Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Професійне спрямування  Німецька

Бізнес німецька за кордоном

1. Німеччина – це одна із провідних країн у сфері міжнародного бізнесу. По величині німецька економіка займає перше місце в Європі та четверте місце у світі. За даними журналу Forbes, Німеччина є другою за рівнем експорту країною, яка відіграє важливу роль в міжнародних відносинах у сфері бізнесу. Крім того, 12 з 100 найбільших компаній світу є німецькомовними компаніями, які працюють в Німеччині та Швейцарії.

2. Знання ще однієї іноземної мови, крім англійської, підвищує шанси на перспективне працевлаштування. За статистикою, 7 з 10 керівників бізнесу вважають, що знання другої іноземної мови, дуже корисне. Навіть якщо ви не будете працювати в Німеччині, знання німецької важливе. Беручи до уваги, що німецька економіка є найбільшою в Європі, низка іноземних та українських компаній співпрацюють з німецькими колегами, тому знання цієї мови позитивно впливатиме на рішення про співпрацю з вами. Крім того, опитування британських роботодавців показало, що 45 % з них вважають знання ділової німецької мови більш корисним, ніж знання іспанської чи китайської мов.

3. Знаючи ділову німецьку мову, ви не обмежені у виборі місця роботи лише Німеччиною. Ця мова є державною в Австрії, Бельгії, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Швейцарії, а також має статус офіційної на регіональному рівні в Данії, Італії, Польщі та входить до числа офіційних мов Європейського Союзу. Німецька мова є найбільш поширеною рідною мовою в ЄС. Вона є рідною мовою для 16 % громадян країн ЄС.

4. Ділову німецьку слід вивчати ще й тим, хто працює в бізнесі, котрий дуже пов'язаний з науковими розробками. Німеччина є домівкою для провідних дослідних центрів Європи. Науковці німецькомовних країн здобули десятки Нобелівських премій з фізики, хімії та медицини. Знаючи цю мову, ви отримуєте доступ до передових досліджень та розробок, результати яких можете використати у своїй професійній діяльності.

Міжнародні іспити з бізнес-німецької

Якщо ви хочете вчити бізнес-німецьку за кордоном для подальшого навчання в бізнес-школі або працевлаштування, роботодавець чи приймальна комісія можуть попросити у вас підтвердження того, що ви дійсно добре знаєте ділову німецьку мову. Для цього необхідно надати результати або стандартного іспиту (‎Goethe-Zertifikat), або іспиту з ділової німецької. Зупинимося детальніше на останніх.

Іспити з ділової німецької: Prüfung Wirtschaftsdeutsch International

Prüfung Wirtschaftsdeutsch International) – це міжнародний іспит, що підтверджує знання ділової німецької на рівні C1. Його особливість в тому, що він акцентує увагу на економічній термінології. Іспит розроблено Goethe-Institut спільно з Асоціацією торгово-промислових палат Німеччини та мовним центром Carl Duisberg Centren. Тривалість іспиту – 3 години 20 хвилин. Іспит складається з двох етапів. На першому етапі тривалістю 3 години студенти виконують завдання письмової частини, яка перевіряє навички читання, письма і розуміння на слух ділової німецької. У другому етапі студенти протягом 20 хвилин спілкуються з екзаменатором, який перевіряє розмовні навички ділової німецької.

Іспити з ділової німецької: Goethe-Test PRO: Deutsch für den Beruf

Goethe-Test PRO: Deutsch für den Beruf (Німецька мова для працевлаштування від Інституту Гете в співпраці зі Службою тестування бізнес-мов) – це міжнародний іспит, організатором якого виступає Goethe-Institut. Це комп’ютерний іспит з німецької мови, який визначає рівень володіння мовою для професійних потреб. Починаючи іспит з питання однакового рівня для всіх студентів, кожне наступне завдання підбирається комп’ютерною програмою відповідно до попередньої відповіді. Завдяки цьому студент відповідає на питання, що відповідають його рівню німецької. Тривалість іспиту – 60-90 хвилин.

Іспити з ділової німецької: TELC Deutsch C1 Beruf

TELC Deutsch C1 Beruf (Іспит з німецької мови для співробітників з рівнем С1) – це один із видів іспитів TELC, що є розробкою однойменної неприбуткової організації. TELC входить до складу Association of Language Testers in Europe. Центральний департамент організації знаходиться у Франкфурті-на-Майні. Конкретно цей іспит розроблений для тих, хто хоче підтвердити володіння діловою німецькою мовою для роботи за фахом. Крім цього сертифікату, студенти можуть скласти іспит TELC для отримання одного з 19 сертифікатів. Сертифікати відрізняються між собою:

 • віком студента, який його складає (для дітей до 12 років, від 12 до 16 років, для дорослих);
 • ціллю складання іспиту (для одруження і переїзду в Німеччину, для роботи без кваліфікації, для іммігрантів, для медпрацівників, для вступу в університет в Німеччині, для професійної діяльності, для наукових співробітників з правом займатися науковою діяльністю на території Німеччини);
 • рівнем володіння мовою (A1, A2, B1, B2, C1, C2).

Іспит включає 4 стандартні блоки завдань (письмо, читання, розмовна німецька, аудіювання), що спеціалізуються на бізнес-термінології.

Де вчити бізнес-німецьку за кордоном?

Якщо вас зацікавила можливість вчити бізнес-німецьку за кордоном, але ви не знаєте, з чого почати або який іспит обрати, звертайтеся за консультацією в Mudra. Ми допоможемо обрати програму та мовну школу для вивчення ділової німецької відповідно до ваших потреб та можливостей. Вже зараз ви можете отримати першу безкоштовну консультацію. Для цього необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером (044) 499 115 0.

Безкоштовна консультація