Канікули

    Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  США  Англійська

Курси англійської мови для дітей в США

Мовний табір для дітей в США

Це популярний варіант для молодших школярів, які хочуть не тільки поліпшити рівень володіння англійською мовою, а й цікаво провести час в США на канікулах. Табори працюють на базі приватних шкіл-пансіонів в період канікул. Студенти проживають, навчаються і розважаються на одній території, що цілодобово перебуває під охороною. Основна частина розважального плану такої програми організовується на території табору, але більшість мовних таборів для дітей в США також влаштовують виїзні екскурсії, на яких діти знайомляться з місцевими пам'ятками культури та історії. Такий табір орієнтований на дітей 10-14 років.

Для старших студентів популярні програми з профорієнтацією або інформаційними блоками про освіту в США. Наприклад, мовний табір може мати певну тематику:

 • Бізнес
 • Інформаційні технології
 • Мода

У таборі такого типу студенти не тільки вивчають англійську на стандартних заняттях, але і знайомляться з особливостями обраної індустрії, відвідують лекції фахівців, а іноді навіть компанії. Це дозволяє студентам краще зрозуміти професію і зробити свідомий вибір.

Також серед іноземних студентів популярні мовні табори з орієнтацією на вивчення академічної англійської мови і ознайомлення зі структурою вищої освіти США. Такий табір може бути організований, як на базі школи-пансіону, так і на базі закладу вищої освіти. Традиційно набір на такі курси проходить 2-3 рази за сезон. Існує навіть підвид курсів, що орієнтований виключно на тих студентів, які з нового навчального року будуть навчатися в США. Набір на ці курси проводиться в серпні і їх тривалість – 3-4 тижні. Перевага таких курсів англійської для дітей в Америці в тому, що з їх допомогою студенти не просто покращують знання мови, а також:

 • Вчаться ефективно працювати на лекціях, змістовно аргументувати свою позицію під час семінару, вести правильно конспекти, писати есе згідно з усіма правилами.
 • Дізнаються більше про систему вищої освіти США та можливості професійного розвитку в цій країні.
 • Відвідують з ознайомчими поїздками місцеві університети і коледжі, знайомляться з викладачами, консультантами закладів, які допомагають їм скласти свій можливий план навчання.

Проживають старші школярі або в студентських резиденціях, або в місцевих сім'ях. Для повнолітніх студентів можливий варіант оренди житла, в тому числі і спільна оренда апартаментів з однокурсниками.

Стандартні курси англійської для дітей в США

Це поширений варіант серед дітей і дорослих. Стандартні курси пропонують міжнародні мовні школи. Головна їхня перевага в асортименті програм, можливості вибирати інтенсивність і тривалість занять, а також населений пункт. Як правило, міжнародні мовні школи розташовані одразу в декількох великих містах країни. Студенти обирають навчальний центр, орієнтуючись на власні побажання щодо клімату і власних очікувань щодо розважальної програми. За всіма іншими параметрами (вибір програм, ціна) школи ідентичні. Більшість мовних шкіл пропонують такі курси англійської для дітей в США:

 • Стандартні
 • Інтенсивні
 • Підготовка до вступу
 • Підготовка до IELTS / TOEFL
 • Англійська мова + розважальна активність на вибір (спорт, історія, театр, музеї)

Проживають студенти мовних шкіл в студентських резиденціях або місцевих сім'ях. Стандартні курси орієнтовані на дітей від 12-14 років в залежності від школи.

Курси бізнес англійської для дітей в США

Це курси, що орієнтовані на старших студентів – від 16 років. Основний акцент у такій програмі робиться на певний аспект бізнесу:

 • Маркетинг
 • Фінанси
 • Менеджмент
 • Управління персоналом

Як правило, такі програми мають фіксовану тривалість. Багато студентів, які планують здобувати вищу освіту в США в сфері бізнесу, вибирають перед навчанням на основній програмі, канікули за такою програмою. Так вони і більше дізнаються про обраний фах, і покращать свою англійську, і адаптуються до життя в новій країні. Крім того, курси бізнес англійської часто включають лекції відомих фахівців і ознайомчі поїздки до відомих компанії та університетів. Це хороший шанс дізнатися, як влаштована професія і індустрія зсередини, а також відчути себе студентом одного з американських університетів. Студенти такого типу курсів проживають найчастіше в резиденції або орендованих апартаментах.

Що впливає на вартість курсів англійської для дітей в США

Остаточна вартість мовних курсів англійської для дітей в США залежить від кількох факторів:

1) Сезон

Навчання на літніх програмах англійської для дітей в США дорожче.

2) Вік студента

Для неповнолітніх може знадобитися обов'язкове оформлення опікуна під час перебування студента на території США.

3) Вид проживання

Якщо студент проживає в резиденції, то проживання в одномісній кімнаті буде дорожче, ніж в двомісній. Також впливає чи включено харчування в проживання і чи є в кімнаті ванна кімната. Якщо не цікавитися деталями, то проживання в сім'ї може здатися дорожче. Але це тільки через те, що у вартість проживання в місцевій сім’ї входять і витрати на харчування.

4) Розважальна програма

Від типу програми англійської для дітей в США залежить і план розваг, і чи включено його до загальної вартості або доведеться екскурсії оплатити окремо.

5) Особливості програми

Вартість 1 тижня навчання буде вище, якщо це коротка програма (до 3 тижнів) або якщо програма передбачає від 30 годин занять на тиждень замість стандартних 15-20 годин. Чим більше тривалість курсу англійської для дітей в США, чим нижче ціна за 1 тиждень навчання.

В середньому вартість 1 тижня навчання на стандартному курсі англійської для дітей в США стартує від 450 доларів без витрат на проживання.

Допомога консультанта

Якщо вас цікавлять канікулярні курси англійської для дітей в США, але ви не знаєте з чого почати, скористайтеся допомогою консультанта з питань освіти. Консультант допоможе вам у виборі міста, типу програми, оформленні документів і купівлі квитків. Звертаючись за допомогою до консультанта з питань освіти за кордоном, ви полегшуєте для себе підготовку до поїздки і можете бути впевнені, що ваша дитина буде в безпеці. Отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз. Для цього залиште заявку на сайті або зателефонуйте за тел. (044) 499 115 0.

Безкоштовна консультація