Канікули

  Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Німеччина

Мовні курси для дітей в Німеччині

Зацікавилися можливістю вивчати іноземну мову за кордоном? І це не даремно. Люди вже готові інвестувати в подібні мовні курси. Такий варіант вивчення іноземної мови найбільш ефективний з усіх представлених варіантів. Ви можете цілими днями спілкуватися в чатах з native speakers, годинами тренуватися в спеціальних додатках або відвідувати 3 заняття Спікінг клаба в тиждень, але ці варіанти не дають повного занурення в німецькомовну середу.

Всім, хто бажає не проходити курси іноземної мови для галочки, а хоче навчитися розмовляти, розуміти, писати і думати на цій мові, рекомендується пройти хоча б саму мінімальну по тривалості програму. Це змінює ваше життя на «до» і «після». Ви вчитеся думати німецькою не тому, що так треба, а тому що цього ранку ви підете з новими знайомими снідати і будете обговорювати, що цікавого відбулося. Ви відвідаєте місцеву визначну пам'ятку і вам не потрібно буде слухати аудіогіда, адже ви будете розуміти, що говорить німецькомовних екскурсовод. І потім, коли ви або ваша дитина повертаєтеся після такої програми додому, перед вами маса можливостей. Адже не дарма кажуть, що скільки мов ти знаєш, стільки ти і людина. А в нашому світі конкуренції це ще й гарна перевага:

 • для студентів, які подаються на стипендію;
 • для випускників, які планують навчатися в німецькомовній країні;
 • для професіоналів, яким це необхідно для кар'єри або бізнесу;
 • для дітей, батьки яких хочуть дати дитині можливість розвиватися і пізнавати цей світ;
 • для пенсіонерів, які хочуть і розвиватися, і розважатися.

Які бувають мовні курси для дітей в Німеччині? Існують 4 варіанти типу програми:

 • Вивчення в мовній школі
 • Вивчення в мовному таборі для школярів
 • Вивчення в місцевій родині
 • Вивчення при навчальному закладі (університеті, коледжі)
 • Розповімо докладніше, чим відрізняються ці мовні курси.

Переваги міжнародних мовних шкіл

Міжнародні мовні школи мають власні центри у великих країнах і містах, в тому числі і в Німеччині. Для батьків, які шукають не просто мовні курси, а й цікавий варіант, як провести літо в Німеччині школяреві, це хороша можливість. Вони вибирають те місто, яке більш цікавий для них своїми визначними пам'ятками, історією і культурою.

Крім того, вибираючи будь-яке місто або країну, ви можете не хвилюватися за те, що десь умови проживання та навчання будуть краще, а десь гірше. Команди міжнародних шкіл дорожать своєю репутацією, тому кожен навчальний заклад працює виключно за єдиними високими стандартами.

Мовні школи не обмежуються однією-двома групами і пропонують програми навчання для дітей від 12 років, дорослих, людей від 50 років і тих, кого цікавить спеціалізовані курси (бізнес, медицина і т.д.)

Важливо враховувати, що у таких шкіл найчастіше немає власних резиденцій для проживання студентів. Але адміністрація з радістю допомагає студентам знайти апартаменти за вигідною ціною неподалік від місця навчання.

Чим мовний табір відрізняється від мовної школи?

Йдеться про повному пансіоні, коли школярі живуть і вчаться на одній території. Програмою встановлено певну кількість годин навчання, а також розваги для різних вікових груп, щоб канікули для дітей в Німеччині точно запам'яталися. Команда такого табору влаштовує в рамках розважальної програми тематичні вечірки, конкурси, організовує відвідування місцевих визначних пам'яток і екскурсійні поїздки в інші міста. Дитячі канікули в такому мовному таборі в Німеччині це можливість поєднати вивчення іноземної мови, познайомитися з новою культурою і знайти нових друзів.

Вивчення в місцевій родині

Це популярна програма «повного занурення» в оточення вивчається. Найчастіше діти живуть в сім'ї викладача. Він проводить з дитиною певну кількість уроків, але навчання не закінчується після закінчення уроку, а триває за сімейним обідом, прогулянкою в парк або поїздкою на екскурсію. Завдяки такому індивідуальному підходу мовні курси для дітей в Німеччині стають цікавим і незабутнім досвідом.

Для тих, хто збирається вчитися в Німеччині

Якщо мова йде про курсах німецької мови для дорослих або підлітків, які збираються навчатися в Німеччині, є ще один варіант навчання. Якщо ви вже визначилися з навчальним закладом, уточніть, чи є в цьому коледжі чи університеті програма вивчення німецької мови як іноземної. Навчальні заклади розробляють такі літні програми та набирають на неї міжнародних студентів, яким потрібно підтягнути рівень німецької. Програми розраховані на поліпшення таких навичок як розуміння на слух, читання, письмо, мовлення.

Скільки коштують мовні курси для дітей в Німеччині?

Якщо ви зацікавлені в дешевих мовних курсах в Німеччині або володієте певним бюджетом, варто відзначити, що все залежить не тільки від навчальної програми, а й особливостей проживання, тривалості курсу і т.д. Але тепер по порядку.

 • Тип курсу

Навчання в рамках курсу може проходити в міжнародній мовній школі, локальному навчальному закладі, школі-пансіоні або місцевої сім'ї. Різні мовні курси припускають різні статті витрат: з проживанням або без, повний пансіон або тільки сніданки і вечері, включені витрати на розважальну програму або доведеться доплачувати на місці - все це важливо і варто відразу ж обговорювати. Також звертайте на це увагу, коли порівнюєте між собою мовні курси.

 • Тривалість курсу

Найчастіше в мовних таборах надають відчутну знижку за тиждень навчання для тих, хто вибирає більш тривалу програму.

 • Пора року

Іноді роль відіграє навіть сезон. І мова абсолютно не про бажання заробити на батьках, які хочуть влаштувати школяреві незабутні канікули влітку в Німеччині, а у відмінностях розважальної програми. Та програма, яка підготовлена ​​для зимових мовних курсів в Німеччині, може абсолютно відрізнятися від літнього варіанту. Звідси і абсолютно різні статті витрат. Враховуйте це, коли вибираєте мовні курси.

Але пам'ятайте, що будь мовні курси для дітей в Німеччині ви б не вибрали, ви точно не прогадаєте. А все тому, що кожен з них - це вже перемога і інвестиція в краще майбутнє!

Безкоштовна консультація