Мовні програми

  Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Ірландія

Мовні курси в Ірландії для дорослих

Коли вам спадає на думку поїхати вчити англійську на мовних курсах, перший напрямок, про який ви думаєте це, зазвичай, Великобританія. Та насправді нею перелік англомовних країн не обмежується. Одна із популярних альтернатив британському напрямку – це Ірландія. Одна із офіційних мов країни – англійська. Хоча ірландська мова теж має статус державної, але в повсякденному спілкуванні більш поширена англійська мова. Це робить Ірландію відмінним напрямком, де можна вчити англійську.

Види мовних курсів для дорослих в Ірландії

Асортимент мовних програм для дорослих в Ірландії не поступається британському, але більшість мовних шкіл натомість можуть запропонувати більш доступні ціни. Крім того, це країна з величною та насиченою історією, неймовірної краси місцевістю, познайомитися з якою ближче виникає бажання у кожного студента. Мовні курси для дорослих в Ірландії можна поділити на групи за кількома характеристиками.

По-перше, вони відрізняються між собою за тривалістю. Це може бути короткий мовний курс тривалістю 1-2 тижні або довга семестрова навчальна програма тривалістю 12-16 тижнів.

По-друге, мовні курси для дорослих в Ірландії можуть мати фіксовану тривалість або ж бути досить гнучкими. До першого типу відносять вузькоспеціалізовані курси, які мають детально прописаний навчальний план. Здебільшого це підготовчі програми на кшталт IELTS, CELTA, FCE тощо. До більш «гнучких» відносять мовні курси для «масового навчання». Зокрема мова йде про стандартні мовні курси з різними варіантами інтенсивності. Мінімальна тривалість навчання на курсах цього типу – 1 тиждень. Інтенсивність та тривалість подібних програм навчання студенти визначають самостійно, орієнтуючись на свої цілі та ресурси. Професійні курси зазвичай мають кілька варіантів тривалості – 2,4, 6 або  8 тижнів.

Найпопулярніші види мовних курсів для дорослих в Ірландії

По-третє, за змістом навчального плану можна виділити наступні види:

 • Загальні мовні курси для дорослих в Ірландії – це найпоширеніший вид курсів в усіх країнах. Школи англійської мови в Ірландії проводять набір на програми цього виду з мінімальною інтенсивністю від 10 до 40 годин занять на тиждень.
 • Професійні мовні курси для дорослих в Ірландії – це популярний варіант серед дорослих, які вже мають певний досвід роботи і хочуть дати своїй кар’єрі новий поштовх для розвитку. Курс передбачає вивчення професійної термінології, а також школи часто додають в навчальний план обов’язкові візити до місцевих компаній тієї ж спеціалізації, що й курс. Для студентів це чудова нагода поспілкуватися з іноземними колегами, перейняти їхній досвід і дізнатись для себе щось цікаве.
 • Стажування + мовні курси для дорослих в Ірландії – це відмінний варіант для студентів, які знають англійську щонайменше на рівні B2 і зацікавлені у здобутті іноземного досвіду роботи. Стандартний навчальний план цього типу курсів передбачає, що студент проходить стажування за фахом в одній із місцевих компанії, що підбирає для нього мовна школа. Додатково, крім стажування, студент навчається за одним із курсів. Зазвичай студенти обирають загальні курси з прийнятним для них рівнем інтенсивності.
 • Підготовка до міжнародних іспитів – це популярний в усіх країн підготовчий курс для студентів, які хочуть скласти міжнародний іспит на рівень знання англійської. До таких належить IELTS та група Кембриджських іспитів. Деякі школи англійської в Ірландії, маючи статус сертифікаційного центру, не лише проводять навчання за цими курсами, а й проводять іспити.
 • Підготовка до CELTA – це професійна програма підготовки для викладачів англійської мови, які викладають цю мову для тих, для кого вона не є рідною. По завершенню навчання за цією програмою студенти складають іспит і здобувають міжнародний сертифікат, який буде актуальний для роботи, як і в Європі, так і в Україні.
 • Бізнес-англійська – це популярний мовний курс серед іноземних студентів, які хочуть опанувати бізнес-тематику. В більшості шкіл завершення навчання передбачає складання  іспиту на рівень володіння бізнес-англійською міжнародного зразка BEC. З цим сертифікатом випускники курсу можуть подаватися на роботу в компанії будь-якої країни.
 • Англійська мова+активність – це популярний тип навчально-розважального курсу для студентів, які хочуть поєднати приємне з корисним. Цей курс передбачає навчання студентів за стандартним загальним курсом та участь в тематичних активностях (спортивні змагання, поїздки на екскурсії, художні майстер-класи тощо).

Вартість мовних курсів для дорослих в Ірландії

Ціна на курси – це питання нестабільне. На остаточну вартість зазвичай впливає сезон навчання, розташування школи, кількість тижнів навчання, інтенсивність програми. Також, вивчаючи прайлисти мовних шкіл, слід не забувати додавати до оголошеної вартості 1 тижня навчання третину від зазначеної суми. Саме стільки зазвичай потрібно для оплати одноразового реєстраційного внеску та навчальних матеріалів. Станом на початок 2020 року за 1 тиждень навчання на загальних мовних курсах для дорослих в Ірландії доведеться заплатити в середньому від 225 євро, бізнес-англійської – 245 євро, програмі підготовки до IELTS – від 245 євро.

Як обрати мовні курси для дорослих в Ірландії?

 1. Ринок мовних курсів дуже різноманітний, особливо в Ірландії. Тому спершу вам потрібно визначитися, що саме ви шукаєте. Для початку визначте для себе:
 • тип програми, що вам цікава (загальна, професійна, канікулярна, підготовка до міжнародного іспиту тощо);
 • інтенсивність навчання, що буде для вас оптимальною;
 • тривалість навчання (орієнтуйтесь на ваш бюджет, кількість часу, що ви можете приділити навчанню та інформацію про мінімальну тривалість обраної вами програми)
 • регіон навчання (це актуально, якщо ви хочете поєднати навчання з розвагами)
 1. Обираючи мовні курси для дорослих в Ірландії, визначте для себе кілька шкіл, які найбільше вам припали до вподоби та відповідають вашим вимогам. Звузивши перелік, пошукайте відгуки про навчання в цих школах. Важливо знайти кілька ресурсів, а не лише вкладка «Відгуки про нас» на сайті школи. Знайдіть сторінку школи у фейсбуці, Google картах та сайтах з базою мовних шкіл світу на кшталт Language International. Останні також зазвичай мають не тільки розділ з відгуками від реальних студентів, а й функцію порівняння курсів за різними характеристиками.
 2. Не забудьте і про побут. Навчаючись на мовних курсах для дорослих в Ірландії, вам потрібно буде десь жити, харчуватися, відпочивати. Визначивши цікаві для вас школи, ознайомтесь, які варіанти проживання пропонує кожна з них. Якщо мовна школа не має власної резиденції, уточніть, чи допомагають представники школи в пошуках житла для оренди. Часто мовні школи співпрацюють зі спеціалізованими агентствами, які надають житло студентам. Якщо ж школа не має житла і консультантів, які допомагають в пошуках житла, беріть справу в свої руки. Уточніть точну адресу навчального центру, де ви будете вчитись, і почніть пошуки онлайн. Для цього можна скористатися сервісами на кшталт Rent.ie або популярним серед туристів Airbnb, якщо ви їдете вчитися за короткостроковою програмою.

Допомога в організації

Якщо вас зацікавила можливість навчатися на мовних курсах для дорослих в Ірландії або ви хочете дізнатися про це більше, звертайтеся за консультацією в Mudra. Ми допоможемо не лише у виборі програми, а й пошуках житла, підготовці документів та квитків. Першу безкоштовну консультацію можна отримати за тел. (044) 499 115 0 або залишивши заявку на сайті.

Безкоштовна консультація