Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Франція  Французська

Вивчення французької мови у Франції

Цікава і мелодійна французька мова набув значного поширення у всьому світі. Французька мова рідна для 200 млн. людей з 70 держав, до того ж вона входить в десятку найпоширеніших мов у світі.

Французька мова є офіційною для багатьох міжнародних організацій і широко використовується в діловому світі. Цікаво, що разом з англійською, французьку можна вивчити абсолютно в будь-якому куточку світу, але найкраще це зробити у Франції.

5 причин поїхати на курси французької до Франції вже сьогодні

 • Знайомство з багатою культурною спадщиною Франції, спілкування з місцевими жителями і можливість вивчити один з найпоширеніших і перспективних мов в світі. До того ж, вивчення французької можна вдало поєднувати з відпочинком, наприклад в Каннах або Ніцці;
 • Знання французької мови збільшує шанси кожного фахівця на міжнародному ринку праці. Побудувати успішну кар'єру знаючи французьку, можна не тільки у франкомовних країнах, але і в будь-якій країні світу;
 • Вищі навчальні заклади Франції входять в число лідерів вищої освіти Європи. Знання французької мови дозволить навчатися в університетах Франції, проходити стажування в міжнародних компаніях і брати участь в програмах обміну;
 • Володіння мовою зробить подорожі більш цікавими, дозволить подолати мовний бар'єр у всій Франції, Швейцарії, Бельгії, на Сейшелах і Монако;
 • Вивчення мови розширює кругозір, відкриває нові культурні кордони, дозволяє спілкуватися з людьми з різних країн, читати в оригіналі французькі твори і міжнародні інформаційні джерела.

Види програм навчання у Франції

Вивчаючи мову у Франції, ви зможете підібрати програму навчання під себе. Мовні школи країни пропонують абсолютно різні варіанти навчання для різних цілей і побажань, круглий рік.

Основні види програм:

 • Короткострокові програми - розраховані на тих, хто бажає отримати базові знання мови і заговорити на французькій за короткий період часу;
 • Довгострокові мовні курси у Франції дозволять отримати хорошу мовну підготовку, оволодіти мовою досконало;
 • Програми для студентів включають в себе стажування в міжнародних компаніях, під час яких студенти не тільки вдосконалюють французьку, але й отримують безцінний досвід роботи в зарубіжних компаніях;
 • Підготовка до міжнародних мовних іспитів дозволить попрацювати над слабкими сторонами ваших знань французької, пройти пробні іспити. Після таких програм, можете бути впевнені у високих результатах мовного тесту;
 • Французька мова для професійних цілей - програми для вивчення мови в різних професійних сферах від економіки до моди і дизайну.

Останнім часом популярність набирають мовні тури до Франції, які поєднують вивчення французької мови з відпочинком на кращих курортах країни. Сонячні пляжі Лазурного берега, Ніцца і Канни - ось ідеальні місця для відпочинку та занять французьким.

Одним словом, курси французької у Франції - це не тільки спосіб вивчити французьку мову за короткий період часу, але і хороша можливість відпочити на кращих курортах країни, пожити в Парижі і долучитися до культурної спадщини Франції.

Особливості 

На сьогоднішній день вивчати французьку мову можна в будь-якій країні світу, включаючи Канаду, Англію, США, Швейцарії, Нової Зеландії, Італію, Іспанію, Німеччину та інші країни.

Вивчення мови у Франції дозволить отримати максимальний результат від навчання, якому сприяють і культурне занурення, і атмосферность навчання, і можливість долучитися до культури і мистецтва країни.

Франція по праву є найбільш відвідуваною країною в світі. Щорічно тисячі туристів з усього світу їдуть до Франції в надії побачити Ейфелеву вежу і горезвісну Мона Лізу, відвідати Лувр, прогулятися по Єлисейських полях і вдихнути на повні груди запах круасанів і кави.

Насправді Франція таїть в собі ще багато цікавого, чого не побачиш за пару днів і під час оглядових екскурсій. Навчання у Франції на мовних курсах дозволить вам відкрити справжню французьку самобутність, показати всю пишноту і суперечливість країни.

Немає іншого способу відчути менталітет і традиції Франції, ніж вивчаючи її мову. За час навчання студенти дуже звикають до особливостей повсякденного життя французів, вчать мову, слухаючи вимову, спілкуються французькою зі своїми друзями і знайомими - це дозволяє перетворити навчання  в цікаву пригоду, яка приносить тільки яскраві і позитивні емоції.

Вчити французьку мову у Франції можна як на уроках з носіями, так і в повсякденному спілкуванні з місцевими жителями.

Ніщо не зрівняти з тим відчуттям, коли ви розумієте місцевих жителів і навіть можете взяти участь в обговоренні якогось питання або просто почитати місцеві газети за чашкою кави в затишному кафе, де-небудь на Монмартрі або в Каннах.

Курси в Парижі

Один з найпрекрасніших міст світу - Париж, дивує своєю історією, художньою спадщиною, багатонаціональністю і технологічністю. Це серце всієї Франції, освітній і міжнародний центр, тут зосереджені лідери світової індустрії моди і дизайну.

Без всяких сумнівів, Париж можна назвати найкращим місцем для вивчення французької мови у всій Франції.

Мовні школи Парижа пропонують студентам широкий вибір освітніх програм і захоплюючу культурно-розважальну програму. Вивчення французької можна поєднувати з уроками культури і історії Франції, відвідуванням визначних пам'яток країни і веселими заходами в школі.

Одним з яскравих представників міжнародної освіти в сфері навчання іноземним мовам є Школа LSI в історичному центрі Парижа. Гарне географічне розташування школи дозволяє швидко доїхати в будь-який район міста на метро. Тут вивчають французьку студенти з усього світу, так що знайти нові цікаві знайомства буде дуже легко.

Для студентів LSI функціонують сучасні комп'ютерні класи, надається свіжа преса і розроблені цікаві програми навчання з урахуванням побажань самих учнів.

У школі можна відвідувати стандартні або інтенсивні курси французької, готуватися до міжнародних іспитів DELF і TEF.

Безкоштовна консультація