Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Мальта  Англійська

Вивчення англійської мови на Мальті

Мальовничу Мальту називають Великобританією в Середземномор'ї. Історично, до 1964 року Мальта була однією з британських колоній, саме тому англійська мова тут широко поширена і є однєю з офіційних мов країни.

На сьогоднішній день Мальта - це популярне освітній напрямок серед іноземних студентів. У вищих навчальних закладах країни і на мовних курсах навчається понад 5 000 студентів з усього світу.

І все-таки найбільш популярні курси англійської мови на Мальті, адже тут працюють майже 40 мовних шкіл і центрів, які акредитовані Міністерством освіти країни і пропонують якісне навчання.

Чому варто вивчати англійську саме на Мальті

 • Доступна вартість навчання - вартість мовних курсів на Мальті на 20 - 30% нижче аналогічних освітніх програм Англії або Швейцарії. Так що сміливо можна стверджувати, що найдешевші курси англійської мови за кордоном - саме на Мальті;
 • Теплий і м'який клімат - Мальта дуже сонячна країна, з теплим кліматом, навіть взимку температура повітря не опускається нижче + 15С;
 • Всі навчальні заклади країни мають акредитації від державних організацій у сфері освіти;
 • Відбиток британських традицій залишився не тільки у вигляді другої офіційної мови країни - англійської, а й у вигляді принципів і традицій в системі освіти;
 • Привітні місцеві жителі Мальти завжди радо зустрічають іноземців і готові допомогти в будь-якому питанні;
 • Відпочинок та оздоровлення на сонячних пляжах Середземномор'я можна вигідно поєднувати з інтенсивними заняттями англійською - таке навчання буде до душі і дорослим і дітям.

На Мальті офіційно функціонує Об'єднання організацій, які навчають англійської мови іноземних студентів. Метою існування об'єднання є розробка і впровадження основних стандартів навчання в сфері викладання англійської мови, як іноземної. Саме ця організація і стежить за якістю навчання іноземних студентів. Таким чином, високі результати навчання англійської на Мальті гарантовані.

Види програм і курсів на Мальті

Всі навчальні заклади Мальти пропонують студентам широкий перелік програм вивчення англійської мови незалежно від віку і рівня володіння англійською.

Студенти можуть вибирати як заняття в групі, так і індивідуальні уроки англійської. Також є програми бізнес - англійської, і англійської для різних професійних цілей, підготовка до міжнародних мовних іспитів, молодіжні та дитячі табори.

Групи студентів формуються виходячи з віку, цілей навчання і початкового рівня володіння мовою.

Програми академічного семестру або академічного року на Мальті дозволять отримати фундаментальну підготовку з англійської мови та оволодіти нею досконало. Особливістю молодіжних та дитячих програм англійської на Мальті є можливість вибирати собі хобі, яким ви хочете займатися під час навчання на острові. Це може бути футбол, гольф, серфінг, дайвінг.

Володіючи хорошим рівнем мови, можна поглибити свої знання на курсах професійної англійської в сфері медицина або фінансів, архітектури або юриспруденції, IT або інших напрямків.

Особливо цікаві програми англійської мови на Мальті для дітей. По-перше, найчастіше це літні програми, які розроблені з метою активного відпочинку дітей під час літніх канікул і з вивченням мови. По-друге, це завжди сучасні підходи і методики навчання дітей, а також захоплююча культурно-розважальна програма. Дитячі програми розроблені для дітей з 6 років.

Крім занять англійською, учні насолоджуються теплим кліматом країни, беруть участь в екскурсійних турах, піших прогулянках островом, займаються дайвінгом і відмінно проводять час на морських круїзах.

Особливості

Вивчаючи англійську на Мальті, зокрема в мовних школах столиці - Сент-Джуліанс, ви повністю занурюєтеся в мовне і культурне середовище країни. Кожен іноземний студент на Мальті відчуває себе як вдома, незалежно від того, де він поселяється - в шкільній резиденції або в приймаючій сім'ї.

До слова, проживання в приймаючій сім'ї - це одна з найбільш цікавих можливостей зануритися в культуру країни та практикувати англійську навіть поза школою. Проживання в сім'ї дозволить вам дізнатися традиції і спосіб життя місцевих жителів, швидше засвоїти незнайомі слова, так як вони будуть пов'язані з побутом або реальними ситуаціями, і найголовніше - ваша вимова тільки покращитися, так як ви будете чути живу мову кожен день.

Перевагами проживання в шкільній резиденції можна назвати спілкування з друзями з різних країн світу, знайомство з різними культурами і веселе проведення часу.

Курси англійської мови на Мальті - це можливість насолодитися пляжами Середземного моря, вивчаючи мову у носіїв. Дитячі мовні табори на Мальті дозволять дітям отримати масу яскравих вражень, спілкуватися англійською з однолітками з різних країн світу і знайти своє хобі.

Безкоштовна консультація