Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Італія  Італійська

Курси італійської мови в Італії

Яка мотивація вивчати італійську на курсах в Італії?

Італійська мова цікавить студентів своєю мелодійністю і можливостями, що отримують люди, які вільно розмовляють італійською. Зокрема, мова про можливість здобути вищу освіту в Італії або працевлаштуватися в цій країні.

Влаштувати школяреві після випуску мовний рік в Італії або пройти стажування з паралельним вивченням італійської, отримавши досвід роботи в Європі – існує безліч приводів поїхати в Італію вивчати італійську. Але головне, що будь-яке подібне рішення точно буде вдалим. А все тому, що курси італійської в Італії -– це не тільки повне занурення в іноземну мову, а й занурення в нову культуру, знайомство з новою місцевістю і людьми.

Де вивчати італійську в Італії?

Міжнародні мовні школи – це освітні установи з представництвами в різних країнах світу. Такі школи не обмежуються тільки 1-2 мовами, пропонуючи великий вибір для студентів з різними вимогами. Міжнародні мовні школи позиціонують себе як мовні школи для людей будь-якого віку: від шкільного віку до 50+. Крім академічної частини навчання, в програмах міжнародних мовних шкіл передбачена активна розважальна програма спеціально для того, щоб студенти:

 • познайомився з новою місцевістю;

 • попрактикувався в розмовній італійській;

 • добре провів час.

Місцева родина – це нетиповий, як здається на перший погляд, але дуже результативний метод вивчення італійської в Італії. Йдеться про вивчення італійської мови в родині місцевого викладача. Вивчення італійської мови в Італії в місцевій родині орієнтоване на підлітків. Команда в центральному офісі компанії, яка спеціалізується на організації вивчення італійської в місцевих сім'ях Італії, займається ретельним підбором викладачів, звертаючи увагу на:

 • рівень кваліфікації викладача, яка в нього освіта, чи проходив викладач додаткові курси і сертифікаційні програми:

 • чи мав викладач або хтось із його сім'ї проблеми з законом, наскільки ця сім'я безпечна;

 • які умови проживання здатна надати ця сім'я для студента.

Вчити італійську в Італії також можливо при університетах і коледжах. Цей варіант підходить для тих, хто планує навчатися в Італії і готуватися до вступу. Якщо ви вже визначилися, де плануєте вчитися, варто уточнити, чи є підготовчі програми вивчення мови в цьому навчальному закладі. Цей варіант підходить тим, хто хоче вивчити професійну лексику і адаптуватися в університеті або коледжі. Крім того, університети часто пропонують вивчати в Італії не тільки італійську, а й англійську. Навчатися на таких мовних курсах англійської в Італії можливо, якщо в цьому закладі вищої освіти є англомовні програми навчання.

Мовні табори – це сезонні (літні або зимові) табори, де діти проводять канікули і вчать іноземну мову. Мовним таборам вдається поєднувати в собі 2 функції одночасно:

 • це хороший підвид школи італійської мови в Італії, де студенти регулярно займаються на стандартних академічних уроках італійської;

 • це традиційний табір з ретельно прописаною програмою культурних, спортивних та розважальних заходів.

Батьки підлітків і самі діти обирають такий варіант відпочинку на канікули тому, що в мовних таборах діти розважаються, відвідують екскурсії, знаходять нових друзів, покращують комунікаційні та соціальні навички, а також вивчають італійську мову в Італії.

Програми італійської в Італії

Загальні програми вивчення італійської в Італії

Такі програми орієнтовані на всі вікові групи і дають можливість обрати інтенсивність занять і кількість тижнів занять. Часто крім стандартних академічних занять, студенти також відвідують розмовний клуб з носієм мови і тематичні заняття, де вивчаються конкретні теми (культура, історія, кіно і т.д.).

Інтенсивні курси італійської в Італії

Така програма націлена на швидше опанування матеріалу загальної програми. Студенти самостійно обирають кількість занять на тиждень і тривалість самої програми.

Підготовка до іспитів

Такі програми орієнтовані на підготовку студентів до складання незалежних іспитів, після яких студенти отримують відповідний сертифікат. Він свідчить про знання мови на певному рівні. Програмою передбачені не тільки академічні заняття, а й ознайомлення зі структурою іспиту і особливостями різного типу завдань.

Підготовка до вступу

Ці програми орієнтовані на поліпшення рівня італійської мови для тих, хто готується вступати до Італії. Часто така програма також включає ознайомлювальний блок занять, на яких студентам розповідають про особливості навчання в цій країні і університеті.

Спеціалізовані професійні програми

Спеціалізовані мовні курси італійської мови в Італії орієнтовані на те, щоб поліпшити професійну італійську мову для людей, які працюють в медицині, бізнесі, юриспруденції або економіці. Деякі спеціалізовані програми включають не тільки академічні заняття, але і стажування в італійських компаніях.

Програми для викладачів італійської мови як іноземної

Така програма розроблена спеціально для викладачів італійської, які займаються з тими, хто не є носієм мови. На цій програмі викладачі вивчають особливості викладання для різних груп студентів та нові методики навчання.

Програми 50+

Ця програма італійської мови для дорослих орієнтована на те, щоб подарувати представникам старшого покоління захоплюючі та пізнавальні канікули в колі нових знайомих. Кожна програма включає насичений блок розважальних заходів.

Де живуть студенти, які вивчають італійську в Італії?

Те, де буде жити студент під час вивчення італійської мови в Італії, залежить від:

 • типу програми

 • тривалості програми

 • особистих переваг студента

Студенти самостійно обирають місце проживання: в студентській резиденції, в готелі, орендованих апартаментах або місцевій сім'ї. У разі проживання в сім'ї або студентській резиденції, студентам пропонують на вибір стандартні кімнати або проживання в кімнатах підвищеного комфорту.

Вартість курсів італійської в Італії

Вартість курсів італійської в Італії залежить від багатьох чинників:

 • чи входить у вартість проживання, навчальні матеріали, витрати на розважальну програму;

 • сезон, коли ви відправляєтеся вивчати італійську мову в Італії;

 • особливості умов проживання (виключно в кімнаті для однієї людини, в кімнаті підвищеного рівня комфорту, в кімнаті з окремою ванною кімнатою і т.д.)

 • тривалість програми і кількість занять на тиждень.

Наприклад, якщо це річні курси італійської мови в Італії, то ціна за тиждень навчання буде значно нижче, ніж за програму тривалістю 2-4 тижні.

Огляди курсів італійської в Італії

Розповімо вам про декілька найпопулярніших варіантах, куди їдуть вчити італійську студенти, які звертаються в компанію Mudra.

Eurocentres – це одна з найпопулярніших міжнародних шкіл в Італії серед українців. Студенти Eurocentres вивчають не тільки італійську, а й інші мови: англійську, французьку, німецьку, японську, іспанську. Команда Eurocentres пропонує програми на вибір для різних вікових груп і цілей вивчення мови.

Sprachcaffe Languages Plus – ще одна популярна міжнародна мовна школа для студентів від 12 років. Команда Sprachcaffe Languages Plus пропонує до уваги студентів курси для молоді, курси для дорослих бізнес курси італійської мови і курси «Подорожі Італією для людей 50+».

Home Language International Ltd – міжнародна компанія, яка займається організацією навчання іноземних студентів в родині викладача. Унікальна методика дозволяє студентам значно поліпшити рівень своєї італійської, а також познайомитися з італійськими традиціями і побутом, проживаючи в місцевій родині.

Консультація

Можливо вас цікавить школа Леонардо да Вінчі в Римі або інша школа, яку ви не знайшли на нашому сайті? Якщо ви не знайшли цікаву для вас мовну школу або курси італійської в Італії в каталозі компанії Mudra, зверніться до нашого консультанта. Ми підберемо для вас відповідний навчальний заклад, з представниками якого зв'яжемося по вашому індивідуальному запиту.

Безкоштовна консультація