Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Великобританія  Англійська

Курси англійської в Англії

Відвідуючи звичайні заняття в своїй країні, ви контактуєте з мовою кілька разів в тиждень, а потім виходите з курсів і продовжуєте використовувати свою рідну мову. Курси англійської в Канаді, США, Великобританії або іншій англомовній країні - інша річ. Навіть після заняття ви будете оточені англійською мовою, ви будете чути її на вулиці, в громадському транспорті, в магазинах, з екранів кінотеатрів і телевізорів.

Людина, яка вивчає англійську в Великобританії, легше справляється з типовими проблемами:

 • швидше вчиться розуміти на слух мову носіїв в природному темпі;
 • краще освоює сучасні комунікативні конструкції і застосовує їх;
 • правильніше вимовляє специфічні звуки;
 • долає мовний бар'єр і починає говорити;
 • засвоює різницю регістрів спілкування (дружній, офіційний, діловий) природним шляхом;
 • збагачує словниковий запас без тривалого і виснажливого ​​зубріння;
 • говорить на сучасному варіанті мови, з використанням неологізмів, термінів, які позначають реалії сьогодення.

Діяльнісний підхід до вивчення англійської за кордоном

Навчання англійській мові в Англії ведеться по найпрогресивнішою методикою: з використанням діяльнісного підходу. Цей метод описаний в документі CEFRL - Common EuropeanFramework of Reference for Languages: Learning, Teaching, Assessment, і застосовується для всіх європейських мов.

Цей підхід полягає в тому, що на кожному занятті або в кожному циклі занять ставиться одна прагматична завдання, яка не пов'язана тільки з мовою (наприклад, організувати переїзд, запросити гостей, подати скаргу, влаштуватися на роботу і т. Д.) всі мовні моменти уроку присвячені вирішенню цієї конкретної задачі. В результаті студент не просто вчить мову, він вчиться активно використовувати її в тому суспільстві, де розмовляють цією мовою.

А це означає, що навчання тільки мовою не обмежується. Ви навчитеся жити в цьому середовищі, і правильно взаємодіяти з оточуючими виходячи з менталітету англійців. Навіть якщо навчання триває недовго, ви отримаєте достатньо знань і умінь, щоб спілкуватися англійською мовою на самі різні теми.

Градація за рівнями

Англійська в Лондоні або в іншому місті Англії - зовсім не прерогатива тих, хто вже вільно спілкується на цій мові. Ви зможете підібрати програму, яка відповідає особливостям вашого рівня. Пам'ятайте, що англійська в Європі, як і інші мови, викладається за системою рівнів. Всього рівнів шість, але кожен з них може бути розбитий на кілька підрівнів:

 1. А1 - початок початків. Людина, який освоює цей рівень, може говорити про себе простими словами, може представитися, заповнити формуляр в готелі, зрозуміти меню, запитати дорогу в місті, прочитати вивіски.
 2. А2- рівень, який залишається в сфері особистого. Людина, як і раніше говорить про себе і свою сім'ю, але не тільки про сьогодення, а й про минуле, і про майбутнє. Він може переказати події, які з ним відбулися, розповісти про свої плани.
 3. В1 - перший рівень в громадській сфері. Тут вивчаються теми, пов'язані з суспільством, в якому живе людина: екологія, робота, благодійність і т. д. Людина може висловити свою думку, дати оцінку.
 4. В2 - це рівень вільного володіння мовою в загальній сфері. На цьому рівні людина дивиться фільми і передачі на англійською, читає книги і газетні статті (крім специфічних).
 5. С1 - перший рівень в професійній області. Людина розрізняє акценти і говори, володіє фразеологією, розуміє складні тексти, володіє професійною термінологією.
 6. С2 - останній рівень, на якому людина здатна зрозуміти і написати наукові статті, лекції, звіти. Він спілкується вільно на будь-які теми, включаючи професійні.

Якщо ви не знаєте свого рівня, то в англійській мовній школі визначать його за допомогою спеціального тестування.

Вивчення англійської мови влітку: відпустка, проведена з користю

Літні курси англійської в Британії - відмінний спосіб поєднати навчання і подорож. Він підходить тим, хто не може виїхати на тривалий термін, і хто хоче побачити країну в період, коли там найприємніша погода.

Для дітей в цьому випадку підійде англійський табір. Вони отримають повне занурення в мовне середовище, знайдуть товаришів, з якими доведеться спілкуватися виключно англійською. Також їх чекає безліч цікавих занять, добре продумане розклад і постійний нагляд фахівців. Це відмінний спосіб отримувати задоволення від процесу вивчення іноземної мови.

Для дорослих є не менш цікаві варіанти. Багато мовних шкіл пропонують не тільки класичні заняття в традиційному стилі, в аудиторії з дошкою і партами. Влітку ви отримаєте набагато більше:

 • безліч цікавих екскурсій по найцікавіших пам'яток;
 • участь в різних культурних подіях, відвідування вистав, ярмарків, майстер-класів;
 • проведення занять на природі, в парках, на березі річки, в "польових" умовах (Наприклад, коли ви виконуєте завдання викладача в реальних ситуаціях, роблячи покупки або питаючи дорогу і перехожих);
 • вечірні виходи в театри, кіно, ресторани.

Набагато більше, ніж просто уроки

Всі, хто залишає відгуки після вивчення англійської за кордоном, кажуть про те, що отримали набагато більше, ніж просто заняття. Це і можливість пожити в Англії і побачити її багату культуру, і безліч цікавих місць, які їм вдалося відвідати, і навіть такі приємні дрібниці, як знайомство з іноземною кухнею і покупка сувенірів.

Найголовніше приємне доповнення, яке дає вивчення мови у Великобританії - нові можливості для спілкування. Якщо ви проходите заняття в групі, ви зможете зав'язати нові знайомства, знайти друзів, продовжувати спілкуватися англійською навіть після повернення додому. І навіть ті, хто вибрав програму індивідуального навчання, можуть брати участь в загальних зборах та заходах. Проживання в англійській сім'ї дає ще більше можливостей для спілкування. Ви живете в звичайному ритмі англійської сім'ї, говорите з її членами, слухаєте, як вони говорять між собою. Все це - безцінний досвід, який може стати проривом у вашому рівні володіння мовою.

Курси англійської мови у Великобританії дають уроки культури, соціальних правил, всього того, що так важливо для життя в англомовній країні.

Англійська для дорослих: деякі особливості навчання

Ми пропонуємо вивчати англійську не тільки дітям, а й дорослим. У дорослої публіки є свої особливості навчання:

 • Як правило, це мотивована, серйозна аудиторія. А це означає, що під час групових занять все будуть активно брати участь, і цікаво буде кожного учня.
 • Англійська для дорослих викладається з використанням автентичних матеріалів, які враховують вік учнів і їх рівень, вибір матеріалу дуже широкий.
 • Ви можете вчити як загальну мову, так і проходити спеціальні предмети, наприклад, бізнес англійська.

Курси англійської мови в Англії для дорослих включають в себе самі різні рівні, від початківців до професіоналів, які вирішили вдосконалити свій рівень. Ніколи не пізно почати вчити мову, так само як і не пізно освіжити знання і отримати нові навички.

Проходження такого навчання - це підвищення кваліфікації як працівника, нові комунікаційні можливості, новий етап особистісного зростання. Вивчення англійської мови в Англії для дорослих проводиться за різними програмами, в різних мовних центрах. Ми допоможемо вам підібрати програму, яка підійде саме вам.

Вивчення англійської в Англії для дітей

Курси англійської мови в Англії для дітей можуть бути розраховані на різний термін навчання. Це може бути коротка тижнева або двотижнева програма, літній табір на один або два місяці, або тривалий проект. Деякі школи Британії приймають дітей на весь навчальний рік, організовуючи не тільки мовні заняття, але і уроки з інших предметів.

Такі курси для дітей не вимагають постійної присутності батьків. Ви сміливо можете відправити вашу дитину в Англію - її безпеку буде гарантовано. Розклад побудовано так, що діти зайняті весь час. Вони знаходяться під наглядом, для них влаштовують ігри, розваги, екскурсії. Так як навчання і дозвілля проходять англійською мовою, це дозволяє влаштувати справжнє глибоке занурення в середу. Як правило, через десять днів діти не зазнають ніяких проблем у спілкуванні. Дехто каже, що навіть думати вони починають англійською мовою.

Не варто боятися, якщо рівень мови у дитини не дуже високий. Діти охоче приймають нові умови, їм легше подолати мовний бар'єр. Крім того, фахівці з компанії Мудра не залишать дитину одну, організовують їй супровід і, якщо потрібно, допомогу психолога.

Ділова англійська в Англії

Компанія MUDRA допоможе вам підібрати курси бізнес-англійської в Великобританії. Чим відрізняється бізнес-англійська від звичайної:

 • на заняттях розглядаються комунікативні ситуації, властиві для сфери бізнесу, економіки, підприємства;
 • автентичними документами виступають реальні договори, телефонні переговори, протоколи зборів, бізнес-проекти і багато іншого, аналітичні огляди економічних видань;
 • приділяється велика увага спеціальної термінології, яка знадобиться в процесі роботи;
 • основне завдання курсу - навчити учнів функціонувати в бізнес-просторі, бути незалежними на переговорах, обговореннях угод, при пошуку ділової інформації.

Ціни на курси англійської для бізнесу можуть бути трохи вище, а заняття відбуватимуться особливо інтенсивно, тому що основна аудиторія - студенти і працюючі люди, які можуть виділити лише кілька днів або тижнів для навчання.

Допомога в організації від mudra.ua

На сайті mudra.ua вас чекають досвідчені фахівці, які нададуть вам неоціненну допомогу:

 • підберуть вам курси англійської в Великобританії в мовній школі або в іншому мовному центрі;
 • допоможуть знайти програму, вартість якої вкладеться в ваш бюджет;
 • поділяться відгуками тих, хто вже пройшов подібні курси;
 • допоможуть вирішити, який саме курс вам необхідний, які завдання ви перед собою ставите;
 • нададуть допомогу в оформленні візи та психологічну підтримку.
 • також, якщо ви хочете вивчати англійську в конкретному місті, наприклад, Лондоні, менеджери допоможуть знайти підходяще навчальний заклад і допоможуть з пошуком місця проживання.
Безкоштовна консультація