Канікули

    Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Канада  Французська

Канікули для дітей в Канаді

Канада є однією з найбільш популярних країн, куди батьки відправляють своїх дітей на канікули. Все тому, що в цій країні вдалося гармонійно поєднати основні пункти, на які звертають увагу батьки при виборі. Літні канікули в Канаді – це поєднання безпеки, якісної освіти та насиченої розважальної програми.

 1. Завдяки популярності Канади серед іноземних студентів вам гарантується, що дитина проведе канікули в мультикультурному середовищі. Це дозволить їй познайомитися з дітьми з різних куточків світу, розширити свій кругозір та краще зрозуміти інші культури. Це корисні знання і навички, які важливі в наш час.
 2. Зробити вибір на користь канікул для дітей в Канаді – це зробити вибір на користь далекоглядності. Канада має одну з найпотужніших систем освіти, тому навіть кілька тижнів проведені в цій країні допоможуть дитині в її гармонійному розвитку. Якщо ви ще вагаєтесь, де і як здобувати середню чи вищу освіту вашій дитині, кілька тижнів перебування на канікулах в Канаді, допоможуть вам і вашій дитині визначитися.
 3. Канада є відмінним варіантом для студентів з різними цілями навчання, адже тут можна провести канікули як з акцентом на активне вивчення англійської мови, так і канікули з інтенсивним вивченням французької мови. Все залежить від регіону, який ви оберете для канікул. Студенти, які хочуть провести канікули з вивченням французької мови, обирають освітні заклади в провінціях Квебек та Нью-Брансвік, а ті, хто бажає провести канікули з вивченням англійської мови найчастіше їдуть в провінції Онтаріо та Нова Шотландія.
 4. Дитячі мовні табори в Канаді є чудовим варіантом для дітей, які планують навчатися у місцевій школі. Підібравши дитячий табір в Канаді у тій місцевості, що й школа, дитина зможе заздалегідь адаптуватися до місцевості в зручних умовах. Під час академічного року на дитину можуть тиснути низка обставин (нові предмети, вчителі, школа, мова спілкування, місце проживання тощо), але завдяки перебуванню дитини в таборі, вона заздалегідь адаптується до повсякденного спілкування англійською або французькою мовою.

Популярність Канади серед іноземних студентів не є безпідставною, адже тут буде цікаво студентам з різними вподобаннями. Займайтесь різними видами спорту, розвивайте свої дослідницькі навички, подорожуйте провінціями, знайомтесь з канадською культурою, влаштовуйте тематичні вечірки з однолітками або відвідайте найкращі заклади вищої освіти Канади для того, щоб отримати персональну консультацію від представників університетів – все це лише маленький перелік можливостей, які дарують програми канікул для дітей в Канаді.

Канікули для дітей в Канаді: види програм

Канікулярні програми для дітей в Канаді відрізняються за 3 характеристиками: за сезоном, за тривалістю та за змістом.

Найбільший асортимент програм в Канаді, звичайно ж, на літніх канікулах. Деякі з них орієнтовані не лише на іноземних студентів, а й на місцевих дітлахів. Також деякі освітні заклади пропонують до уваги програми на зимові та великодні канікули для дітей в Канаді.

Програми можуть бути фіксовані по часу або з опцією вибору тривалості. Стала тривалість – це більш поширений варіант для дитячих літніх мовних таборів в Канаді. У заздалегідь визначені дати здійснюється набір нових груп. Це відбувається 2-4 рази в липні-серпні. Найпопулярніші програми літніх таборів зазвичай мають тривалість 2 тижні. Мовні школи натомість більш гнучкі в цьому питанні і дають змогу обирати тривалість програми. Мінімальна тривалість – 1 тиждень.

За змістом розглянемо кожну з програм детальніше.

Загальні стандартні програми дитячих таборів в Канаді

Це популярна програма, що організовується зазвичай на базі місцевих шкіл-пансіонів під час літніх канікул після завершення навчання за академічною програмою. Програми цього типу відрізняються між собою співвідношенням розваг та навчання: деякі з них передбачають щоденні уроки з англійської або французької мов, а деякі навпаки зосередженні на спортивних активностях, екскурсіях та розвагах на територіях табору. Проживають студенти цього типу програм в резиденціях на території табору. Більшість програм дитячих таборів розроблені з орієнтацією на дітей від 10-12 років.

Загальні стандартні програми мовних шкіл в Канаді

Мовні школи Канади пропонують великий асортимент мовних програм для дітей, які зацікавленні у навчанні в цій країні. Більшість класичних канікулярних програм мовних шкіл орієнтовані на дітей від 14-16 років. Ними передбачено 20-30 занять на тиждень та активну розважальну програму. Головна відмінність цієї програми від попередньої в тому, що діти проживають в місцевих сім’ях. Підбором сімей займаються або фахівці школи, або спеціалізовані агентства, з якими співпрацюють мовні школи. Кожна родина проходить ретельну перевірку щодо безпеки.

Ще одна перевага цієї програми у тому, що вона більш гнучка щодо змісту. Ви можете самостійно встановлювати інтенсивність програми, тривалість, за бажанням доповнювати стандартну програму додатковими індивідуальними заняттями чи спеціальними тематичними модулями.

Підготовка до навчання в канадській школі

Це літня програма для студентів 14-16 років. Вона доступна, як в мовних школах, так і при самих школах. Підготовча програма зазвичай стартує в серпні і триває 3-4 тижнів. Вона орієнтована на підготовку о навчання з вересня у конкретній школі. Діти за цей час знайомляться зі школою, особливостями навчання, проходять консультації у спеціалістів, які складають навчальний графік і допомагають їм в адаптації у Канаді.

Профорієнтаційні табори

Це ще один різновид літнього мовного табору в Канаді, який має відмінності від класичної програми. Вони розроблені для дітей 14-16 років, які ще не визначились зі своєю майбутньою професією. Якщо в програмі класичного дитячого табору в Канаді переважають загальні активності (спорт, малювання, екскурсії), то в програмах цього типу приділяють увагу профорієнтаційному тестуванню школярів, ознайомчим лекціям та воркшопам. Завдяки подібним заходам студенти визначаються з майбутньою спеціалізацією в коледжі, паралельно покращуючи рівень володіння іноземною мовою. Деякі з профорієнтаційних таборів також включають ознайомчі екскурсії в найпопулярніші заклади вищої освіти регіону.

Допомога в організації

Якщо вас зацікавили деталі, як можна організувати канікули для дітей в Канаді, звертайтеся за консультацією в Mudra. Ми допоможемо обрати варіант, що відповідатиме вашому запиту, а також будемо поруч на всіх етапах: від пошуку та вибору програми до прибуття дитини додому. Ми співпрацюємо з перевіреними освітніми організаціями Канади, які встигли зарекомендувати себе на ринку як надійні постачальники освіти для іноземних студентів з різних куточків світу. Обравши нас, ви будете позбавлені хвилювань, що щось піде не за планом. Не баріться і не втрачайте шанс отримати безкоштовну консультацію. Для цього достатньо зателефонувати за номером (044) 499 115 0 або залишити заявку на сайті і консультант з питань освіти зв’яжеться з вами сам. Звертайтеся до нас і мрія про відмінні канікули для дітей в Канаді стане реальністю.

Безкоштовна консультація