Мовні програми

Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Результати відсутні

Мовні програми

Мовні курси в Китаї

1. Китайська мова – найпоширеніша мова у світі, якою спілкуються 1 197 000 000 осіб на планеті або 14 % від загальної кількості населення планети.

2. Крім Китаю, китайською спілкуються в Малайзії, Тайвані, Сінгапурі, Індонезії, Таїланді, Брунеї, в Монголії та на Філіппінах. Тому якщо ви ведете бізнес чи працюєте в компанії, що планує виходити на ці ринки – китайська мова для вас обов’язкова.

3. Вивчення іноземної мови, в тому числі і китайської – це дещо більше, ніж вивчення типових правил та лексики. Вивчаючи мову, ви краще пізнаєте нову для вас культуру, традиції та цінності.

4. Вивчення китайської мови в Китаї – це чудова нагода знайти нових друзів як серед місцевих, так і серед інших іноземних студентів, які приїздять до цієї країни вчитися на мовних курсах.

5. Цей пункт дуже пов’язаний з другим пунктом. На тлі піднесення китайської економіки на міжнародному рівні, знання китайської мови розширює можливості перед вітчизняними бізнесменами. Вчіть китайську та професійно зростайте!

Де вчити китайську мову в Китаї українцям?

1. Міжнародні мовні школи – це найпоширеніший заклад, куди іноземні студенти їдуть вивчати китайську. Їхня перевага в тому, що вони пропонують великий асортимент програм та мають локації в різних країнах і містах. Водночас всі школи працюють за єдиними стандартами якості викладання. Крім того, на більшість програм міжнародних шкіл набір в групи здійснюється протягом всього року. Якщо студент вперше їде на мовні курси в Китай або ще недостатньо знає китайську для вільного спілкування, це ідеальний для нього варіант.

2. Курси при університетах – це варіант для дорослих студентів, які планують здобувати ступінь бакалавра або магістра в Китаї. З ростом популярності Китаю серед іноземних студентів збільшується не лише кількість англомовних програм, а й розвиваються програми факультативних занять з китайської мови. Асортимент академічних програм китайською все ж переважає, тому студенти, які серйозно націлені здобувати вищу освіту в Китаї, мають спочатку пройти додаткову підготовку на таких курсах. Крім того, ці курси дають гарну можливість психологічно адаптуватися до життя в новій культурі в оточенні іноземної мови. В майбутньому, під час навчання за академічною програмою, це дозволить одразу зосередитися на навчанні, а не віддавати всі емоційні ресурси хвилюванню. Також під час цих курсів студенти часто мають змогу консультуватися як з викладачами університетів щодо вступу, вибору спеціалізації, так і з нинішніми студентами бакалаврату та магістратури.

3. Програми стажування – це варіант для студентів, які знають китайську на середньому рівні і зацікавлені у здобутті професійного досвіду роботи в Китаї. Організацією стажувань централізовано займаються освітні організації, які співпрацюють з компаніями різних сфер діяльності.

4. Нестандартні освітні організації – це освітні організації, які пропонують нетипові інструменти та способи для вивчення китайської в Китаї. Одна із таких організацій, що вирізняється своїм освітнім підходом – Home Language International. Це організація, яка розробила унікальну навчальну програму: студенти навчаються і проживають в родині викладача. Викладачі є не просто носіями мови, а педагогами з необхідним рівнем підготовки. Навчаючись на таких індивідуальних заняттях та спілкуючись з викладачем та його сім’єю у неформальній обстановці, студенти вивчають живу китайську та мають змогу покращувати свої знання іноземної мови 24/7.

Типи мовних програм китайської в Китаї

 • Стандартна мовна програма – це типова програма мовної школи, яка передбачає фіксовану кількість занять в групі за чітко визначеним планом. В кожній групі навчаються до 12-15 осіб. Тривалість програми студенти зазвичай регулюють відповідно до своїх потреб.
 • Інтенсивна мовна програма – це програма, яка відрізняється від попередньої кількістю занять на тиждень. Якщо стандартна програма передбачає 10-15 занять на тиждень, то інтенсивна – 20-25-30 занять на вибір студента.
 • Підготовка до іспиту – це програма, яка орієнтована на студентів, котрі планують складати іспит на рівень знання китайської. Програма включає не лише вивчення стандартних тем, а й розбір та аналіз типових завдань іспитів. В такий спосіб студенти вчаться якомога швидше та ефективніше розв’язувати різні типи завдань.
 • Тематична програма – це програма, яка робить акцент у навчанні на вивченні конкретної тематики: спорт, культура, історія, бізнес. Тема може відповідати як сфері інтересів, так і конкретній професійній спеціалізації.
 • Комплексна програма – це програма, яка передбачає поєднання кількох програм. Наприклад, студент може навчатися одночасно за стандартною програмою та мати індивідуальні заняття.
 • Індивідуальні заняття – це програма, яка передбачає індивідуальні заняття з викладачем і зазвичай поєднується з іншими програмами. Вона доречна для студентів, які тільки починають вивчати китайську або потребують більше часу для опрацювання матеріалу з конкретної теми. Інтенсивність та кількість занять зазвичай студенти встановлюють самостійно, зважаючи на свої потреби.
 • Стажування – це програма для студентів 18-30 років, які є студентами бакалаврату, магістратури, аспірантури або закінчили навчання щонайменше протягом останніх з 24 місяців на час подачі заявки. Стажування може бути як оплачувальне, так і неоплачуване – залежить від спеціалізації та організації. Якщо для вас це важливе питання, уточніть це заздалегідь у консультанта з питань освіти. Студенти можуть поїхати пройти стажування в Китаї в одній із наступних спеціалізацій: консалтинг, продажі, індустрія гостинності, туристичний бізнес, цифровий маркетинг, менеджмент, клієнтська підтримка. Для участі у програмі стажування також важливо знати на належному рівні англійську мову. Ця програма є ідеальним варіантом для студентів, які хочуть здобути професійний досвід, покращити знання іноземної мови та розширити коло професійних знайомств за межами країни.

Вартість курсів китайської в Китаї

На вартість курсів китайської в Китаї для українців впливають декілька важливих факторів:

 • Типу програми
 • Тривалість програми
 • Регіон навчання
 • Сезон
 • Чи враховано в загальну суму навчальні матеріали, вартість проживання і харчування

Вартість 1 тижня навчання в мовній школі з 20 годинами занять на тиждень стартує від 300 євро.

Як обрати курси китайської в Китаї?

 1. Визначтесь з типом програми та датами, коли ви плануєте навчатися. Набір на деякі програми проводиться нерегулярно, а в окремі періоди року. Тому якщо вас цікавить саме така програма, порівняйте дати навчання та ваші плани.
 2. Якщо ви хочете навчатися на довготривалій програмі, уточніть, чи надаються студентам довготривалих програм знижки на навчання.
 3. Якщо ви їдете на курси при університеті, корисно буде дізнатися, чи передбачає програма додаткові заходи з залученням консультантів університету. Вони часто допомагають у виборі майбутньої спеціалізації та по основних питаннях вступу.
 4. Якщо в майбутньому ви плануєте складати тест на рівень знання китайської мови, обирайте мовну школу, яка має сертифікацію центру тестування.
 5. Обираючи освітній заклад, заздалегідь уточніть, чи має він власні резиденції для іноземних студентів або чи є цієї мовної школи партнери, які надають житло для іноземних студентів. Якщо у школи немає ні резиденції, ні партнерів, уточніть, чи допомагають консультанти школи в пошуках житла. Якщо такі спеціалісти в школі теж відсутні, заздалегідь розв’яжіть це питання з українським консультантом з питань освіти.
 6. Визначившись з регіоном, школою та періодом, коли поїдете навчатися, почніть вивчати цю місцевість. Ви проведете там кілька або навіть більше тижнів, тому доречно буде дізнатися про погодні умови в цей період року або побутові особливості. Для цього достатньо вивчити відгуки тих, хто відвідував мовні курси в Китаї або відеоогляди від тревел-блогерів на YouTube.

Консультація та допомога

Якщо вас зацікавила можливість вивчати китайську мову в Китаї або у вас ще лишилися питання щодо вибору програми, звертайтеся до компанії Mudra. Ми допомагаємо на всіх етапах: від вибору навчальної програми до оренди житла та купівлі квитків. Вже зараз ви можете отримати безкоштовну консультацію від менеджера з питань освіти. Для цього достатньо залишити заявку на сайті або телефонуйте за номером (044) 499 115 0.

Безкоштовна консультація