Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  В сім'ї викладача  Англійська

Мовні курси з проживанням в сім'ї в Англії

Знання англійської мови у наш час вже не є перевагою, а нормою та необхідністю для тих, хто хоче розвивати успішну кар’єру та йти в ногу з часом. Відповідальні батьки розуміють це і дбають, аби їхня дитина змалечку сприймала вивчення англійської не як щось нудне та обтяжливе, а як захопливий та пізнавальний процес. Але крім розважальної складової у питаннях освіти не менш важливим лишається і питання комфорту. Саме тому з метою, аби навчання за кордоном було комфортним для дитини, багато батьків надають перевагу проживанню їхньої дитини в місцевій сім’ї. Розповімо про це детальніше.

Переваги вивчення англійської в сім'ї в Англії

1) Незалежно від того, де ви навчаєтесь у Великобританії, за яким типом програми і з якою тривалістю, проживання в місцевій сім'ї гарантує вам повне занурення в англомовне середовище за межами навчального класу.

2) Проживаючи в сім'ї в Англії, ви познайомитеся ближче з місцевою культурою, традиціями, повсякденними звичаями. Спільні поїздки на екскурсію, пікнік чи в кіно на вихідних – звичайна справа для місцевої сім’ї, у якій живе студент.

3) Більшість студентів продовжують спілкування з представниками сім'ї, в якій вони жили навіть після завершення навчання. Саме тому це ваш шанс завести друзів серед місцевих.

4) Для багатьох студентів до 13-14 років особливо для тих, які вперше їдуть навчатися за кордоном, проживання в сім'ї є більш прийнятним варіантом з точки зору адаптації та комфорту. Для проживання в студентській резиденції дитина має бути досить самостійною. Сам по собі факт навчання за кордоном є на початку стресовим для дитини. Вона потрапляє в нову країну і нове мовне середовище, що є для неї незвичним. Живучи в місцевій сім'ї, студент перебуває в більш звичному і комфортному ладі, де він може розраховувати на підтримку і допомогу з боку членів сім'ї та контролерів школи.

5) Консультанти, які займаються пошуком місцевої сім’ї, в якій житиме дитина, враховують всі побажання батьків та студента як щодо умов проживання, так і в питаннях, якою ця сім’я буде. Так, наприклад, можливо зазначити, що вам важливо, аби в місцевій сім’ї була своя дитина, яка буде однолітком вашій дитині. Знайшовши спільну мову з цією дитиною, студенту буде легше і веселіше адаптуватися. І це лише один прикладів, як ваші побажання можуть бути враховані. Тому цей варіант проживання підходить тим, хто має особливі вимоги.

Варіанти вивчення англійської в сім'ї в Англії

Якщо ви зацікавилися можливістю відправити дитину в сім’ю за кордоном для навчання в місцевій звичайній чи мовній школі, розповімо детальніше про це.

Вивчення англійської в мовній школі з проживанням в сім'ї в Англії

Місцеві і міжнародні мовні школи пропонують студентам великий вибір мовних курсів з проживанням в сім’ї. Це актуальний варіант для студентів більшості популярних програм. Зазвичай школа має спеціальний відділ фахівців, які займаються пошуком місцевих сімей. Фахівці відділу формують базу сімей з поданих заявок, попередньо перевіряючи кожну з них. По-перше, кожного члена сім'ї перевіряють в правоохоронних органах, виявляючи, чи не мав хтось з них проблем із законом. В такий спосіб представники школи перевіряють, наскільки ця сім'я безпечна для проживання. По-друге, обов'язково перевіряються умови проживання сім'ї. Існують мінімальні стандарти, які має забезпечити місцева сім’я. Мова йде про можливість надати для студента окрему повністю мебльовану кімнату, де буде все необхідне для комфортного навчання і проживання. Решту особливостей умов проживання (спільна чи власна ванна кімната, наявність кондиціонеру, проживання в квартирі чи у будинку) фахівці фіксують в анкеті сім'ї. При подачі заявки студент вказує свої особливі вимоги, які представники школи враховують при підборі сім'ї. Це стосується, в тому числі, і питання, чи є в сім'ї власні діти або домашні тварини.

Також можливий варіант, що замість власного відділу фахівців, школа співпрацює з агентствами, які спеціалізуються на підборі місцевих сімей для іноземних студентів. Фахівці і внутрішніх відділів, і подібних агентств надають свої контакти студенту і можуть час від часу навідуватися до сім'ї з контрольними перевірками. Це ще одна запорука безпеки дитини і підтвердження того, що батьки можуть бути спокійні за свою дитину.

Крім стандартних мовних курсів, деякі мовні школи пропонують програму табору в Англії з проживанням в сім’ї. В денний час діти відвідують заняття на базі школи, а ввечері повертаються в будинки сімей, які їх приймають.

Середня освіта в Англії з проживанням в сім'ї

Здобуваючи середню освіту у Великобританії, студенти можуть жити в школі-пансіоні або в місцевій сім’ї.  Останній варіант актуальний в разі, якщо обраний освітній заклад працює лише як денна школа, а не як школа-пансіон. Також школи-пансіони мають вікові обмеження з розрахунком на те, в якому віці студент вже може бути самостійним та відповідальним. Натомість проживання в місцевій сім’ї це відмінний варіант для тих батьків, які непокояться, що їхня дитина ще не готова до самостійного життя в студентській резиденції.

Вивчення англійської в сім'ї викладача

Це унікальна програма Home Language International, яка є оригінальною розробкою однойменної освітньої організації. Її в 19179 році заснував Ян Джозеф. Основна ідея цієї програми в тому, що студент вивчає англійську мову, навчаючись і проживаючи в сім’ї викладача. Педагоги, які працюють в межах програми Home Language International, мають належну кваліфікацію і відповідний рівень підготовки. Програма Home Language International діє в 30 країнах світу.

Навчання за програмою Home Language International доступне для студентів віком від 9 років з будь-яким рівнем володіння англійської. Програма Home Language International адаптується під потреби і рівень кожного студента. Інтенсивність програми студент обирає самостійно – від 10 до 30 годин занять на тиждень. Структура навчальної програми Home Language International включає 2 компоненти:

 • Стандартні заняття
 • План тематичних позанавчальних активностей

Серед студентів популярні такі активності:

 • Святкові традиції
 • Пригоди за мотивами популярних книг
 • Хобі (живопис, кулінарна майстерність, хореографія, фотографія)
 • Спортивні активності (каное, гольф, плавання, футбол, картинг)
 • Екскурсії популярними пам’ятками культури та історії

Перевага вивчення англійської в сім’ї викладача у тому, що можливість навчатися і спілкуватися з викладачем не обмежується лише заняттями за планом.

Побажання щодо умов проживання студент аналогічно як і в попередніх варіантах вказує заздалегідь при заповненні заявки.

Якщо вас зацікавили курси англійської мови в Англії з проживанням, звертайтеся за консультацією в Mudra. Першу безкоштовну консультацію можливо отримати, залишивши заявку на сайті або зателефонувавшт (044) 499 115 0.

Безкоштовна консультація