Мовні програми

  Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Інтенсив

Інтенсивні мовні курси за кордоном

У наш час знання іноземної мови на хорошому для повноцінного спілкування рівні є не перевагою, а необхідністю. Доступ до різноманітного контенту, книг, можливість вільно подорожувати, влаштуватися на престижну роботу чи поїхати навчатися в іншій країні – все це безумовні плюси знання іноземних мов. Але ми живемо в такому шаленому русі, що для ефективного вивчення мови дуже важко знайти вільну хвилинку. У цій ситуації на допомогу приходять інтенсивні розмовні курси за кордоном. Розповімо про них детальніше.

Типові запитання про інтенсивні мовні курси за кордоном

 • Для кого вони розроблені?

Інтенсивні мовні курси за кордоном, як і інші види стандартних мовних курсів, доступні для всіх вікових категорій студентів.

 • Інтенсивні – це скільки уроків?

Це питання розкриває головну перевагу інтенсивних курсів за кордоном. Ви можете підібрати той курс, що найкраще підходить вам за кількістю занять на тиждень, адже безліч мовних шкіл пропонують великий асортимент.

 • Вони мають обмеження по тривалості?

Ні, і це черговий плюс цього типу курсів. Більшість шкіл дозволяють студентам самостійно обирати тривалість навчання – від 1 і більше тижнів.

 • Інтенсивні мовні курси розроблені для тих, хто вже знає англійську на середньому рівні?

Зовсім ні, більшість шкіл пропонують навчання за цим типом програм для студентів всіх рівнів, в тому числі для студентів з початковим рівнем володіння мовою.

Переваги інтенсивних мовних курсів за кордоном

 1. Інтенсивні мовні курси за кордоном дозволяють за короткий проміжок часу вивчити великий обсяг матеріалу за правильною методикою.
 2. Завдяки таким курсам можна підготуватися до важливої події у вашому житті: вступу в університет, початок роботи в міжнародній компанії або підготовка до далекої поїздки, де вам знадобиться знання мови.
 3. Інтенсивні мовні курси за кордоном є чудовим варіантом для тих, хто хоче освіжити в пам’яті базові знання і не хоче витрачати на це багато часу.
 4. Різноманіття інтенсивних мовних курсів дозволяє обрати варіант, що буде оптимальним за кількістю занять на тиждень.
 5. Інтенсивні мовні курси можна комбінувати з іншими програмами. Зокрема, найчастіше їх комбінують з програмою індивідуальних занять з викладачем. Це відмінний варіант для студентів, адже вони можуть вчити в групі основний матеріал, а на індивідуальних заняттях зосередитись на тих темах, що викликають у них питання.
 6. Навчання на курсах цього типу є чудовою можливістю познайомитися зі студентами з різних куточків світу, адже інтенсивні курси належать до найбільш популярних курсів в усіх мовних школах.

Популярні інтенсивні мовні курси за кордоном

Інтенсивні мовні курси – це стандартний тип курсів, що доступний для студентів, які вивчають різні іноземні мови. Пропонуємо ознайомитися з популярними інтенсивними курсами з англійської, німецької, італійської, французької, іспанської, чеської, китайської та корейської мов.

Інтенсивні курси англійської мови

Головна перевага інтенсивних мовних курсів з англійської за кордоном – це різноманіття напрямків. Ви можете вивчати англійську на інтенсивних курсах у Великобританії, Ірландії, США, Канаді, на Мальті та на Кіпрі. Ознайомимось з популярними варіантами в кожному напрямку.

BELS English Language Schools – мережа шкіл англійської мови на Мальті. Школа має 2 навчальні центри – на островах Гоцо та Мальта. У BELS English Language Schools доступні інтенсивні мовні курси 3 типів:

 1. Інтенсивний загальний курс для дорослих

Це програма, що передбачає 30 занять на тиждень. В одній групі навчаються від 7 до 12 студентів віком від 18 років.

 1. Інтенсивний загальний курс в мінігрупах для дорослих

Це програма, що передбачає 30 занять на тиждень в маленьких групах (до 6 осіб). Програма розрахована на студентів від 18 років.

 1. Інтенсивний загальний курс для дітей 16-17 років

Це програма, що передбачає 30 уроків на тиждень в групах чисельністю до 12 студентів. Вона розрахована на підлітків.

Burlington School of English – школа англійської мови у Лондоні. Ця школа відома великим вибором варіантів інтенсивності загальної програми з англійської. Студент може обрати програму з 15, 20, 25, 30, 35 або 40 заняттями на тиждень. Мінімальний вік студентів – 16 років. Навчання нових груп стартує щопонеділка. Крім занять за загальною програмою, інтенсивний курс включає також курси на вибір (підготовка до іспитів, бізнес-англійська, тематичні заняття). Також Burlington School of English займається організацією соціальних активностей або залучає для цього івент-агентства. Завдяки цьому студентам Burlington School of English доступний великий асортимент екскурсій, спортивних та культурних активностей. Зокрема студенти разом відвідують місцеві музеї, футбольні матчі, театр, тренування з крикету, плавання, тенісу та катаються верхи на конях. Студенти довгих програм можуть записатися на виїзну екскурсію в Кембридж, Оксфорд, Брайтон, Портсмут, Борнмут, в студію чарівного світу Гаррі Поттера або до Стоунхеджу.

EC English Language Centres – міжнародна мережа шкіл англійської мови з понад 30 навчальними корпусами у США, Канаді, ПАР, Великобританії, Ірландії, Австралії, Новій Зеландії та на Мальті.

Інтенсивний курс англійської мови в EC English Language Centres розрахований на студентів віком від 16 років і доступний у двох варіантах:

 • 30 занять на тиждень, з яких 20 занять проводяться за загальною програмою, і ще 10 занять проводяться за темою на вибір студента;
 • 24 заняття на тиждень, з яких 20 занять проводяться за загальною програмою, і ще 4 занять проводяться за темою на вибір студента.

Заняття на вибір студенти обирають з наступного переліку:

 • Англійська мова у місті – дізнайтеся більше про місцеві діалекти, історію та визначні пам’ятки.
 • Англійська мова для роботи – розвивайте впевненість, точність у володінні англійською та специфічні комунікативні навички, які будуть вам потрібні для розвитку кар’єри.
 • Міжнародний розвиток кар’єри – дізнайтесь ключові секрети успіху відомих компаній.
 • Розмовний клуб – розвивайте впевненість та покращуйте розмовні навички своєї англійської, фокусуючись на вивченні мови через розмови.
 • Англійська граматика – вивчіть граматику, створивши для себе структуру розуміння специфіки граматичних основ англійської мови.
 • Світ слів – поповнюйте словниковий запас через регулярні обговорення з одногрупниками світових проблем.
 • Письмовий блок – розвивайте свої письмові навички, напрацьовуючи досвід роботи з різними видами текстів та різними стилями.

Навчання нових груп стартує щопонеділка. Курс доступний для студентів всіх рівнів підготовки протягом всього року. У кожній групі навчаються до 15 студентів.

St. Giles International – мережа шкіл англійської мови з 6 постійними навчальними центрами у США, Великобританії та Канаді. У 2019 році школи мережі прийняли в своїх стінах студентів з понад 100 країн світу. 97 % студентів після завершення навчання в St. Giles International рекомендують ці курси. Мінімальний вік студентів постійних програм St. Giles International – 14 років. У St. Giles International доступний стандартний інтенсивний курс з англійської мови з 28 заняттями на тиждень. Курс викладають у навчальних центрах у Брайтоні, Істборні, Лондоні, Нью-Йорку та Ванкувері. У кожному класі навчаються до 12 студентів. Навчання нових груп стартує щотижня. Програма доступна для студентів всіх рівнів підготовки. Також у школах St. Giles International розробляють власні соціальні програми для того, щоб студенти не лише вчили англійську в навчальних кабінетах, а й у неформальній обстановці, створюючи для себе чудові спогади.

Інтенсивні курси німецької мови

DID Deutsch-Institut – це німецька мовна школа з корпусами у Берліні, Франкфурті, Гамбурзі та Мюнхені. Студенти DID Deutsch-Institut – це громадяни понад 80 країн світу. У DID Deutsch-Institut доступні інтенсивні мовні курси 2 видів:

 • Стандартний інтенсивний курс з 24 заняттями на тиждень
 • Інтенсивний преміум курс з 28 заняттями на тиждень

Студенти навчаються в групах по 10-15 осіб. Тривалість програми – 1-48 тижнів. Мінімальний вік студентів – 17 років. Навчання нових груп стартує щопонеділка. Крім стандартних занять в класі, студенти разом з викладачами ходять на екскурсії.

ActiLingua Academy – це мовна школа у Австрії, що має 3 навчальні корпуси у Відні. У ActiLingua Academy доступні інтенсивні курси німецької 3 видів:

 • Стандартний інтенсивний курс, що передбачає 35 занять на тиждень: 20 занять за стандартною програмою у групі 8-12 студентів, 10 занять у мінігрупі (5-8 студентів) та 5 тематичних занять за інтересами студентів. Мінімальний вік студентів – 16 років. Тривалість курсу від 1 до 11 тижнів. Навчання нових груп стартує щотижня.
 • Довгий інтенсивний курс, що передбачає 35 занять на тиждень: 20 занять за стандартною програмою у групі 8-12 студентів, 10 занять у мінігрупі (5-8 студентів) та 5 тематичних занять за інтересами студентів. Головна відмінність цього курсу у тому, що його мінімальна тривалість – 12 тижнів, максимальна – 52 тижні. Мінімальний вік студентів – 16 років.
 • Суперінтенсивний курс німецької мови – це програма, що включає 35 занять, з яких 20 занять проводяться в групі (8-12 студентів), 10 індивідуальних занять та 5 тематичних занять. Навчання за цією програмою стартує щопонеділка. Тривалість програми – 1-11 тижнів. Мінімальний вік студентів – 16 років.

Тематичні заняття можуть бути присвячені літературі, архітектурі, історії, музиці, мистецтву, спортивним активностям або екскурсіям Віднем.

Інтенсивні курси італійської мови

A Door to Italy. Scuola di Italiano – італійська мовна школа у Генуї. A Door to Italy. Scuola di Italiano має 2 типи інтенсивних мовних курсів для студентів з різними цілями навчання:

 • Стандартний інтенсивний груповий курс – 20 занять на тиждень. Навчання нових груп стартує щомісяця. Мінімальна тривалість курсу – 1 тиждень.
 • Комбінований інтенсивний груповий курс – це курс, що передбачає навчання у невеликих групах та індивідуальні заняття. Студенти цього курсу мають на тиждень 20 занять в групі та 4, 6, 8 або 10 індивідуальних занять з викладачем (на вибір). Навчання за цим курсом стартує у чітко визначені дати щомісяця. Мінімальна тривалість курсу – 1 тиждень.

Ще одна особливість навчання в A Door to Italy. Scuola di Italiano – насичені програми позанавчальних активностей. В A Door to Italy. Scuola di Italiano прагнуть закохати іноземних студентів у місцеву культуру і залишити у них лише приємні спогади, які будуть мотивувати тих повертатися в Італію знову і знову.

Інтенсивні курси французької мови

Elfe School Language Francaise – мовна школа у Парижі, яка пропонує навчання за стандартною програмою французької з різним рівнем інтенсивності: 15, 20 і 30 годин занять на тиждень. Студенти навчаються у невеликих групах численністю 7-10 осіб. Для навчання за курсом з 30 годинами занять на тиждень необхідно знати французьку на рівні A1. Також студенти можуть навчатися за комбінованою програмою. Вона теж доступна у 2 варіантах:

 • 20-25 занять на тиждень, з яких 15 годин занять проводяться в групі і 5-10 – індивідуально;
 • 20 занять на тиждень, з яких 15 годин занять проводяться за стандартною програмою у групі і ще 5 годин на тиждень – це тематичні екскурсії до відомих пам’яток французької столиці.

Для студентів з рівнем французької А2 у Elfe School Language Francaise є інтенсивна програма «Занурення у французьку». Особливість програми у тому, що вона має поділ не на тижні, а блоки. 1 блок навчання – 20 годин занять. Студент може пройти навчання за 1-4 блоками індивідуально або групі чисельністю до 7 студентів.

Інтенсивні курси іспанської мови

Don Quijote – іспанська мовна школа, що має навчальні центри в 11 містах Іспанії та 19 містах країн Латинської Америки. У школі доступні інтенсивні курси іспанської 5 типів:

 • інтенсивна іспанська 25 – 20 уроків за стандартною програмою + 5 розмовних занять;
 • інтенсивна іспанська 30 – 20 уроків за стандартною програмою + 5 розмовних занять + 5 спеціалізованих занять на вибір студента;
 • інтенсивна іспанська 15 – 15 стандартних уроків на тиждень;
 • інтенсивна іспанська 20 – 20 стандартних уроків на тиждень;
 • суперінтенсив 35 – 20 стандартних групових занять + 5 занять по культурі + 10 занять у малій групі (до 4 студентів).

У стандартних групах навчаються не більше 8 студентів. Програма доступна для студентів всіх рівнів підготовки. Мінімальний вік студентів – 17 років. По завершенню навчання студенти отримують сертифікати. Програми не включають додаткові розважальні активності.

Інтенсивні курси чеської мови

Prague Education Center – це мовна школа в Чехії, яка має філіали у 3 студентських містах – Празі, Брно та Ліберці. Школа фокусується на підготовці студентів до вступу в університети Чехії за програмами різного типу, в тому числі і за інтенсивними мовними курсами. Головна особливість цієї школи в тому, що вона пропонує інтенсивні курси тривалістю семестр і повний академічний рік. Навчаючись повний академічний рік, студенти мають змогу обирати інтенсивність занять:

 • програма Smart 720 годин
 • програма Standard 930 годин (чеська мова + профільна лексика)
 • програма Complex 1170 годин (чеська мова + профільна лексика + дисципліни за спеціалізацією)

Семестрова програма доступна в єдиному варіанті з 700 академічними годинами занять. Навчання в Prague Education Center за інтенсивною програмою є ідеальним варіантом для студентів, яких цікавить вивчення чеської мови для подальшого вступу у місцевий університет.

Інтенсивні курси китайської мови

Mandarin Garden Language & Culture School (Puxi Center) – мовна школа у Шанхаї, яка пропонує навчання за інтенсивним курсом китайської мови для людей віком від 6 до 75 років. Середній вік студентів протягом року – 27 років, влітку – 23 роки. Класична інтенсивна програма передбачає 30 уроків на тиждень. Тривалість програми від 1 до 52 тижнів. Навчання нових груп стартує щопонеділка. Програма включає 8 основних блоків:

 • сприймання китайської на слух
 • розмовна китайська
 • вимова
 • читання
 • письмо
 • поповнення словникового запасу
 • граматика
 • тематичні активності

Інтенсивні курси китайської мови доступні також в багатьох інших країнах світу. Зокрема міжнародна мережа мовних шкіл Language Studies International пропонує вивчати китайську в Лондоні, Нью-Йорку, Парижі або Цюриху. Студентам на вибір пропонується можливість навчатися за інтенсивною програмою в групі (2-12 студентів) або індивідуально.

Інтенсивні курси корейської мови

Lexis Korea – це мовна школа у Південній Кореї. Школа має 2 центри – у Сеулі та Бусані. Серед її студентів є громадяни з 67 країн світу. Школа була відзначена у 2014 році STM World Language School Star Award, у 2017 році Certificate of Excellence, а у 2018 році Excellence Award за версією LanguageCourse.Net. У Lexis Korea доступні інтенсивні курси корейської 2 типів:

1) Інтенсивна корейська 15 – програма, що передбачає 15 занять на тиждень. Навчання нових груп стартує щопонеділка. Заняття проходять щодня з 9 до 12 години. Тривалість програми – від 1 до 52 тижнів.

2) Інтенсивна корейська 25 – програма інтенсивного вивчення корейської з 25 уроками на тиждень. На трьох заняттях до обіду студенти займаються за стандартною програмою, що націлена на розвиток базових навичок (письмо, читання, слухання, розмовна корейська), а після обідньої перерви вони мають 2 спеціалізовані заняття на вибір, які націлені на розвиток особливих навичок або є більш розважальними:

 • розмовна корейська
 • клуб працевлаштування
 • книжковий клуб
 • клуб корейського етикету
 • клуб любителів корейського кіно
 • корейська кухня
 • клуб любителів k-pop

Обидва курси передбачають не лише роботу в класі, а й виконання домашнього завдання.

Що впливає на вартість інтенсивних мовних курсів за кордоном?

На вартість інтенсивних мовних курсів за кордоном може впливати:

 • розташування школи (країна, мегаполіс чи маленьке місто);
 • кількість занять на тиждень;
 • наявність додаткових тематичних модулів в програмі та розважальних заходів;
 • чи включено у вартість додаткові витрати: реєстраційний внесок, навчальні матеріали, проживання тощо.

Як обрати інтенсивні мовні курси за кордоном?

1. Визначтесь, з якою метою ви їдете вчитися на інтенсивному мовному курсі і що по завершенню ви хочете отримати. Курси для тих, хто хоче паралельно з навчанням добре розважитися, і для тих, хто готуються до вступу в університет, дуже відрізняються.

2. З розумом обирайте рівень інтенсивності. Не переоцініть свої сили, пам’ятайте, що ви маєте встигати опрацювати весь навчальний матеріал без шкоди для режиму дня. Інакше за кілька днів ви будете не дуже продуктивні.

3. Не обмежуйте себе географією. Мова йде про те, що вчити англійську можна не лише в Великобританії, а німецьку не лише в Німеччині. Англійську також можна поїхати вивчати в Ірландію, на Мальту чи Кіпр, а німецьку – в Австрію. Це не лише дозволяє відвідати нові країни, а й інколи зекономити.

4. Дізнаючись вартість інтенсивних мовних курсів за кордоном, не забудьте уточнити, що саме входить у вартість. Школи можуть включити або не включити у оголошену вартість реєстраційний внесок, витрати на навчальні матеріали. У деяких школах є сезонні націнки для «гарячих навчальних сезонів».

5. Якщо мовна школа не має власної резиденції, дізнайтесь, чи допомагають консультанти школи в пошуках житла. Якщо представники школи цим не займаються, знайдіть сервіси оренди житла для студентів, які зазвичай є в кожній країні.

Допомога консультанта

Якщо вас зацікавила можливість інтенсивного вивчення іноземної мови, але ви в роздумах, яку програму та мовну школу обрати, звертайтеся за допомогою в Mudra. Перша консультація безкоштовна і її ви можете отримати телефоном. Для цього телефонуйте (044) 499 115 0 або залишайте заявку на сайті.

Безкоштовна консультація