Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Кіпр  Англійська

 Школи вивчення англійської мови на Кіпрі

Навіщо вчити англійську мову?

У це важко повірити, але в наш час є ще люди, які сумніваються в необхідності вивчення англійської мови. Хоча причин почати вчити англійську мову уже сьогодні і зараз незліченна кількість. І ось лише кілька з них:

1) Англійська мова – мова міжнародної комунікації. В якій країні ви б не опинилися, але якщо ви спілкуєтеся англійською мовою, то в 9 з 10 випадків ви зможете комунікувати з місцевими жителями.

2) Більшість країн Європи, куди найчастіше їдуть вчитися іноземні студенти, активно розробляють англомовні програми навчання. Завдяки цьому збільшується кількість напрямків, куди можна поїхати вчитися, не обмежуючись тільки Великобританією. Водночас навчання в цих країнах обійдеться вам дешевше, ніж у Великобританії.

3) Багато організацій, компанії, всесвітньо відомі ЗМІ ведуть свою комунікацію англійською мовою. Знаючи англійську мову, ви підвищуєте свої шанси першими дізнаватися новини своєї індустрії з першоджерел і підтримувати зв'язок з колегами з інших країн.

4) Знаючи англійську мову на високому рівні, вам легше вчити інші мови цієї ж мовної сім'ї.

5) Якщо ви вільно спілкуєтеся англійською мовою, перед вами відкриваються кар'єрні можливості нового рівня. Під час навчання в університеті ви без проблем зможете поїхати по обміну в інший університет за кордоном, пройти стажування в міжнародній компанії або поїхати волонтером за кордон в табір. Все це стане важливими відмітками в вашому резюме і під час працевлаштування підвищить ваші шанси на отримання довгоочікуваної посади.

6) Знання англійської мови дозволяє вам дивитися в оригіналі улюблені фільми і серіали, слухати улюблених виконавців і розуміти, про що вони співають, читати книги іноземних авторів в оригіналі, розуміючи все багатство їх письмової мови.

6 причин вчитися на Кіпрі

1) Якщо ви плануєте здобувати вищу освіту на Кіпрі, то навчання на курсах англійської мови на Кіпрі стануть відмінним варіантом для вас. Так ви не тільки підвищите рівень своєї англійської, а й адаптуєтесь до життя на Кіпрі.

2) Вчитися англійська на Кіпрі або здобувати вищу освіту – це шанс поєднати відпочинок і навчання.

3) Навчання і проживання на Кіпрі вам обійдеться в рази дешевше, ніж в будь-якій іншій країні Європи чи в США.

4) Школи вивчення англійської мови на Кіпрі і місцеві університети активно співпрацюють з європейськими колегами. Завдяки цьому студенти можуть бути впевнені в якості освіти в мовних школах і університетах Кіпру. Крім того, завдяки цій співпраці студенти їздять навчатися за обміном в інші країни.

5) Дипломи університетів Кіпру визнають у всьому світі. Це теж показник якості.

6) Кіпр – це популярний напрям серед іноземних студентів. Тому, вивчаючи англійську на Кіпрі або здобуваючи вищу освіту, ви зможете познайомитися з представниками інших культур. Крім того, це актуально не тільки серед студентів, а й серед викладацької команди, адже на Кіпрі працюють викладачі з Франції, Єгипту, Великобританії та багатьох інших країн. Тому навчання на Кіпрі це ваш шанс отримати професійні зв'язки в різних країнах світу.

Види курсів англійської мови на Кіпрі для дорослих

Організацією курсів англійської на Кіпрі для дорослих займаються мовні школи та заклади вищої освіти. Останні займаються виключно курсами академічної англійської мови, на яких навчаються студенти перед навчанням на Кіпрі. Такі курси не тільки підвищують рівень знання англійської мови, а й дозволяють адаптуватися до місцевої культури і системи освіти. Школи англійської мови на Кіпрі пропонують великий вибір програм для дорослих з різними цілями навчання:

 • Стандартні курси англійської на Кіпрі – це курси, які дозволяють вибирати самостійно інтенсивність занять. Також крім стандартних занять англійської, така програма передбачає насичену розважальну програму.

 • Інтенсивні курси англійської на Кіпрі – це програми тривалістю до 6 тижнів, які націлені на те, щоб за короткий термін студент значно підвищив рівень своєї англійської мови.

 • Курси підготовки до іспитів – це курси, орієнтовані на студентів, які готуються складати іспит на рівень мови. Навчальна програма такого курсу включає не тільки завдання на підвищення рівня загальної англійської, а й ознайомлення студентів із структурою іспиту і особливостями кожного типу завдань.

 • Курс бізнес англійської на Кіпрі – це курс, розрахований на студентів, які хочуть поліпшити свій рівень бізнес англійської. Часто такі курси також включають відвідування тематичних заходів.

 • Професійні курси англійської на Кіпрі – це курси для повнолітніх студентів, які хочуть і підвищити рівень володіння англійською мовою, і пройти стажування за кордоном.

 • Курси англійської мови на Кіпрі з розважальною (спортивною) програмою – це курси англійської, які пропонують для студентів 2 в 1 – і стандартні заняття, і активну програму спортивних або культурних занять.

Види курсів англійської мови на Кіпрі для дітей

 • Стандартні курси англійської для дітей на Кіпрі – це курси, які орієнтовані на підлітків і включають стандартні заняття в класі, а також активну розважальну програму з поїздками на екскурсії.

 • Групові курси англійської на Кіпрі для дітей – це відмінний варіант для дітей з одного класу, батьки яких хочуть влаштувати цікаві і пізнавальні канікули для своїх дітей. Програма таких курсів розробляється індивідуально для кожної групи. Студенти таких курсів живуть в одній резиденції.

 • Курси англійської на Кіпрі + спорт – це курси, які включають стандартні заняття, а також заняття пляжними і водними видами спорту.

Проживання під час навчання на Кіпрі

Студенти, які їдуть вивчати англійську на Кіпрі, вибирають один з двох популярних варіантів проживання – проживання в студентській резиденції або в готелі.

Перший варіант популярний серед студентів, які бажають дізнатися особливості студентського життя на Кіпрі і вчаться на довгій програмі навчання. Найчастіше студенти проживають по 2-3 людини в кімнаті. Чи є в кімнаті власна ванна кімната або студенти користуються спільною ванною, залежить від виду резиденції. Студентам, які живуть в резиденції, також доступні до користування спільні кухні, зони відпочинку, пральні.

Готель – це більш стандартний варіант проживання, який популярний серед студентів короткострокових програм навчання. Часто для економії студенти можуть жити по 2 в одній кімнаті. Мовні школи англійської мови на Кіпрі співпрацюють з місцевими готелями. Завдяки цьому студентам гарантується наявність житла за оптимальною вартістю.

Якщо у студентів є особливі побажання з приводу проживання, вони вказують їх при заповненні заявки на пошук програми навчання і місця проживання, а консультанти враховують цю інформацію.

Допомога консультанта

Якщо вас зацікавило вивчення англійської мови на Кіпрі, звертайтеся за безкоштовною консультацією в Mudra. Це можна зробити онлайн на нашому сайті у відповідному розділі або зателефонуйте за номером (044) 499 115 0.

 

Безкоштовна консультація