Канікули

  Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Італія

Мовні курси для дітей в Італії

Які асоціації у вас виникають, коли ви думаєте про Італію? Напевно, тепло, піца і паста? Можливо ще канали у Венеції? Але ж це ще й країна, куди їдуть діти з усіх країн світу на мовні курси. Компанія Mudra займається організацією таких поїздок в Італію і нам є, що про них розповісти.

Чому батьки відправляють дітей на мовні курси в інші країни?

Це розвиває самостійність і відповідальність дитини.
Завдяки таким програмам діти знайомляться з новими культурами і цінностями, стають терпиміше і більш відкритими.
Діти знайомляться з представниками країн з різних куточків планети і часто продовжують спілкуватися і після курсів. Такий досвід позитивно впливає на вміння дитини комунікувати, озвучувати свою думку і займатися нетворкінгу.
Навчання проходить в ненапряженной обстановці і самі студенти часом забувають, що приїхали вчитися. Чому? Тому, що атмосфера навчального процесу насичена радістю, веселощами і духом дружби.

Які програми мовних курсів є в Італії?

Всі програми умовно діляться на 2 типу:

 • Від локальних компаній
 • Від представників міжнародних таборів в Італії
 • Чим вони все відрізняються? Перш за все, тим, яка мова вивчають в рамках курсу діти. В Італії ви можете вивчати як італійський, так і англійська. Кожна програми має свої особливості. Пропонуємо вивчити деякі з них.

Які є мовні курси для дітей в Італії?

Home Language International Ltd

В рамках цієї програми студенти проживають в сім'ї викладача і мають як стандартні заняття з інтенсивністю від 10 до 30 годин на тиждень, так і інтенсивну розважальну програму. Головна перевага такого варіанту мовних курсів для дітей в тому, що викладач приділяє дитині максимум уваги не тільки під час занять. Навчання іноземної мови не закінчується, коли закінчується урок. Одночасно це і новий досвід, знайомство з традиціями іншої країни і сім'ї. Програма розроблена для дітей з 9 років і дозволяє вибирати особливості проживання дитини (сім'я з дітьми або без, кімната з окремою ванною кімнатою або загальна і т.д.)

PLUS Educational і Sprachcaffe Languages ​​Plus

Ці програми нішу міжнародних мовних шкіл, які пропонують студентам вивчати іноземні мови в різних куточках світу. Багато уваги міжнародні мовні школи приділяють асортименту програм: загальний курс вивчення іноземної мови (стандартний або інтенсивний), підготовка до здачі іспитів, підготовка до вступу, спеціалізовані курси. Студенти міжнародних мовних шкіл живуть, як правило, в місцевих сім'ях або резиденціях навчальних закладів.

STEM-A with the BRANDS

Це міжнародний літній табір в Італії. Щоденні екскурсії по італійським містам, можливість відвідувати лекції та воркшопи від представників світових брендів зі сфер мистецтва і технологій - здається схоже на фантазію? Зовсім ні, це короткий опис програми в цьому таборі. Діти від 12 років до 19 років зі знанням англійської на рівні від Pre-Intermediate мають можливість співпрацювати з командами таких світових брендів як Ferrari, Ducati, Centro Pecci, Dallara, Accademia Carrara.

Ця програма допомагає підлітку визначитися з майбутньою професією, дарує незабутній досвід і спогади, показує красу італійських пам'яток і одночасно допомагає покращувати рівень володіння англійською мовою.

Що стосується побутових моментів, то всі діти проживають у дво- і тримісних номерах з Wi-Fi, мають триразове харчування і завжди знаходяться під наглядом супровідника персоналу.

Поради для батьків

Якщо ви плануєте відправити дитину на канікули до Італії, варто розуміти, що в липні, серпні спостерігається найвищий ажіотаж на мовні курси. Тому варто заздалегідь планувати і записуватися. Тих, хто вже думає про шкільні канікули в Італії влітку 2019 року, зацікавлять деталі програм мовних курсів для дітей в Італії. В описі програм вже є розклад наборів груп і докладна інформація, чим займатимуться діти. Якщо у вас виникли додаткові питання, звертайтеся за консультацією до менеджера компанії Mudra. Контакти вказані на сайті.

І пам'ятайте, що канікули для дітей в Італії можуть стати тим самим незабутнім досвідом. Досвід, який подарує дитині новий поштовх для розвитку, пошуку себе, своїх інтересів, визначення свого шляху в житті. У мультикультурному суспільстві серед інших дітей в таборі вони знаходять нових друзів і однодумців, розширюють свій кругозір, знайомляться з новими містами і їх культурною спадщиною. Це більше, ніж просто навчання. Мовні курси для дітей в Італії - це той досвід, за який діти неодмінно будуть вдячні батькам. Подаруйте своїй дитині таку можливість!

Безкоштовна консультація