10 причин, чому варто навчатися в країнах Азії


							альт Корисно знати: Вища освіта

"Азія, напевно, на сьогоднішній день являється найбільш динамічним континентом в світі та в економічному плані володіє безмежними можливостями.»

- Олександр Стубб, колишній прем'єр-міністр Фінляндії

Попит на отримання освіти в країнах Азії набирає обертів. Нижче приведено декілька переваг, які отримують студенти під час навчання в країнах, що підкорили 21 століття:

  1. Ви станете незалежними.

Ви коли-небудь жили в іншій країні? Якщо ні, це ваш шанс зробити стрибок в житті і кинути виклик самому собі. Незвичне для вас життя в новій країні, яка зовсім відрізняється від вашого теперішнього ритму, навчить Вас навичкам, необхідним для самостійного життя. Ви зможете пізнати самого себе з іншої сторони тільки, якщо вийдете з зони комфорту. Якщо ви можете зробити це в Азії, ви можете зробити це в будь-якому місці.

  1. Станете досвідченими азіатськими експертами.

Через зростаючу важливість політичної та економічної ролі Азії, багато роботодавців в першу чергу цінують знання та досвід, пов'язані з Азією. Якщо взяти до уваги доповідь Price WaterHouse Coopers, то Китай стане найпотужнішим економічним центром вже до 2030 року. Також на вершині списку присутні такі країни, як Індонезія, Малайзія та Таїланд. Отримавши безцінні знання та досвід в нових центрах економічної тяжкості, в майбутньому ви з легкістю зможете підтвердити своє резюме і виділиться серед інших кандидатів. Навчання в Азії - це надійне інвестування у вашу кар'єру.

 

"Світ швидко змінюється. За оцінками, до 60% світової економіки припадає на країни, що розвиваються. Навіть лідери Світового банку заохотили студентів просвіщати себе про Азію та різноманітні культури континенту. Азія є найкращим вибором для моєї майбутньої кар'єри та життя ».

 

- Юкка Лейно, фінський підприємець, навчалася за кордоном у Пхукеті, Таїланд

  1. Розвинете мовні навички.

Маючи основні базові навички спілкування більш екзотичною мовою, ви можете заявити, що готові і зможете вивчати будь-що і розвиватися творчо та амбітно. Навіть якщо ви не вивчите абсолютно нову мову за кордоном, вдосконалення існуючих навичок володіння англійською мовою стане для вас надзвичайно корисним. Можливість впевнено спілкуватися англійською мовою і робити презентації іноземною мовою - це те, що вам потрібно, незалежно від вашого майбутнього кар'єрного шляху. Всебічні, відполіровані і впевнені в собі мовні навички ніколи не виходять з моди при влаштуванні на роботу.

  1. Заведете нові корисні зв'язки.

У вас є можливість залучити нових друзів серед місцевих жителів та інших іноземних студентів. Деякі з цих відносин можуть перерости в довічну дружбу. Ці відносини можуть збагатити як ваше особисте, так і професійне життя. Ви ніколи не знатимете, як ваші контакти можуть допомогти вам у майбутньому, від пошуку місця, щоб зупинитися, коли ви відвідуєте іноземну країну до пошуку роботи.

  1. Розвинете навички 21 століття.

Американська некомерційна організація «Партнерство для навчання 21-го століття» визначила 4 навички, які найбільш необхідні в освіті 21-го століття: критичне мислення, співпраця, спілкування і творчість. Всі ці навички можна здобути, живучи і навчаючись за кордоном, особливо в культурі, дуже відмінною від вашої. Ви зіткнетеся із багатьма перешкодами під час вашого повсякденного життя, але з деяким творчим мисленням і співпрацею з іншими, ви обов'язково їх вирішите. В кінці вашого навчання за кордоном ви освоїте всі навички, необхідні для процвітання в цьому тисячолітті.

  6. Доступність навчання.

Вартість проживання в Азії зазвичай є значно нижчою, ніж у Європі та США. Ви можете відчувати себе комфортно навіть на студентському бюджеті. Це можна довести, наприклад, за допомогою індексу Big Mac, який вимірює паритет купівельної спроможності між двома валютами, порівнюючи ціни на "Big Mac burger" McDonald's в кожній країні. У всіх країнах призначення, "Big Mac" є дешевшим, ніж американський або європейський. Так що не хвилюйтеся, ви можете насолоджуватися своїм часом за кордоном, не розбиваючи свою скарбничку.

  7. Відчуєте на собі досвід культуно багатих та різноманітних культур.

Азія має багату і різноманітну культуру, і занурення у них - це життєвий досвід. Будь це архітектура, мистецтво харчування, азіатські культури завжди надихають. У вас не буде нестачі у визначних пам’ятках, щоб захопитися або просто подивитися на Азію, тому що ви ніколи не знаєте, що ви можете знайти в наступному вуличному кутку. Якщо ви приймаєте закордонну культуру та звички з відкритими обіймами, ви зможете пізнати абсолютно новий спосіб життя.

 

"Основні моменти моєї програми обміну - знайомство з різними культурами, які повністю відрізняються від тієї, якою я піддаюся в Німеччині. Під час мого перебування в Китаї та Таїланді я зіткнувся з багатьма новими людьми з усього світу. [...] Я досить швидко став дивитись на речі по-іншому, тому що все відрізнялося від того, як працюють у Німеччині. Це був чудовий досвід, щоб дізнатись, що існує багато різних способів розгляду речей. Це чудове почуття, що відчуваєш таку різноманітність ".

 

- Тім, навчався за кордоном у Китаї та Таїланді

   8. Отримаєте бонус до вашого резюме.

Всі навички, які ви отримали за кордоном, також будуть цікавити ваших майбутніх роботодавців. Згідно з найбільш масштабним опитуванням з цього питання, QS Global Employer Survey Report, 6 з 10 роботодавців по всьому світу надають додатковий кредит для міжнародного студентського досвіду, і більше 80% сказали, що активно шукають випускників, які навчалися за кордоном. Також важливо, куди ви йдете: роботодавці, схоже, прихильно ставляться до авантюрних студентів. Чим більше культура країни призначення відрізняється від вашої власної, тим більше ви зможете вчитися, рости і демонструвати свою здатність адаптуватися і бути гнучким.

«Я ніколи не могла собі уявити, яка користь від цього досвіду у трудовому житті. Я почала шукати літні робочі місця та стажування, коли знала, що я приходжу сюди навчатися. Я відправила три заявки в різні місця, і отримала всі запрошення на роботу. Ви можете повірити в це, всі три!

 

- Дженна Хітті (Фінляндія), вчилася за кордоном в Китаї

  9. Якість зіатських освітніх систем.

Однією з найважливіших змінних, що стоять за дивом швидкості росту і відновлення в азіатських країнах, є якість освіти. Мета освіти в Азії - дати людям можливість стати ефективними членами свого суспільства, а також навчити студентів навичкам і менталітету, щоб мати можливість успішно конкурувати з масами інших заявників. Азіатські студенти і школи постійно отримують високі оцінки в міжнародних рейтингах. Наші ретельно відібрані університети-партнери є одними з кращих університетів в своїх країнах.

  10. Найкращі місця для подорожей.

Азія - мрія для шукача пригод. Є безліч місць для вивчення і екзотичних островів для відкриття. Подорожувати по Азії недорого і відстань відносно невелика. Це означає, що будь-яка країна, в якій ви перебуваєте, дає змогу відвідати інші частинки Азії не витрачаючи великих коштів та часу. Ви отримаєте можливість побачити весь цей захоплюючий континент всього за один семестр і зібрати достатньо історій на все життя.

 

«У Південно-Східній Азії є багато місць для подорожей; великі міста, райські острови, природні чудеса, культурні пам'ятки і багато іншого. Існує безліч варіантів розміщення. Наша група відвідала острова Дао, Фа-Нган, Самуї, Ланта, Пхі-Пхі, Пхукет, і ми подорожували по Крабі під час однієї поїздки. Все, що я можу сказати, це те, що весь цей пляж був абсолютно неймовірним! "

 

- Студент Азії Exchange в Таїланді

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація