Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Професійне спрямування  Французська

Бізнес французька за кордоном

Французька мова чарує магнетизмом своєї вимови та милозвучністю звуків. Однак також ця мова посідає важливе місце у світі сучасного бізнесу. Особливо це стосується таких сфер діяльності як мода, мистецтво та виноробство. Спеціалісти, які працюють в цих сферах, або хочуть розвиватися в цих напрямах, мають бездоганно володіти бізнес-французькою. Це дає їм можливість слідкувати за стрімким розвитком галузі та долучатися до роботи над міжнародними проєктами. Якщо компанія, в якій ви працюєте, планує виходити на ринок Франції, то знання бізнес-французької для вас також обов’язкове.

Говорячи про цей тип курсів важливо розуміти, що мова йде не просто про вивчення слів з теми «Бізнес», що вам знайомі ще зі школи. Так, поповнення словникового запасу є важливою складовою курсів цього типу, але це лише одна із складових. Навчаючись за курсом бізнес-французької за кордоном, ви дізнаєтесь більше про культуру ведення ділових відносин, етичні норми, правила роботи з різними типами документів, знайомитесь з провідними закордонними фахівцями, які діляться з вами секретами свого успіху. Все це в майбутньому допоможе вам у професійному розвитку.

Для кого розроблені курси бізнес-французької за кордоном?

 • В першу чергу ці програми орієнтовані на студентів випускних курсів, молодих та вже досвідчених фахівців, яким потрібно знати бізнес-французьку для розвитку своєї кар’єри. Вихід української компанії на французький ринок, бажання знайти роботу у Франції чи іншій країні Європи – курси бізнес-французької націлені на те, щоб допомогти вам.
 • Також знання бізнес-французької знадобиться студентам, які планують здобувати вищу освіту зі спеціалізацією в бізнесі у Франції. Для того щоб нормально сприймати навчальний матеріал та мати високі показники академічної успішності в бізнес-школі чи класичному університеті, потрібно відмінно розуміти бізнес-французьку на слух, володіти професійним словниковим запасом та розумітися на різних типах текстів (листи, аналітичні документи, звіти, презентації, доповіді тощо).
 • Курси бізнес-французької за кордоном не орієнтовані лише на категорію молодих фахівців, які вже мають роботу. Також можливо знайти курси бізнес-французької за кордоном, що розроблені для школярів 16-18 років. Так, наприклад, такий курс доступний в Swiss Education Academy (Швейцарія). Навчаючись, діти не лише вчать бізнес-французьку, а й розвивають в собі лідерські навички, дізнаються більше про ділові відносини, бізнес-етикет та комунікацію. Для майбутнього покоління лідерів та підприємців це важливі навички, увагу яким потрібно приділяти якомога раніше і частіше. А якщо ваша дитина в майбутньому планує здобувати вищу освіту Франції, то цей курс допоможе їй краще адаптуватися до життя в новій країні.

Де можна вивчати ділову французьку мову?

Тип закладу, де вам краще вивчати бізнес-французьку, напряму залежить від ваших цілей. Якщо ви зацікавлені у вивченні бізнес-французької за кордоном для того, щоб відповідати вступним критеріям бізнес-школи, то в першу чергу необхідно вивчити перелік програм бізнес-школи. Часто заклади вищої освіти цього типу, особливо ті, які націлені на прийом іноземних студентів, мають спеціальні відділення, що займаються підготовкою студентів до вступу. Якщо рівень вашої підготовки нижче необхідного, ви проходите класичний мовний курс бізнес-французької або розширену програму підготовки. Остання, на відміну від класичної програми бізнес-французької, включає вивчення кількох предметів, що відповідають майбутній спеціалізації студента. Деякі бізнес-школи навіть можуть автоматично зарахувати студента за умови успішного складання іспитів підготовчої програми.

Якщо ви більше зацікавленні у вивченні ділової французької мови для розвитку кар’єри, то вам слід звернути увагу на курси цього типу в мовних школах. Вони більше націлені на загальну підготовку і мають опцію вибору інтенсивності, тривалості та наповнення програми. Паралельно з цією програмою ви можете взяти для вивчення ще один курс. Наприклад, це може бути розмовний курс, якщо ви не дуже впевнені в своїх розмовних навичках, або курс підготовки до іспиту на рівень володіння мовою. Мінімальна тривалість класичної програми бізнес-французької у мовній школі – 1 тиждень. Деякі школи, крім занять в навчальному кабінеті, також включають у програму професійні та розважальні активності. Це може бути екскурсія до місцевої відомої компанії, лекція фахівця вашої спеціалізації або екскурсія французькою столицею.

Також слід не забувати, що бізнес-французьку за кордоном можна вчити не лише у Франції. Наприклад, відмінні курси ділової французької мови можна знайти у Швейцарії, де ця мова також має статус офіційної.

Допомога в організації поїздки на курси бізнес-французької за кордоном

Якщо вас зацікавила можливість вивчати бізнес-французьку, ви не можете визначитись зі школою або лишилися питання щодо вартості, звертайтеся за консультацією в Mudra. Ми допомагаємо у підборі навчальних програм, підготовці та оформленні документів, пошуках житла та купівлі авіаквитків. Співпраця з нами – ваша запорука успішного навчання без переживань з приводу організації. Вже зараз ви можете отримати першу безкоштовну консультацію. Зателефонуйте нам за номером (044) 499 115 0 і наш менеджер відповість на ваші питання. Також можливо залишити заявку на сайті і представник компанії сам перетелефонує вам.

Безкоштовна консультація