Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Австрія  Німецька

Курси німецької мови в Австрії

Що ми знаємо про німецьку мову?

Німецька мова є найбільш поширеною мовою в Європі. Це офіційна мова в Німеччині, Австрії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Люксембурзі та Бельгії. За останніми даними загальна кількість людей, які розмовляють німецькою, налічує понад 100 млн осіб. Це третя за популярністю іноземна мова, що вивчається в світі, і друга за популярністю в Європі і Японії після англійської мови.

Знання німецької мови відкриває вам кар'єрні можливості нового рівня. Сьогодні Німеччина вважається економічним центром Європи. Тому знання німецької мови на високому рівні підвищує можливості випускників університетів отримати перспективну роботу.

Чому студенту варто вивчати німецьку в Австрії?

1. Австрія має зручне розташування на карті Європи. Ви можете поєднати навчання з подорожами по країні або ж поїхати в сусідні країни. Це не займе багато часу і дуже доступно завдяки гарному транспортному сполученню.

2. Атмосфера навчання в Австрії менш стресова, ніж в тій же Великобританії. Одночасно вартість навчання теж трохи нижче, ніж в топових університетах і коледжах Великобританії. Крім того, в Австрії ви можете подати заявку на різні стипендіальні програми.

3. Краса природи Австрії вражає. Гори, озера, ліси – все це доступно вам, навіть якщо ви вчитеся в центрі Відня. Крім того, завдяки більш лояльно організованій системі освіти, студенти можуть насолоджуватися цією красою. Багато студентів вибирають Австрію, а не Німеччину, саме через те, що хочуть поєднати навчання і розваги під час літніх чи зимових канікул.

4. Австрійські заклади вищої освіти орієнтовані на іноземних студентів. Завдяки цьому кожному студенту доступна опція додаткових занять з німецької мови під час навчання в австрійському університеті. Це допоможе студентам покращити за роки навчання в Австрії їх рівень володіння німецькою мовою і підвищити шанси на більш перспективне працевлаштування.

5. Незалежно від того, планує студент вчитися на короткочасній або семестровій програмі навчання, важливо в яких умовах він буде жити. Від якості умов проживання залежить те, як студент зможе налаштуватися на продуктивне й ефективне навчання. Щорічно Австрія і окремі великі австрійські міста займають високі позиції в міжнародних рейтингах за якістю проживання. Наприклад, протягом 10 років поспіль Відень займає перше місце в опитуванні Mercer за якістю життя. Автори опитування враховують безліч факторів, в тому числі стандарти шкіл, рівень злочинності, варіанти відпочинку і клімат. Все це потенційно важливо при виборі міста для навчання за кордоном. Щорічно до Відня приїжджають понад 130 тисяч іноземних студентів, що робить це місто чудовим місцем для навчання і життя. Крім того, Відень займає 11-е місце в міжнародному рейтингу кращих студентських міст рейтингу QS Best Student Cities.

6. Австрія – це прекрасна країна з багатою історією, цікавою архітектурою, різними культурними пам'ятками. Щорічно сюди їдуть сотні тисяч туристів з різних країн світу, щоб побачити все це на власні очі. Обираючи вивчення німецької в Австрії, перед вами відкриється можливість поліпшити знання німецької мови та познайомитися з австрійською культурою.

7. Крім комфорту проживання в Австрії, вас також здивує вартість, яка доступніша, ніж в тій же Великобританії.

Де вчити німецьку мову в Австрії?

Що приваблює іноземних студентів в таких розвинених в напрямку освіти країнах як Австрія, так це можливість вибирати. Ви можете вивчати мову на курсах німецької в Граці або зупинити свій вибір на більш популярному Відні і це ніяк не вплине на якість освіти.

Перевага курсів німецької мови у Відні це великий асортимент мовних шкіл різних рівнів і типів. Це також стосується і великого асортименту житла з різними умовами і цінами. Але водночас тут проживання може бути дорожче, адже це один з головних туристичних центрів Європи.

В Австрії студенти вивчають німецьку мову в місцевих і міжнародних мовних школах. Міжнародні мовні школи орієнтовані більше на зовнішній світ, вони пропонують навчання у великих містах німецькомовних країн. Місцеві школи тим хороші, що вони можуть мати навчальний корпус в менш туристичних містах.

Також студенти, які планують вступати до австрійського університету, можуть пройти навчання на спеціальній підготовчій програмі при університеті. Такі програми орієнтовані на студентів, які вже знають німецьку мову на мінімально необхідному рівні, але хочуть поліпшити свої знання, підвищити рівень академічної німецької для ефективного навчання в університеті і краще познайомитися з університетським життям в Австрії.

Важливо відзначити, що навіть якщо ви їдете вчитися до Австрії на англомовній програмі, у багатьох університетах доступні факультативні заняття з німецької мови. Найчастіше вони або безкоштовні, або оплачуються за мінімальним тарифом. Це перевага, адже до завершення навчання ви зможете підвищити знання вже двох іноземних мов. Така практика також поширена в Німеччині.

Види програм німецької мови в Австрії

Мовні школи Австрії пропонують студентам великий вибір програм, серед яких, зокрема, популярні такі:

 • Загальні програми вивчення німецької мови

 • Інтенсивні програми німецької мови

 • Розмовні курси німецької мови

 • Канікулярні програми німецької мови в Австрії для школярів і студентів університетів

 • Підготовчі програми для студентів, які планують навчатися в німецькомовній країні

 • Підготовчі програми для студентів, які планують складати іспит на рівень німецької мови

 • Професійні програми німецької мови з нахилом на спеціалізацію студента (право, бізнес, медицина)

Проживання під час вивчення німецької мови в Австрії

Зазвичай студенти зупиняються в студентських резиденціях. Якщо мовна школа не має своєї резиденції, багато хто з них має натомість партнерські відносини з місцевими студентськими містечками, які приймають студентів. Студенти живуть в двомісних або одномісних мебльованих кімнатах.

Ще один популярний варіант серед студентів – це оренда апартаментів. Це особливо популярний варіант, якщо студент приїжджає з другом. Деякі мовні школи консультують студентів в питанні, де краще орендувати апартаменти неподалік від школи.

Якщо мова йде про підлітка, то для них мовні школи пропонують проживання в місцевій родині. Це популярний, особливо в мовних школах в США, варіант проживання, який дозволяє повністю зануритися в життя типової австрійської родини. Кожна сім'я перед тим, як прийняти іноземного студента, проходить ретельну перевірку, як умов проживання, так і перевірку з питань безпеки. За кордоном навіть працюють спеціальні компанії, які спеціалізуються на підборі та перевірці місцевих сімей через правоохоронні органи. Студенти, які вибирають такий варіант проживання, при заповненні заявки вказують свої побажання. Фахівці враховують їх, підбираючи сім'ю.

Студенти, які навчаються на курсах при університеті, часто проживають в студентському містечку. Це відмінний шанс для них познайомитися зсередини з життям австрійського студента.

Вартість курсів німецької мови в Австрії

Вартість відрізняється в різних мовних школах, але в середньому мова йде про такі ціни, які є актуальними в 2019 році:

 • Тиждень навчання на стандартній програмі обійдеться вам від 270 євро, а на інтенсивній програмі – від 390 євро.

 • Навчання на літніх курсах німецької – від 577 євро.

 • Вивчення німецької мови на бізнес курсі обійдеться вам від 390 євро за тиждень навчання.

Вартість вказана без урахування витрат на проживання, харчування, транспорт і розваги.

Допомога в організації поїздки в Австрію для вивчення німецької мови

Якщо вас зацікавили мовні курси німецької мови в Австрії, звертайтеся в Mudra. Ми займаємося комплексною підтримкою студентів, які хочуть навчатися за кордоном. Також ми надаємо безкоштовну консультацію. Для того щоб її отримати, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте за тел. (044) 499 115 0.

 

Безкоштовна консультація