Канікули

  Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Іспанія

Мовні курси для дітей в Іспанії

Деякі батьки вважають, що канікули це відмінна пора, щоб підтягнути хвости і поліпшити знання в окремих предметних областях. Інші ж навпаки вважають, що це час, коли створюються яскраві враження, спогади і напрацьовується незамінний для дорослого майбутнього досвід.

У компанії Mudra впевнені, що перший і другий варіанти сумісні, якщо мова йде про мовних курсах для дітей в Іспанії. В Іспанії є кілька типів мовних курсів, які користуються популярністю в українців. Про них ми вам і розповімо.

Які варіанти мовних курсів для дітей в Іспанії є?

Навчання в Іспанії в родині викладача

Студенти у віці від 9 років живуть в сім'ї викладача іноземної мови. Ви самостійно визначаєте інтенсивність занять і в родині, з якими умовами проживання буде жити ваша дитина. Програма також передбачає наявність розважальної програми з відвідуванням місцевих пам'яток і поїздками на екскурсії. Всі викладачі сертифіковані, а також проходять спільно з членами своєї сім'ї додаткову перевірку, щоб батьки не переживали за безпеку своєї дитини.

Навчання в міжнародній школі

Такі школи мають представництва по всьому світу і пропонують можливість вивчати англійську, іспанську, італійську, французьку, китайську та інші мови. Школи мають велику різноманітність курсів: стандартні і інтенсивні, бізнес курси, курси, орієнтовані на підготовку до іспитів або вступу. Кожна програма складається як з академічних занять, так і розважальних заходів. Місце проживання студенти обирають самостійно: в резиденції школи, в місцевій родині або орендованих апартаментах.

Літня бізнес школа і мовні курси в Барселоні

Ця програма виходить за рамки стандартного мовного табору в Іспанії і орієнтована на старших дітей - від 18 років. Якщо ви хочете влаштувати не тільки пам'ятні, а й корисні канікули для дітей в Іспанії, це саме той варіант. Програмою передбачено знайомство студентів з різними напрямками бізнесу, відвідування місцевих компаній з навчальним візитом, екскурсії по місту, заняття спортом, заняття з іспанської для початківців.

Стажування за кордоном

Навіть довгострокові мовні курси в Іспанії не дадуть випускнику такого досвіду, як може дати стажування в іспанській компанії. Беручи участь в цій програмі, ви отримуєте необхідні професійні вміння і знання, і найголовніше - практичний досвід в європейській компанії. Цим точно може похвалитися не кожен випускник. Таким чином, мова йде про програму, що грає роль великий інвестиції в майбутнє випускника, а не тільки знайомить з іншою культурою і допомагає підтягнути іноземну мову.

Вартість мовних курсів для дітей в Іспанії

Вартість курсів іспанської або англійської в Іспанії стартує від 500 євро за тиждень навчання і залежить від багатьох факторів:

 • сезон
 • тривалість курсу
 • включено чи проживання та харчування
 • додаткові витрати розважальної програми
 • включені в загальну вартість трансфер з аеропорту і страховка

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про курси англійської або іспанської в Іспанії, заповніть форму на сайті і отримаєте безкоштовну консультацію від представників компанії Mudra.

Безкоштовна консультація