Мовні програми

  Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Мальта

Мовні курси на Мальті

 1. Англійська мова є офіційною мовою на території Мальти. Це пов’язано в першу чергу історичним зв’язком Мальти з Великобританією. До 1974 року Мальта була однією з британських колоній. Це мало належний вплив на цей регіон, в тому числі і культурний та лінгвістичний. Наразі на території Мальти 400 тисяч місцевих осіб є двомомовними – англомовними та мальтійськомовними. Крім того, до найбільших іноземних громад Мальти належить саме британська. Саме тому Мальта є однією з найпопулярніших країн Європи, куди їдуть студенти вчити англійську мову та здобувати англомовну вищу освіту.
 2. Навчання на Мальті, хоч і базується на британських принципах та основах, але є в рази дешевшим. Це ще одна причина обирати мовні курси для дорослих на Мальті.
 3. Мальта є країною-членом Європейського Союзу. Це має свої позитивні наслідки, як для сфери освіти, так і для туризму. Зокрема Мальта має зручне розташування для туристичних поїздок по усім країнах Європейського Союзу за доступною ціною.
 4. Мальта – це один із найбільш популярних європейських курортних регіонів, тому обравши цю країну для навчання, ви можете поєднати вивчення англійської мови та відпочинок.
 5. Мальта є однією з найбільш безпечних та спокійних країн в світі з низьким рівнем злочинності.
 6. Крім в рази нижчої вартості навчання, ніж в інших англомовних країнах, Мальта може похизуватися доступними цінами на житло, харчування та розваги. Студенти активно долучаються до різноманітних культурних активностей та спортивних тренувань.
 7. Британський вплив полягає і в тому, що до роботи місцевих університетів та мовних шкіл активно залучають педагогів з Великобританії.
 8. Мальта – це відмінні кліматичні умови для українців, які їдуть на мовні курси. Близько 300 днів на рік на території Мальти сонячні. На відміну від інших європейських країн зима на Мальті достатньо тепла – +10°- +15° С протягом дня.
 9. На Мальту приїздять студенти з багатьох країн світу. Це обумовлено ще тим, що вона є єдиною англомовною країною ЄС за межами Великобританії та Ірландії. Саме тому, обравши цю країну, ви зможете познайомитися з людьми з різних куточків світу.

Де вчитися на мовних курсах на Мальті?

 • Мовні курси при університетах – це програма, яка орієнтована на студентів, котрі планують здобувати вищу освіту в університетах на Мальті, але не володіють англійською мовою на належному рівні. З ростом популярності Мальти як одного з регіонів, куди іноземні студенти їдуть здобувати вищу освіту, росте і попит на подібні мовні програми при університетах. Зазвичай мова йде про те, що студенти проходять навчання саме в тих університетах, де вони планують навчатися на бакалавраті чи магістратурі. Тривалість навчання на мовних курсах при університеті залежить від вихідного рівня знань студента.
 • Мовні школи – це один із найпопулярніших видів освітніх закладів, що пропонує великий асортимент мовних курсів на Мальті. Мовна школа може бути як місцевою, так і міжнародною. Міжнародні школи зазвичай розташовані у великих містах, коли місцеві мовні школи можуть бути і в невеликих населених пунктах. Це важливо, адже в невеликих населених пунктах проживання та розваги можуть бути трохи дешевшими. Ще одна перевага мовних шкіл – це різноманіття програм як для дітей, так і для дорослих. Тривалість програм може бути як фіксоване, так і на вибір студента в залежності від вихідного рівня знань студента.
 • Нетипові освітні організації – це компанії, які займаються організацією мовних курсів на Мальті для дорослих і вирізняються своїми методиками. До таких, зокрема, відносять Home Language International. Це компанія, яка організує навчання іноземних студентів в сім’ях викладачів. Ця програма передбачає, що студент живе і навчається в сім’ї педагога. Кожен педагог є не просто носієм мови, а й має належну сертифікацію і професійну підготовку. Навчання у такому форматі дозволяє студенту вчити англійську мову не лише у форматі «урок-домашнє завдання», а повноцінно зануритися в англомовне середовище. Тривалість навчання залежить від вихідного рівня знань студента.

Типи мовних курсів для дорослих на Мальті

Програми мовних шкіл можна поділити на постійні та сезонні. До першого типу відносять стандартні, інтенсивні та програми підготовки до іспитів. Розповімо детальніше про ці та інші програми.

 • Стандартні програми – це програми, які націлені на розвиток всіх навичок англійської мови: читання, письмо, розмовна англійська, сприймання англійської на слух. Це найпопулярніший тип мовних курсів з інтенсивністю від 10 до 15 занять на тиждень. Тривалість програми залежить від вихідного рівня знань студента і визначається ним самостійно.
 • Інтенсивні програми – це програми, які відрізняються від попередніх інтенсивністю занять. Інтенсивні програми зазвичай передбачають 20-30 занять на тиждень.
 • Мовні клуби – це курс, що націлений на розвиток розмовних навичок англійської мови. Часто заняття за цим курсом поєднуються з іншими програмами (стандартні або інтенсивні).
 • Тематичні курси – це мовна програма, яка зосереджується на вивченні однієї тематики або майстер-класах по цій тематиці з проведенням цих активностей англійською мовою. Тематичні мовні курси можуть спеціалізуватися у бізнесі, кулінарії, культурі чи історії.
 • Англійська для викладачів – це курс підготовки викладачів англійської як іноземної для складання професійного сертифікаційного іспиту CELTA.
 • Підготовка до TOEFL/IELTS – це програма підготовки студентів до іспиту на рівень знання англійської мови. Зазвичай ця програма представлена в кількох варіантах за тривалістю: інтенсивна і стандартна або програма тривалістю від 2 до 12 тижнів.
 • Професійна англійська мова – це курс англійської мови, що спеціалізується в конкретній предметній області (медицина, економіка, фінанси, маркетинг тощо).
 • Підготовка до вступу – це програма для абітурієнтів, які планують вступати в університет на Мальті або іншій країні Європи.
 • Клуб англійської 50+ – це сезонна програма для людей від 50 років, яка більше зосереджена на розважальних активностях в англомовному середовищі. Тривалість такої програми фіксована – 2-4 тижні.

Вартість мовних курсів на Мальті

Вартість мовних курсів з англійської мови на Мальті залежить від:

 • сезону – особливо це актуально в такому курортному регіоні;
 • інтенсивність програми – чим більше занять на тиждень, тим дорожче вартість 1 тижня навчання;
 • тривалість програми – чим довший курс, тим менша вартість за 1 тиждень навчання.

Крім того, на вартість навчання може впливати тип програми, регіон навчання, а також чи було враховано у ціну витрати за проживання, харчування, розваги. Ціна за тиждень навчання на стандартних мовних курсах стартує від 190 євро, але якщо ви навчаєтесь на довгому курсі тривалістю від 11 до 23 тижнів, то тривалість може сягати 145 євро за тиждень. Вартість спеціалізованих курсів вища в середньому на 15-20 %.

Крім того, за умови ранньої оплати, навчання в несезон чи оплати єдиним платежем студенти можуть отримувати знижку.

Типи житла для студентів мовних курсів на Мальті

Студентам пропонується великий асортимент різних типів житла на різний смак та гаманець:

 • проживання в студентській резиденції – мовна школа може мати власну резиденцію або мати партнера серед студентських резиденцій;
 • проживання в студентському гуртожитку – це варіант для студентів, які навчання на курсах при університеті;
 • проживання в апартаментах – апартаменти студент може орендувати самостійно або з кількома іншими студентами, на умовах, що кожен студент має власну кімнату і користуються спільною кухнею, вітальнею та ванною кімнатою.

Допомога в організації поїздки на Мальту

Якщо вас зацікавила можливість вивчати англійську мову на Мальті, але ви не можете обрати школу чи навчальну програму, звертайтеся за допомогою в Mudra. Ви можете отримати першу безкоштовну консультацію вже зараз. Для цього достатньо залишити заяву на сайті або зателефонувати за номером (044) 499 115 0.

Безкоштовна консультація