Канікули

  Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Великобританія

Мовні курси для дітей в Англії 

Вивчати іноземну мову краще за все з раннього віку, адже всім відомо, якщо дитину з дитинства оточує кілька мов, вона легко опановує кожну з них. У вивченні англійської мови цей підхід теж актуальний, потрібно тільки створити відповідні умови. Навколишнє середовище, професіонали-викладачі, живе спілкування - все для того щоб зацікавити дитину.

Де ж ще вчити англійську, як не на її батьківщині - в Англії. Тут саме оточення сприяє навчанню: спілкування з носіями мови, привітні викладачі, насичена позакласна програма, сучасні підходи до навчання, а ще сама атмосфера Англії з її червоними автобусами, Біг-Бен, замками, Тауерським мостом, Стоунхенджем, Лондонським оком - про що ще мріяти.

Довго думати, куди відправити дитину вчити англійську цього літа, не доведеться, тому що саме в Англії на сьогоднішній день більше 100 шкіл і курсів англійської мови, і дитячі програми не виняток. Багато шкіл були створені десятки років тому, тут працюють досвідчені професіонали, які знають як знайти підхід до кожного студента. Тому, відправляючи дітей на навчання до Англії, батьки можуть бути впевнені в їх безпеці.

Більшість дитячих програм навчання в Англії працюють саме влітку, зручно подорожувати і відвідувати таборів, як дітям, так і батькам. Багато мовних шкіл Англії пропонують вивчати не тільки англійську, але й інші мови, німецьку, іспанську, італійську, французьку, китайську, чеську і навіть арабську.

Переваги навчання на мовних курсах для дітей у Великобританії

 • повне занурення в мовне середовище: вивчення мови відбувається не тільки на заняттях, але і під час позакласних заходів, спілкування з друзями і вирішення побутових питань;
 • мультикультурність навколишнього середовища: як правило, на канікули до Великобританії приїжджають діти з усього світу, тут можна знайти багато друзів, спілкування з якими допоможе практикувати іноземні мови протягом багатьох років;
 • сучасні методики та підходи до навчання: досвідчені професіонали практикують сучасні методики викладання, що особливо актуально серед дітей, так як їх увагу легко зловити і важко втримати. Освітній процес часто проходить у формі ігор, сценок, загадок, є заняття на свіжому повітрі;
 • широка програма позакласних заходів: екскурсії, музеї, театральні вистави, уроки їзди верхи, спортивні змагання, футбол - дозволять не тільки добре провести вільний час, а й знайомлять з культурою і традиціями Англії;
 • насичені літні канікули: вивчення мов в Англії ідеально підходить для батьків, які не знають, як відірвати дитину від гаджетів і наповнити її вільний час корисними заняттями. Влітку в Англії школярам нудьгувати не доводиться, час учнів продумано до хвилин, вони весело проводять дозвілля, знайомляться з однолітками, вивчають мови і набираються нових вражень.

Програми навчання та мовні табори Англії

Літні програми вивчення мов, мабуть, можна назвати одними з найбільш інтенсивних, так як часто разом з вивченням мов дітям пропонують паралельно навчатися грати в футбол, брати уроки їзди верхи, вивчати робототехніку та багато іншого. Але не варто думати, що все літо діти проведуть за партою, так, заняття мовами проходять щодня, але всього 2-3 години, решту часу діти відпочивають або проводять на позакласних заходах.

Найпопулярнішими є спортивні та мультиактивні табори, але в останні 5 років багато шкіл Британії пропонують школярам вивчення мов і паралельну роботу над цікавими технічними проектами. Так з'явилися Tech Camp, STEM School.

Тут учні створюють ракети і роботи, вчаться програмувати і розробляти комп'ютерні ігри, головна мета таких програм - це натхнення молодих винахідників.

Цікаво, що програма вивчення англійської в Гогвортсі - це єдині мовні курси в Англії для дітей, відгуки про які зробили цю програму найпопулярнішим в світі дитячим табором минулого року. Діти навчаються на території Cheltenham College, вчаться англійської, відвідують уроки магії та чаклунства, знайомляться з персонажами їхньої улюбленої історії про Гаррі Поттера. Найцікавіше в таборі це можливість відвідати місця, де знімалися сцени з однойменного кінофільму, а також поїздка в Лондон в Інтерактивний музей Гаррі Поттера.

Програми домашнього навчання, передбачають вивчення англійської з проживанням в сім'ї. Це дуже цікаві варіанти програм, учень може вивчати англійську навіть поза занять, тобто весь час, яке він знаходиться біля викладача - в побуті, в місті, за обідом. Учням не потрібно витрачати час на поїздку в школу і назад, проживаючи в сім'ї викладача, учень занурюється в мовне середовище, знайомиться з традиціями і побутом країни, мову якої він вивчає.

Курси англійської в Лондоні

Особливою популярністю серед іноземних студентів користуються курси англійської в столиці Англії. Лондон - це історичний, культурний і економічний центр країни, його ще називають втіленням британських традицій і самим чудовим містом Британії.

Відома в усьому світі лондонська мовна школа LSI не тільки спеціалізується на мовному навчанні студентів, а й на підготовці до міжнародних мовних тестів TOEFL та IELTS, Cambridge English Language Assessment. Студенти школи мають найрізноманітніші розважальні заходи від пікніків на Брайтон Біч до виїзних вихідних в Парижі.

Цікаво, що школа LSI пропонує більше десятка програм навчання: основні, інтенсивні курси, річні програми підготовки, літні та зимові табори для дітей, програми для студентів 40+, професійна англійська (бізнес, фешн, медицина), підготовка до міжнародних іспитів.

Вартість та проживання

Вартість мовних курсів для дітей у Великобританії коливається в діапазоні від 303 до 3900 GBP і залежить від тривалості програми, інтенсивності занять і різноманітності розважальних заходів.

Важливо відзначити, що головна особливість дитячих таборів в Великобританії - це цілодобова опіка над учнями поки вони в школі.

Діти проживають в шкільних резиденціях, в комфортних кімнатах. Є триразове або дворазове харчування, якщо діти виїжджають на екскурсії, кожен учень отримує сендвічі і гарячий чай.

Також є можливість проживати в приймаючих сім'ях, неподалік від школи або проходити навчання англійській безпосередньо в сім'ї.

Багаторічний досвід роботи мовних шкіл показав, що дітям більше подобається проживання в шкільних резиденціях, дуже часто розважальні заходи тривають і в вечірній час, до того ж в оточенні однолітків завжди веселіше.

Мовні курси в Англії дуже сподобаються дітям, це будуть кращі їх канікули і, напевно, найкорисніші, адже вивчення іноземних мов - запорука успішного майбутнього.

Безкоштовна консультація