Канікули

    Фільтр
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Канікули
 • Мови
 • Вік
  від до

Канікули  Італія  Італійська

Курси італійської мови для дітей в Італії 

Італійська мова – це мова культури з віковою історією, що відома людям з різних куточків світу. За статистикою в наш час італійською мовою володіють 90 млн осіб, 69 млн з яких є носіями мови.

Італійська мова входить до романської групи індоєвропейської мовної сім'ї. Тому її досить легко вивчати іноземним студентам, які добре знають французьку або іспанську мови.

Італія – це одна з топових країн Європи, куди іноземні студенти їдуть вивчати моду, кулінарну майстерність, дизайн, креативну індустрію і мистецтво. У зв'язку зі зростанням популярності Італії серед іноземних студентів місцеві університети і школи моди стали активно розробляти англомовні програми, але програм навчання італійською мовою все ж більше. Тому знаючи італійську, ви не обмежуєте себе у виборі.

Італійська мова – це мелодійна і чутлива мова, яку цікаво вивчати. Знаючи мову, ви краще розумієте культуру країни. А якщо мова йде про італійську мову, то це двічі виграш, адже це одна з найцікавіших мов.

Італія – це прекрасна країна для проведення канікул. Багато батьків вибирають табори для дітей в Італії, якщо вони хочуть, щоб дитина познайомилася з цікавою культурою, відпочила у теплій місцевості і вивчила іноземну мову.

Куди їдуть діти вчити італійську в Італії?

Діти найчастіше їдуть вчити італійську мову в великі міста Італії. Завдяки цьому вони не тільки відвідують заняття і спілкуються італійською в повсякденному житті, але і знайомляться з італійською культурою. Серед популярних міст Рим, Мілан, Сієна і Флоренція.

Більшість студентів, які зацікавлені у вивченні італійської в Італії, вибирають мовні школи. Вони мають свої переваги над мовними таборами і мовними центрами при університетах:

 • великий асортимент програм для студентів з різними цілями навчання;
 • можливість створити свій графік, підбираючи комфортну інтенсивність і тривалість програми;
 • можливість комбінувати різні програми (наприклад, стандартні мовні курси італійської і курс розмовної італійської);
 • вибір місця проживання (студентська резиденція, орендовані апартаменти або місцева сім'я).

Студенти, які в майбутньому планують здобувати вищу освіту в Італії, вибирають курси при університетах. Багато італійських університетів, які орієнтовані на іноземних студентів, мають у своїй структурі мовні центри. На цих курсах студенти вчать академічну італійську мову. Також студенти цих курсів можуть під час навчання більше дізнатися про італійську систему освіти, особливості різних спеціалізацій безпосередньо у представників університету і звикнути до життя італійського студента.

Види програм італійської мови для дітей в мовних школах

 1. Інтенсивна програма італійської мови – це програма вивчення італійської мови з 20 уроками на тиждень і 4 уроками на день. Мінімальна тривалість програми – 1 тиждень. У кожній групі вчаться до 12-14 студентів. Акцент в програмі робиться на розвиток розмовних навичок, але також студенти вивчають інші аспекти мови (лексика, граматика).
 2. Індивідуальна програма – це програма індивідуальних занять з італійської мови. Її перевага в тому, що навчальний план адаптується під кожного студента. Викладач опрацьовує проблемні теми і питання зі студентом. Заняття за цією програмою відмінно поєднуються із заняттями інших групових програм. Такий комплексний підхід використовують студенти, які обмежені в часі або знають італійську на початковому рівні. Мінімальна тривалість програми – 1 тиждень.
 3. Вечірня програма – це курс вечірніх групових занять. Студенти займаються 1,5 години в класі двічі на тиждень. Мінімальна тривалість програми – 8 тижнів.
 4. Річний курс – це програма тривалістю 48 тижнів для студентів, які хочуть підвищити знання італійської з нуля. Програмою передбачено 20 занять на тиждень.
 5. Академічний курс – це програма тривалістю 32 тижні. Програма включає заняття з італійської мови за стандартною програмою і програмою бізнес італійської мови, а також курси з культури (історія мистецтва, італійська мода, історія і цивілізація).
 6. Програма підготовки до іспиту AIL – це програма тривалістю 4 тижні. Студенти займаються 6 годин на тиждень.
 7. GAP семестр – це програма для студентів, які хочуть зробити перерву в навчанні і присвятити цей час розвитку універсальних навичок і подорожам. Тривалість програми – 18 тижнів. В цей час студенти
 • 16 тижнів займаються за інтенсивною програмою італійської мови (20 уроків на тиждень);

 • готуються до фінального іспиту;

 • 2 тижні вивчають курси в галузі культури (історію мистецтва, літературу, моду);

 • беруть участь в культурних і соціальних заходах.

Мовний табір для дітей в Італії

Мовні табори для дітей в Італії працюють на базі шкіл-пансіонів і мовних шкіл. Їх головна відмінність в тому, що набір в табір не відкритий постійно, як на стандартні мовні курси. Мовні табори організовують набір 2-3 рази влітку і 1-2 рази взимку. Тривалість програми мовного табору – від 2 тижнів. У мовних таборах для дітей в Італії пропонують програми двох видів:

 • стандартні з регулярними заняттями в класі, виїзними екскурсіями, спортивними і культурними заходами;
 • тематичні з активностями, що пов'язані з головною темою (спорт, наука, мода, культура).

Мовний табір для дитини в Італії – це відмінний варіант, як провести канікули весело і корисно. Вибираючи стандартну програму або тематичну, ви точно будете у виграші. Перебування в таборі подарує дитині незабутні враження, нові знайомства, знання і навчить бути самостійним. Крім того, це відмінний спосіб підготувати студента до майбутнього навчання за кордоном.

Проживання

Варіанти проживання залежать безпосередньо від віку дитини. Для наймолодших студентів консультанти з питань освіти пропонують проживання в місцевих сім'ях і студентських резиденціях під наглядом дорослих. Для старших студентів пропонують проживання в студентських резиденціях, готелях і орендованих апартаментах.

Заповнюючи заявку, студенти вказують свої побажання щодо умов проживання. Студенти можуть жити в одномісних, двомісних кімнатах з особистою або спільною ванною кімнатою. Харчуються студенти, які живуть в резиденціях, в студентських їдальнях.

Якщо студент вибирає проживання в місцевій родині, він зазначає свої побажання, в якій сім'ї він хоче жити (з дітьми або без, з тваринами або без), в квартирі або будинку, в кімнаті з окремою ванною кімнатою або загальною.

Вартість курсів італійської для дітей в Італії

На те, у скільки обійдуться вам курси італійської для дітей в Італії, впливає багато факторів. Наприклад, чим довша програма, тим нижче вартість 1 тижня навчання. Це стосується і інтенсивності занять: чим більше занять на тиждень, чим вища ціна за 1 тиждень навчання. Вартість 1 тижня навчання в мовній школі за стандартною програмою італійської мови стартує від 210 євро.

Крім оплати за самі курси не варто забувати і про інші витрати: авіаквитки, проживання, харчування, розваги, навчальні матеріали. Уточніть заздалегідь, що входить у вартість обраної вами програми. Можливо, вам не потрібно платити додатково за навчальні матеріали або навпаки варто врахувати ці витрати.

Займіться питанням організації поїздки в Італію для вивчення італійської якомога раніше. Чим раніше ви визначитеся з мовною школою, програмою і датами поїздки, тим раніше ви зможете купити авіаквитки за вигідною ціною.

Якщо мова йде про курси в мовній школі, уточніть питання з приводу житла і харчування. Деякі мовні школи не мають власної резиденції або навіть консультаційного центру для пошуку житла. В такому випадку не обійтися без допомоги українського консультанта з питань освіти.

Стипендія для вивчення італійської в Італії

Одна з переваг мовних шкіл для дітей в Італії в тому, що студенти можуть отримати стипендію на навчання. Стипендії для навчання на мовних курсах в Італії надають самі школи і уряд.

Наприклад, мовна школа Leonardo da Vinci щорічно надає стипендії 40 школярам або студентам університетів, що дозволяє їм на 100% знизити вартість стандартного 4-тижневого курсу без урахування проживання. Для того щоб долучитися до конкурсу на стипендію досить подати заявку, додавши рекомендації своїх викладачів.

Щорічно Міністерство закордонних справ Італії надає стипендії для курсів італійської мови і культури іноземним студентам. Інформація про терміни подачі заявки, а також правила, положення і форми документів доступні в дипломатичних установах.

Консультація

Якщо у вас залишилися питання з приводу організації поїздок дітей до Італії для вивчення італійської мови, звертайтеся в компанію Mudra. Крім консультацій та допомоги у виборі навчальної програми, ми також допомагаємо оформляти і перекладати іноземною мовою всі необхідні документи, розв’язуємо питання з приводу житла, авіаквитків. Вже зараз ви може отримати безкоштовну консультацію. Для цього достатньо залишити заявку на сайті і дочекатися дзвінка менеджера або ж телефонуйте за тел. (044) 499 115 0.

 

Безкоштовна консультація