9 фактів про вищу освіту в Ірландії


							альт Корисно знати: Вища освіта

Якщо ви гадаєте, що якісна вища освіта в Європі з великим асортиментом англомовних програм обмежується лише Великобританією, то ви помиляєтесь. Сусідня для британців Ірландія належить до впевнених лідерів регіону за рівнем популярності серед іноземних студентів. Чому? Mudra розповість вам у цьому матеріалі.

  1. Ірландію називають європейською Кремнієвою долиною. Це пов’язано з тим, що в цій країні розташовані головні та європейські офіси провідних міжнародних компаній (Microsoft, Amazon, Google, Dell, Apple, Kingston, Facebook, Intel, HP, IBM, Bentley Software, Siemens, Twitter, Linkedin, Cisco, Dropbox). Крім того, влада Ірландії багато інвестує в розвиток IT та освіту. Саме тому місцеві університети пропонують потужні технічні програми навчання та велике різноманіття програм стажування з можливістю переймати досвід у найкращих фахівців індустрії.
  2. Ірландські університети представлені в провідних національних та міжнародних рейтингах. Зокрема у QS World University Rankings 2020 представлені 8 ірландських університетів, 5 з яких увійшли до ТОП 500 найкращих університетів світу. Крім того, університети Ірландії входять до 1% науково-дослідних установ у світі з 18 навчальних дисциплін.
  3. Ірландія – це єдина англомовна країна в зоні ЄС. Для тих, хто знає англійську і хоче здобувати якісну освіту, заощадивши, Ірландія є ідеальним варіантом.
  4. Ірландія – це перспективна країна для випускників, які хочуть працевлаштуватися в цій країні. Через 9 місяців після закінчення навчання 92 % випускників працевлаштовуються або продовжують навчання за програмами вищого рівня. З тих, хто працює, 90% працевлаштувалися в Ірландії із середньою стартовою зарплатою в 34 тисячі євро.

  5. Ірландія – це країна, де раді іноземним студентам. Це помітно і на рівні людських відносин, і на рівні політики держави. Зокрема іноземним студентам дозволяється працювати паралельно з навчанням 20 годин на тиждень. Після завершення навчання за програмою бакалаврату можна отримати дозвіл на проживання і працевлаштування в Ірландії на 1 рік, після магістратури – на 2 роки. Загалом 17 % населення Ірландії – це іноземці.
  6. Ірландія – це доступна для навчання країна, адже у вас є безліч можливостей отримати стипендію.
  7. Тривалість навчання за стандартною бакалаврською програмою в Ірландії – 3 роки, бакалаврат з відзнакою – 4 роки.
  8. Ірландія – це відмінний вибір для іноземного студента і з точки зору проживання. Це важлива ознака, адже ви будете не просто ходити з пару на пару, а влаштовуватиме повноцінне життя в новій для вас країні. У рейтингу Global Peace Index Ірландія займає 12 місце, а Дублін входить до ТОП 30 міст світу за рівнем комфорту.
  9. У Ірландії навчаються студенти з 85 країн світу. Саме тому навчання в ірландському університеті є для вас можливістю стати членом мультикультурного середовища.

Якщо вас зацікавила можливість навчатися в Ірландії, звертайтеся за консультацією в Mudra за тел. (044) 499 115 0. Якісна вища освіта за кордоном доступніша, ніж вам здається!

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація