активностей буде залучений студент. Це може бути спорт, екскурсії до історичних пам'яток, акторська майстерність, музика, пригоди за сюжетами відомих казок, профорієнтація. Перевага канікулярної програми в тому, що діти можуть вчитися, розважаючись. Але якщо ви хочете робити акцент саме на навчання, то краще звернути увагу на стандартні і інтенсивні програми мовних курсів. Вони дозволяють вибирати інтенсивність занять, комбінувати групові та індивідуальні заняття з викладачем, а також регулювати тривалість курсу. Стандартна тривалість канікулярної програми – 2-3 тижні.

Стандартні і інтенсивні програми – це програми, в яких акцент робиться на навчання, а не розваги. Організаторами таких програм виступають мовні школи. На відміну від канікулярних програм, набір на ці програми триває постійно незалежно від сезону. Навчання проводиться в невеликих групах. Більшість шкіл дозволяють комбінувати навчання за такою груповою програмою з індивідуальними заняттями з викладачем. Завдяки цьому студент не втрачає шанс вивчати англійську, спілкуючись з однолітками, але на індивідуальних заняттях учитель може глибше і детальніше розібратися з проблемними для студента моментами.

Програми підготовки до іспитів – це програми, організаторами яких виступають мовні школи. Тривалість програми залежить від вихідного рівня знань у студента. Часто самі мовні школи є сертифікаційними центрами і можуть проводити іспити.

Проживання

Залежно від віку дитини і типу мовного курсу, студентам доступні такі варіанти проживання:

 • У місцевій родині
 • У студентській резиденції
 • В орендованих апартаментах (для повнолітніх студентів)
 • У хостелах

Вартість курсів англійської мови для дітей на Кіпрі

Вид програми впливає на вартість навчання. Якщо мова йде про канікулярний мовний курс, то він включає плату за освітні послуги, проживання, харчування та розваги. Якщо мова йде про стандартний курс англійської мови, то мовні школи вказують тільки вартість 1 тижня навчання. Більш того вартість 1 тижня залежить від інтенсивності занять і тривалості всієї програми. Чим довше ви плануєте вчитися, тим нижче ціна за 1 тиждень навчання.

Вартість 1 тижня навчання в мовній школі стартує від 200 євро, а в мовному канікулярному таборі – від 400 євро і вище залежно від умов проживання та програми розваг.

Якщо мова йде про неповнолітнього студента, якому потрібен опікун, це теж додатково оплачується.

Допомога і консультація

Mudra надає всім, хто цікавиться мовними курсами для дітей на Кіпрі, реальні відгуки студентів, розповідає про відмінності програм, допомагає у виборі мовної школи, житла, купівлі квитків, зборі та перекладі документів, якщо це необхідно. Всі менеджери з питань освіти за кордоном працюють з найдорожчим, що у них є – власним досвідом. Завдяки цьому в Mudra обирають програми, що відповідають конкретним запитам конкретних студентів. За безкоштовною консультацією звертайтеся через заявку на сайті або за тел. (044) 499 115 0. 

Безкоштовна консультація