Канікули

    Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Іспанія  Іспанська

Іспанська для дітей в Іспанії

Іспанська мова – це мова романської групи індоєвропейської мовної сім'ї. За даними за 2018 рік всього у світі іспанською мовою володіють 480 млн осіб.

Іспанська мова має офіційний статус в 23 країнах. Вона друга за популярністю і поступається тільки англійській. За загальною кількістю людей, які володіють іспанською як рідною та іноземною, іспанська займає 3 місце, поступаючись тільки китайській і англійській мовам.

Іспанська мова – це мова міжнародних відносин. Це одна з шести офіційних мов Організації Об'єднаних Націй, Європейського Союзу та економічного союзу країн Південної Америки Меркосур.

Система освіти Іспанії відома хорошою організацією і стандартами якості. Це дає студентам усіх академічних рівнів шанси для успішного навчання і розвитку кар'єри. Крім того, в рейтингу 500 кращих університетів світу за версією U.S. News and World Report представлені 12 закладів вищої освіти Іспанії. Але вартість навчання в закладах вищої освіти Іспанії в рази доступніша, ніж в інших університетах і коледжах Європи.

Знання декількох іноземних мов підвищує конкурентоспроможність фахівця на міжнародному ринку праці. Особливо в умовах підвищення динаміки торговельних відносин з іспаномовними країнами. Тому почавши раніше вивчати іспанську мову, ви полегшите розвиток кар'єри в майбутньому незалежно від вашої сфери діяльності.

Вартість проживання в Іспанії дуже доступна в порівнянні з іншими країнами Європи. Це тепла країна з приємними погодними умовами в усі 4 сезони. Тому студенти можуть легко поєднувати тут навчання, роботу і відпочинок.

Види програм іспанської для дітей в Іспанії

Діти їдуть до Іспанії вивчати іспанську мову в:

 • Мовних школах
 • Мовних таборах
 • Мовних центрах при університетах

Мовні школи пропонують найбільший вибір програм для дітей і дорослих.

 1. Стандартна програма – це програма, що націлена на розвиток всіх навичок (читання, письмо, вимова, розуміння мови на слух, розмовна іспанська). Кожна школа Іспанії пропонує фіксовану кількість занять в тиждень (від 15 до 20). Мінімальна тривалість програми – 1 тиждень.
 2. Інтенсивна програма іспанської мови в Іспанії відрізняється від попередньої інтенсивністю занять. Студенти інтенсивних курсів мають від 25 до 30 занять на тиждень. Також студенти часто комбінують групові заняття з індивідуальними.
 3. Підготовка до DELE – це курс, який акцентує увагу не тільки на вивченні іспанської, а й знайомить студентів зі структурою і особливостями різного типу завдань в іспиті DELE. Тривалість програми – від 4 тижнів в залежності від вихідного рівня знань студента.

Перевага таких шкіл в тому, що заняття нових груп стартують щопонеділка.

Мовні школи в Іспанії також пропонують канікулярні курси для дітей. Тематика таких програм в кожній школі відрізняється, але зазвичай мова йде про стандартні заняття з іспанської мови з тематичними активностями (бізнес, спорт, кулінарна майстерність, культура, мода).

Для студентів від 18 років мовні школи в Іспанії також пропонують програми стажувань в місцевих компаніях, що можна поєднувати з заняттями з іспанської в школі. Це вигідно, адже після 4-6 тижнів такого стажування студент і покращить іспанську, і отримає практичні знання та досвід роботи за кордоном.

Мовні табори для дітей в Іспанії бувають 2 типів:

 • Стандартні мовні табори з фіксованою кількістю занять (15-20 занять на тиждень), екскурсіями, розважальними та спортивними активностями на території табору.
 • Професійні мовні табори для студентів від 16 років, які не тільки вчать іспанську, але і вивчають особливості різних професій перед тим, як вступити до університету.

Мовні центри при університетах готують іноземних студентів до навчання на іспаномовних програмах. Тривалість курсу в такому центрі залежить від рівня знань студента. Набір проходить 2-3 рази на рік.

Допомога консультанта

Якщо ви хочете дізнатися більше про курси для дітей в Іспанії, звертайтеся в Mudra за безкоштовною консультацією. Для цього достатньо залишити заявку у відповідному розділі на сайті або зателефонувати за тел. (044) 499 115 0.

 

Безкоштовна консультація