Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Ірландія  Англійська

Вивчення англійської мови в Ірландії

1. Як дивно це б не звучало, але показник англомовності в Ірландії вищий, ніж у сусідній Великобританії. У Ірландії англійською спілкуються 97,51 % населення, а у Великобританії – 94,45 %.

2. У Ірландії студенти мають можливість поєднувати навчання з роботою. Це буде актуально для студентів, які їдуть вчити англійську в Ірландії на програмах тривалістю 1-2 семестри. Крім можливості заробити на власні потреби, ви будете мати чудову нагоду потренувати свою англійську у щоденному спілкуванні. Студенти з країн, що не входять до ЄС, мають право працювати до 20 годин на тиждень під час навчального семестру та до 40 годин під час канікул.

3. У Ірландії в усіх школах англійської мови до викладачів дуже високі вимоги. Зокрема, викладач має бути не просто носієм мови, а й мати щонайменше ступінь магістра та скласти іспит CELTA.

4. Ірландія – це комфортна та безпечна для проживання країна. В рейтингу Global Peace Index за 2019 рік Ірландія зайняла 12 місце з 163.

5. Ірландія – це популярна серед іноземних студентів країна для вивчення англійської, тому навчаючись в цій країні, ви перебуватиме в мультикультурному середовищі.

6. Навчання в Ірландії для дорослих обійдеться трохи дешевше, ніж в сусідній Великобританії. Це стосується не лише вартості курсів, а й проживання та інших повсякденних витрат.

Де вчити англійську в Ірландії дорослим?

Всі освітні заклади, де дорослі можуть вчити англійську мову в Ірландії, умовно можна поділити на 2 типи:

 • Мовні курси при університетах

Це актуально для дорослих, які планують вчитися в ірландському університеті. Акцент в програмах при університетах робиться на академічну англійську та спеціалізацію студента. Також для багатьох студентів такі курси дозволяють адаптуватися в новій місцевості та проконсультуватися особисто у представників університету.

 • Мовні школи

Вони є 2 типів – місцеві та міжнародні. По суті, вони мало чим відрізняються між собою, лише міжнародні мовні школи зазвичай мають філіали ще в інших країнах. Мовні школи пропонують схожий перелік основних мовних програм та мають безліч власних розробок для студентів окремих спеціалізацій. Саме тому, якщо ви хочете не просто вивчити англійську на стандартних курсах для дорослих в Ірландії, то вам слід ретельніше ознайомитися з програмами різних шкіл. Вони пропонують безліч професійних, розважальних програм англійської для дорослих. Про ці та інші програми розповімо вам детальніше.

Типи програм англійської в Ірландії для дорослих

 • Загальні програми англійської – це найпопулярніший тип програм. Програми такого типу зазвичай представлені в мовних школах. Вони можуть відрізнятися за рівнем інтенсивності: від 15 до 40 занять на тиждень. Безліч шкіл дозволяють комбінувати програми цього типу з іншими програмами: розмовні курси, індивідуальні заняття, професійні курси, підготовка до іспитів тощо.
 • Підготовчі програми – це програми англійської для дорослих, які спеціалізуються на підготовці студентів до іспитів. Мова йде про такі популярні іспити як IELTS, CAE, BEC, FCE тощо. Навчальний план передбачає, що студенти вчаться виконувати різні типи завдань, вивчають їхні особливості, тренуються у складанні тестових варіантів. Також деякі мовні школи в Ірландії мають відповідний сертифікат для проведення цих іспитів. Саме тому студенти можуть підготуватися і скласти іспит в одній школі.
 • Професійні програми і програми стажувань – це програми англійської мови для дорослих, які хочуть покращити рівень володіння професійною англійською або пройти стажування в цій країні. Спільне для цих програм те, що і професійні програми, і програми стажування включають заняття за стандартним курсом. Крім того, вони мають свої особливості. Наприклад, професійні програми включають заняття, що мають спеціалізації у конкретній предметній області (маркетинг, фінанси, підприємництво тощо). Вони іноді передбачають спеціалізовані воркшопи й відвідування відомих компаній, де студенти мають змогу поспілкуватися з професіоналами. Програми стажування передбачають, що студенти поєднують навчання зі стажуванням у місцевій компанії.
 • Програми англійської в Ірландії 50+ – це розважальні програми для літніх людей, які хочуть поєднати розваги та навчання. Щоправда, акцент в програмах цього типу програмах робиться більше на розваги. Для участі в цій програмі студент має мати мінімальний рівень знання мови, аби він міг вільно спілкуватися з іншими студентами та представниками школи. Кожна подібна програма має детально розписаний план активностей. Для людей літнього віку це чудова можливість відпочити, знову відчути себе молодими, бадьорими, знайти нових друзів та поринути у світ пригод та екскурсій. І як вишенька на торті – можливість підвищити рівень своєї англійської.

Як обрати програму англійської для дорослого в Ірландії?

1. Визначтесь з ціллю вашого навчання. Ви хочете взагалі підтягнути англійську, покращити розмовну англійську чи підготуватися до іспиту? Тип підготовки для кожної з цих цілей відрізняється. Відповідно відрізняються і програми. Тому важливо з самого початку чітко сформувати свою ціль поїздки. Навіть якщо ви хочете і покращити розмовну англійську, і плануєте в майбутньому скласти іспит, обираючи курси англійської, оберіть пріоритетну для вас мету поїздки.

2. Встановіть ліміт своїх ресурсів. І мова не лише про гроші, хоча і про це слід потурбуватися. Одні із найголовніших ваших ресурсів – це час та увага. Визначтесь, скільки часу і коли ви зможете присвятити навчанню без відволікання на інші справи. Це важливо, адже навчання за деякими програмами стартує щопонеділка, а за деякими – виключно у певні дати. Тому важливо все заздалегідь розпланувати. І, звичайно, слід не забувати про гроші. Мова йде не лише про витрати на оплату навчання, а й витрати на проживання, харчування, транспорт, розваги та навчальні матеріали.

3. Обравши тип програми, визначтесь, що для вас важливо в мовній школі. Якщо ви складаєте іспит IELTS, можливо для вас в пріоритеті, аби школа мала сертифікацію для проведення цього іспиту? Або ж, можливо, вас цікавить, чи допомагає школа з пошуком житла для студентів? Крім інформації про школу та особливості проживання студентів, корисно буде дізнатися, чи влаштовує мовна школа розважальні заходи як на території школи, так і за її межами. Можливо навіть витрати на заходи включено у вартість за навчання. Уточніть все це заздалегідь.

Популярні школи англійської для дорослих в Ірландії

Oscars International – це школа англійської мови в Дубліні. У цій школі доступні такі курси англійської для дорослих:

 • Загальна англійська
 • Підготовка до іспитів (IELTS, BEC)
 • Бізнес-англійська
 • Професійна англійська (навчання і стажування в Європі)
 • Розважальні курси англійської з додатковими активностями (музика, танці, спорт)

Школа не є сертифікованим центром для складання іспитів на рівень володіння англійською, але після початку навчання за відповідною програмою, представники школи допомагають студенту в реєстрації заявки на складання іспиту.

Eurocentres – міжнародна мовна школа з корпусами в 13 країнах світу, в тому числі і в Ірландії. Ірландські філіали Eurocentres знаходяться в Дубліні і Голуеї. У школах доступні наступні програми:

 • Загальна англійська
 • Англійська для початківців
 • Підготовка до іспитів (IELTS, FCE, CAE)
 • Бізнес-англійська
 • Індивідуальні заняття
 • Мовний семестр / академічний рік

Консультація

Якщо вас зацікавили курси англійської для дорослих в Ірландії, не втрачайте час та звертайтеся за консультацією в Mudra. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, зателефонувавши за тел. (044) 499 115 0 або залишивши заявку на сайті.

Безкоштовна консультація