Мовні програми

    Фільтр
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до
Скинути фільтри
 • Країни
 • Тип програми (мовні курси)
 • Мови
 • Рівні володіння мовою
 • Мовні програми
 • Вік
  від до

Мовні програми  Професійне спрямування  Італійська

Бізнес італійська за кордоном

Італійська мова чарує своєю мелодійністю, але крім цього вона ще й має свою роль у світі бізнесу. Завдяки зв’язкам Італії з Європейським Союзом і багатьма великими міжнародними організаціями італійська мова займає не останню роль у світовій економіці. Знання бізнес-італійської є важливим в наш час в світі бізнесу, адже сьогодні італійською володіють понад 63 млн осіб по всьому світу. Крім того, ця мова має статус офіційної в Італії, Швейцарії, Сан-Марино та Ватикані.

Знання бізнес-італійської мови буде корисним для тих, хто їде в Італію на стажування або для навчання у місцевій бізнес-школі. Місцеві заклади бізнес-освіти відомі високим рівнем підготовки фахівців у сфері моди, індустрії гостинності, туризму та товарів класу люкс. Кількість англомовних програм зростає щороку, але безумовним лідером, звичайно, є програми з італійською мовою навчання. Саме тому ті, хто хоче розвивати свою кар’єру в одній із зазначених спеціалізацій, прагнуть вивчити бізнес-італійську за кордоном і отримати відповідний рівень підготовки в Італії.

Види курсів бізнес-італійської за кордоном

Ринок курсів ділової італійської мови дуже різноманітний. Пройти підготовку за курсами цього типу студенти можуть у освітніх закладах 2 типів:

 • Мовні школи італійської
 • Місцеві бізнес-школи

Бізнес-школи зосередженні більше на специфіці мови в тій спеціалізації, на якій буде вчитися студент. Курси в бізнес-школах орієнтовані на студентів, вихідний рівень підготовки яких залишає бажати кращого. Мовні школи пропонують більший асортимент програм ділової італійської мови для студентів з різними цілями та планами. Саме тому якщо ви плануєте те їхати в Італію для вивчення бізнесу і хочете підтягнути знання мови, краще дізнатися, чи є відповідні курси в цікавому для вас закладі вищої освіти. Якщо ж ви хочете вивчити бізнес-італійську за кордоном для подальшого працевлаштування, то ліпше зосередити свою увагу на асортименті програм в мовних школах. Розповімо детальніше про популярні види програм бізнес-італійської за кордоном.

Стандартний курс бізнес-італійської

Це стандартна програма бізнес-італійської за кордоном, що включає від 15 до 25 занять на тиждень. Кількість занять залежить від школи. Крім стандартних блоків завдань, в межах яких студенти вивчають нові слова, вчаться писати різні типи текстів (офіційні листи, доповіді, аналізи, звіти) та читають професійну літературу, курси бізнес-італійської за кордоном передбачають заняття, на яких студенти вивчають регіональну культурну специфіку відносин у сфері бізнесу. Так звані заняття з бізнес-етикету в Італії допомагають представникам інших культур краще зрозуміти італійську культуру. В майбутньому ці знання та навички допоможуть уникнути дурних помилок у професійній діяльності.

Професійна бізнес-італійська мова

Це програма, що має спеціалізацію в якійсь конкретній області, що належить до сфери бізнесу. До числа найпопулярніших спеціалізацій цього типу належать:

 • Маркетинг
 • Фінанси
 • Туризм
 • Мода

Інтенсивність програми професійної бізнес-італійської – від 15 до 25 занять на тиждень. Навчання нових груп зазвичай стартує щопонеділка. Важливо зауважити, що для навчання за програмою професійної бізнес-італійської зазвичай студент має знати мову на рівні B1.

Деякі програми цього виду, крім традиційних занять в класі, включають практичні заняття, екскурсії або навіть стажування у місцевих компаніях за спеціалізацією студента. Це можливо за умови наявності у школи відповідних партнерів серед бізнесу. Програми цього типу дають студентам більше уявлення про те, як працюють фахівці їхньої спеціалізації в Італії. Для багатьох це також чудова можливість завести професійні зв’язки в Італії, підтягнути «в полях» свою італійську, отримати дорогоцінний досвід роботи й перейняти знання від італійських колег.

Групові корпоративні курси бізнес-італійської за кордоном

Цей тип курсів може зацікавити компанії, працівники яких у своїй професійній діяльності пов’язані з італійською. Наприклад, ваша компанія планує вийти на ринок Італії і лише послуг штатного перекладача вам буде недостатньо. Такий курс є відмінним варіантом, що поєднує в собі навчання та відпочинок. Паралельно з навчанням колеги можуть відвідати місцеві пам’ятки, ближче познайомитися з італійською культурою та краще пізнати місцевий менталітет, що теж буде дуже корисно в їхній роботі. Інтенсивність занять, тривалість, графік та дати навчання – всі загальні питання по цьому виду програми вирішують представники компанії та школи індивідуально, підлаштовуючись під вимоги і побажання замовника. Те ж саме стосується і питання житла та розважальної програми. Представники шкіл допомагають на всіх етапах організації поїздки. Найкращі відгуки по корпоративній програмі бізнес-італійської має мовна школа у Генуї A Door to Italy. Scuola di Italiano.

Якщо вас зацікавили курси бізнес-італійської за кордоном або лишилися питання з приводу програм, звертайтеся за консультацією в Mudra. Ми допомагаємо студентам на всіх етапах: починаючи з пошуку школи та програми, завершуючи купівлею квитків та пошуком житла. Якщо ви хочете бути впевнені у ефективності вашого навчання та не хвилюватися за різні організаційні деталі, звертайтеся в Mudra. Першу безкоштовну консультацію можливо отримати за телефоном. Зателефонуйте за номером (044) 499 115 0 або лишіть заявку на сайті і менеджер з питань освіти за кордоном зв’яжеться з вами.

Безкоштовна консультація