Мовні програми

  Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Австрія

Причини вчитися на мовних курсах в Австрії

Австрія – це один із популярних туристичних маршрутів в Європі. Однак ця країна займає провідні позиції не лише в цій категорії, а й серед освітніх маршрутів. Найчастіше студенти їдуть вивчати в Австрії німецьку та англійську мови. Важливо зауважити, що в Австрії поширений свій австрійський варіант німецької мови. З розвитком Австрії як освітнього осередку зросла кількість англомовних академічних програм, а звідси і популярність курсів англійської мови. Розповімо детальніше, що мотивує іноземних студентів їхати до цієї країни.

 1. Австрія – це країна з високим рівнем якості освіти, що обіймає топові позиції в міжнародних спеціалізованих рейтингах. Зокрема у рейтингу QS World University Rankings 2020 присутні 8 австрійських університетів.
 2. Австрія – це країна, де можете вчити і німецьку, і англійську мови. Це відмінний варіант для студентів, які шукають альтернативу дорожчій Великобританії чи популярній Німеччині.
 3. Навчання в Австрії дарує безліч можливостей подорожувати. Це цікава країна з насиченою історією, тому паралельно з навчанням на курсах можна відвідати місцеві пам’ятки. Крім того, Австрія має зручне транспортне сполучення з іншими країнами Європи. Тому ваші туристичні маршрути не будуть обмежені лише теренами цієї країни.
 4. Австрія – це популярний маршрут студентів з десятків країн світу. Навчаючись на мовних курсах у цій країні, ви маєте чудову можливість знайти друзів з різних куточків планети.

Популярні міста для навчання у Австрії

Від обраного міста навчання залежить не лише асортимент мовних шкіл і навчальних програм, а й вибір житла за різними цінами і варіанти позанавчальних розваг. Саме тому звернемо вашу увагу на 2 типові маршрути, куди їдуть вчитися на мовних курсах студенти в Австрії.

Кіцбюель – це популярне старовинне курортне місто, де розташовано безліч мовних шкіл. Це ідеальне розташування мовної школи, якщо ви хочете поєднати корисне з приємним: і відпочити, і вчитися.

Відень – це австрійська столиця і найбільше місто країни. Тут на вас чекає безліч розважальних активностей і великий асортимент мовних шкіл з різними методиками навчання.

Де студенти вчаться на мовних курсах в Австрії?

 • Мовні школи – це популярний варіант, куди їдуть іноземні студенти вивчати німецьку або англійську. Мовна школа може бути міжнародною або локальною. Перевага цього типу освітніх закладів в тому, що вони пропонують великий асортимент програм як для дітей, так і для дорослих. Ще одна перевага мовних шкіл в Австрії – регулярний набір навчальних груп. Щонайменше 2-4 рази на місяць стартує навчання нових груп за кожною з основних програм.
 • Мовні курси при університеті – це популярний вид курсів для студентів, які планують здобувати академічну освіту в Австрії. Зазвичай студенти обирають мовні курси при університеті, де вони планують вчитися на бакалавраті чи магістратурі. Тривалість цього виду курсів залежить від вихідного рівня знань студента. Зазвичай мінімальна тривалість таких курсів – від 4 тижнів. Деякі університети пропонують великий асортимент мовних курсів з орієнтацією на різні спеціалізації студентів. За умови успішного завершення навчання на мовних курсах при університеті студентам гарантується вступ на бакалаврат/магістратуру.

Типи мовних програм в Австрії

Стандартна мовна програма – це найпоширеніший варіант програми, адже вона передбачає роботу студента по всіх блоках: вимова, читання, письмо, поповнення словникового запасу, сприйняття мови на слух, розмовні навички. Тривалість програми студент регулює самостійно. Навчання проходить в групах чисельністю 10-15 студентів.

Довготривала стандартна програма – це програма для студентів, які хочуть істотно покращити свої знання іноземної мови, перебуваючи в природному мовному середовищі. Вона може тривати 12 тижнів або навіть 1 академічний рік – залежить від типу школи та вибору студента.

Інтенсивна програма – це програма, яка відрізняється від попередньої кількістю занять на тиждень. Вона розрахована на студентів, які мають обмеження у часі і хочуть якомога швидше побачити результат навчання, маючи змогу опрацьовувати весь навчальний матеріал за короткий проміжок часу. Ця програма може бути також довготривалою – до 12 тижнів.

Індивідуальні заняття – це заняття для студентів, які займаються сам на сам з викладачем. Тривалість, інтенсивність програми залежать від вихідного рівня знань студента та його потреб. Зазвичай цю програму обирають студенти, які лише починають вивчати іноземну мову або мають труднощі у вивченні матеріалу в групі. Інколи індивідуальні заняття поєднуються з іншими навчальними програмами.

Бізнес курс – це програма, що орієнтована на студентів, яких цікавить вивчення англійської або німецької мови з акцентом на бізнес термінологію.

Канікулярні курси – це програма, яка зазвичай поєднує активну навчальну програму та розваги. Набір на такі програми відбувається 2-3 раз на рік: взимку, влітку та інколи під час весняних великодніх канікул. Тривалість канікулярного мовного курсу фіксована – від 2 до 4 тижнів.

Мовні курси для вчителів – це програма, що орієнтована на педагогів, які викладають німецьку або англійську як іноземну. Складання професійних іспитів дає викладачу визнання та відповідність міжнародним стандартам якості викладання.

Підготовка до іспиту – це програма, яка орієнтована на підготовку студентів до складання іспиту на рівень знання мови єдиного зразка. Під час підготовки студенти вивчають різні типи завдань, що можуть бути на іспиті та аналізують, як ефективно та швидко їх розв’язувати.

Підготовка до вступу – це програма підготовки, що орієнтована на абітурієнтів, котрим необхідно підтягнути рівень знання мови для навчання в Австрії. Деякі програми цього типу мають вузьку спеціалізацію: або на вступ в конкретний університет, або для вступу на конкретну спеціалізацію.

Підготовчий академічний курс – це курс, який поширений в університетах, що популярні серед іноземних студентів. Він стартує зазвичай за місяць до початку академічного року і триває відповідно 4 тижні. Головне завдання цього курсу – підготувати іноземного студента до навчання за програмою англійською або німецькою мовами, а також психологічно адаптувати до перебування в новому середовищі.

Тематичні курси – це курси, в яких поєднуються розважальні активності певної спеціалізації (спорт, культура, бізнес, кулінарія) та мовні заняття. Зазвичай навчання за програмами цього типу триває 2-4 тижні.

Вартість мовних курсів у Австрії

На остаточну вартість мовних курсів впливає тип обраної програми, сезон, коли ви їдете навчатися, тривалість курсу і чи враховано у вартість додаткові витрати (навчальні матеріали, екскурсії, проживання тощо). Якщо мова йде про стандартні програми, то вартість навчання за ними стартує від 250-300 євро, на інтенсивних – 350-400 євро. Навчання на довготривалих курсах зазвичай оплачується одразу. Так, наприклад, за 12 тижнів навчання на стандартних мовних курсах студенту доведеться заплатити 1800-2000 євро. Важливо зауважити, що тривалість програми напряму впливає на вартість 1 тижня навчання: чим довше курс, тим дешевше 1 тиждень навчання.

Що стосується канікулярних або тематичних програм, варто уточнювати чи у їхню вартість одразу враховано вартість розваг та проживання. Крім того, часто мовні школи є сертифікаційними центрами, де студенти можуть складати іспит на рівень знання мови або викладацький іспит. Якщо ваша мовна школа належить саме до таких, варто уточнити, чи враховано у вартість одразу сам іспит.

Додатково незалежно від типу програми студенти оплачують трансфер та страхування.

Консультації

Якщо вас зацікавили мовні курси в Австрії або ви хочете обрати конкретну програму, вам допоможе Mudra. Уже зараз ви можете отримати першу безкоштовну консультацію. Звертайтеся за тел. (044) 499 115 0 або залишайте заявку на сайті.

Безкоштовна консультація