Канікули

    Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Франція  Французська

Курси французької мови для дітей у Франції 

9 причин почати вивчати французьку мову в дитинстві

Різноманітність іноземних мов і ресурсів, які дозволяють ці мови вивчати вражає. Але чому варто звернути увагу саме на французьку мову? Розповідаємо, чому варто вчити французьку мову у Франції вже зараз.

1. Французька мова – це мова світового рівня.

Сьогодні понад 300 млн. осіб у всьому світі спілкуються французькою мовою. Вона займає друге місце за рівнем популярності як іноземна мова після англійської та є 5 мовою в світі за кількістю людей, що нею володіють. Також французька мова на одному рівні з англійською є мовою, що викладається в кожній країні світу. Французькі громадські організації, приватні мовні курси французької, французькі державні культурні інститути – завдяки їм люди з різних куточків світу та з різних континентів можуть не тільки спілкуватися французькою мовою, але знайомитися з багатовіковою культурою Франції.

2. Французька мова – мова міжнародного ринку праці.

Володіння англійською або французькою мовою підвищує ваші шанси знайти своє місце на міжнародному ринку праці. Зокрема знання французької мови дозволяє вам працевлаштуватися у Франції або в іншій країні, де французька має певний статус. А це не тільки Франція, а ще 28 країн світу.

3. Французька мова – це мова культури світового рівня.

Французьку мову не просто так називають міжнародною мовою моди, кулінарного мистецтва, театру, візуальних мистецтв, танців і архітектури, адже Франція є центром розвитку цих сфер діяльності. Знання французької надає вам можливість дізнатися більше про світові тенденції і ознайомитися з шедеврами світової літератури, легендами кіно і музики в оригіналі.

4.Французська мова – це мова подорожей.

Франція займає перше місце як найпопулярніший напрям серед мандрівників. Щорічно більше 87 мільйонів осіб. приїжджають в цю країну насолодитися її красою і величністю. Якщо ви володієте французькою мовою на мінімальному рівні, поїздка буде для вас не тільки простішою, але і цікавішою, адже ви відчуєте себе місцевим жителем.

5. Французька мова – мова якісної вищої освіти.

Володіння французькою мовою відкриває новий рівень перспектив для тих, хто планує вступати до французьких університетів і бізнес-шкіл. Французькі заклади вищої освіти займають високі позиції в світових рейтингах, а можливість стажуватися під час навчання робить університети і бізнес-школи Франції ще більш привабливими для іноземних студентів. Так, в університетах і бізнес-школах пропонують англомовні програми навчання, але найчастіше вартість за навчання на них вище в 2-3 рази.

6. Французька мова – мова міжнародних відносин.

Французька мова – це офіційна робоча мова ООН, ЄС, ЮНЕСКО, НАТО, Міжнародного Олімпійського комітету, Червоного Хреста і міжнародних судів.

7. Французька мова – це масиви інформації.

Знання французької мови відкриває вам доступ до унікальних матеріалів французькою мовою: світові ЗМІ, журнали, блоги.

8. Французька мова легка у вивченні.

Всі, хто вивчає французьку мову, погоджуються, що ця мова легка у вивченні. Викладачі ж єдині в думці, що вчити французьку не тільки нескладно, але і цікаво завдяки різноманітності навчальних методик.

9. Французька мова – хороша база для вивчення інших іноземних мов.

Як би це дивно не звучало, але знання французької дійсно допомагає у вивченні інших іноземних мов. Зокрема мова йде про італійську, іспанську, португальську і румунську мови.

Де можна вивчати французьку для дітей у Франції?

Навчання на курсах французької мови для дітей у Франції пропонують:

 • Французькі мовні школи – це місцеві мовні школи, які мають навчальні центри, як у великих містах Франції, так і в менших населених пунктах. Це важливо, адже часто саме це впливає на вартість навчання на мовних курсах у Франції для дітей. Місцеві мовні школи відомі своїми унікальними викладацькими методиками і різноманітними розважальними програмами.

 • Міжнародні мовні школи – це міжнародні мережі шкіл в різних країнах і містах світу. Їх особливість в тому, що вони найчастіше розташовані у великих містах і пропонують вивчати не тільки французьку, але і інші популярні іноземні мови. Навчальні центри мереж шкіл працюють за єдиними стандартами незалежно від того, в якій країні і місті вони розташовані. Найчастіше студентів міжнародних мовних шкіл розміщують в місцевій родині або власній резиденції. У деяких випадках студентам пропонують жити в орендованих апартаментах і хостелах. Що стосується навчальних програм, то міжнародні мовні школи можуть похвалитися великим асортиментом програм для студентів різного віку з різними цілями навчання.

 • Вищі навчальні заклади – часто французькі університети і бізнес-школи, які орієнтовані на іноземних студентів, пропонують навчання на програмах вивчення французької мови. Ці програми відрізняються від програм мовних шкіл тим, що студенти вчать академічну французьку.

Стандартні програми французької мов для дітей у Франції

Стандартна програма французької мови – це програма, що орієнтована на студентів різного рівня підготовки. Більшість мовних шкіл для дітей у Франції надають можливість вибрати прийнятну інтенсивність занять – від 15 до 30 годин занять на тиждень. Студенти займаються в невеликих класах, завдяки чому викладач може ефективно працювати з кожним студентом. За бажанням студенти можуть поєднувати навчання на цій програмі з іншими програмами (розмовний клуб, підготовка до іспитів і т.д.).

Комбіновані заняття (в групі + індивідуально) – це програма, що популярна серед студентів з початковим рівнем французької мови. Нею передбачена фіксована кількість занять в групі і індивідуальні заняття з викладачем. Такий підхід дозволяє студентам під час навчання в групі працювати над розвитком всіх мовних навичок, а під час індивідуальних занять опрацьовувати ті проблемні питання, які потребують особливої уваги студента.

Крім того, деякі школи також надають студентам можливість навчатися на розмовних програмах, де акцент робиться саме на розвитку здатності вільно говорити французькою, і на групових програмах для груп іноземних студентів.

Більшість курсів французької мови для дітей у Франції надають можливість не тільки вивчати французьку мову в класі, але і подорожувати, відвідувати майстер-класи та культурні заходи.

Літні програми французької мови для дітей у Франції

Це програми канікулярного типу для дітей від 9-12 років. На базі французьких мовних шкіл і шкіл-пансіонів щорічно організовуються мовні табори, куди приїжджають студенти з різних країн світу. Тут вони можуть не тільки поліпшити рівень володіння французькою мовою, а й познайомитися з французькою культурою, знайти нових друзів і весело провести час. Тривалість такої програми 2-4 тижні. Живуть студенти літньої програми в школах-пансіонах або резиденціях.

Програма «Французька мова + стажування»

Це популярна програма серед студентів, які вже навчаються в закладі вищої освіти. Ця програма передбачає, що іноземний студент приїжджає до Франції підвищувати рівень французької і проходить паралельно стажування в місцевій компанії. У програмі беруть участь компанії, які працюють в сфері моди, кулінарії, маркетингу, фінансів, комунікацій. Тривалість програми від 3 до 12 тижнів. Навчання на такій програмі вибирають студенти, які хочуть мати перевагу після випуску з університету, адже участь навіть в тритижневій програмі дозволить студенту підвищити рівень французької мови та отримати міжнародний досвід роботи й рекомендації.

Підготовка до іспитів

У мовних школах Франції готують студентів до складання іспитів, які визначають рівень володіння французькою мовою. Diplôme d'études en langue française (DELF) – це іспит для визначення рівня володіння французькою мовою серед іноземців. Diplôme approfondi de langue française (DALF) відрізняється від DELF тим, що тест DALF розрахований на студентів з просунутим рівнем французької мови (С1-С2). Для вступу в заклади вищої освіти, де навчання проходить французькою, необхідно надати сертифікат рівня DELF B2.

Іспити DELF і DALF приймають в понад 1100 акредитованих сертифікаційних центрах в 173 країнах світу. Часто школи, куди студенти їдуть вчити французьку на курсах для дітей, також акредитовані як центри тестування.

Кожен з 4 рівнів іспитів DELF-DALF оцінює 4 мовні навички: аудіювання, усне мовлення, письмо і читання.

Також на курсах у Франції можливо підготуватися до складання таких іспитів, які визначають рівень володіння французькою мовою:

 • Test d'évaluation du français (TEF)

 • Test de français international

 • Test de connaissance du français (TCF)

 • The European Language Certificates (TELC)

 • TNF

Підготовка до вступу

Студенти, які готуються вступати до французького університету або бізнес-школи, можуть зіткнутися з мовним бар'єром. Тут їм на допомогу прийде програма вивчення академічної французької мови. Ця програма відрізняється тим, що вона бере до уваги типові проблеми, з якими стикаються іноземні студенти в процесі навчання у французькому університеті.

Консультація експерта

Якщо вас цікавлять курси французької мови для дітей у Франції, звертайтеся за безкоштовною консультацією в Mudra. Для цього телефонуйте за номером (044) 499 115 0 або залишайте заявку на сайті і чекайте дзвінок консультанта.

 

Безкоштовна консультація