9 найкращих блогів і сайтів для навчання в 2019 році


							альт Корисно знати: Вища освіта

9 найкращих блогів і сайтів для навчання в 2019 році

1. Навчання з Jess – Youtube

Про блог: «Привіт всім, хто навчається. На моєму каналі YouTube ви знайдете мої найкращі поради і рекомендації, які допоможуть вам підготуватися до іспиту, покращити свої оцінки і вчитися ставати більш розумнішими, щоб ви могли жити щасливим, здоровим і продуктивним життям! Моя нова книга «Керівництво по виживанню в старших класах» сповнена порад і прийомів, які допоможуть розвинути та покращити навчальні навички, а також стати розумнішими.»

Частота близько 1 поста в тиждень.

 

2. StudentHacks - Навчальні лайфхаки та рекомендації з підвищення продуктивності

Про блог: «Цей блог містить щоденні навчальні поради та рекомендації з продуктивності, щоб студент міг встигати все.»

Частота близько 2 повідомлень на тиждень.

 

3. WaysToStudy – Youtube

Про блог: «Привіт всім, я власник каналу «WaysToStudy» і я студент юридичного факультету. Мені 19 років, і я на другому курсі бакалаврату. Я заснував цей канал, щоб давати вам поради з навчання, показати мою щоденну навчальну рутину».

Частота близько 2 постів в місяць.

 

4. Навчання для успіху – Youtube

Про блог: «Мене звати Естелла, мені 16 років, я в 11 класі, і на цьому каналі я буду публікувати відео з порадами з навчання, також я буду розказувати про те як це бути учнем старших класів: мої цілі, уроки, додаткові заняття та багато іншого.»

Частота близько 1 поста в тиждень.

5. Навчальний куточок Маріани – Youtube

Про блог: «Я створила цей блог для того, щоб давати вам корисні поради щодо організації навчального процесу в коледжі або університеті та розказати про ефективні навчальні методи.»

Частота близько 1 поста в тиждень.

 

6. Звички і лайфхаки, щоб з легкістю пережити школу

Про блог: «Мій SchoolHabits.com – спеціальний ресурс, призначений для того, щоб навчити учнів основних шкільних звичок і навичок, які знадобляться їм в подальшому навчанні в їх освіті. Мої відео та статті охоплюють найважливіші шкільні теми, від управління часом до відволікань, а також щодо підвищення продуктивності.»

Частота близько 2 постів в місяць.

 

7. Розшифрування успіху від Кэл Ньюпорта

Про блог: «Кел Ньюпорт - доцент кафедри інформатики в Джорджтаунському університеті, що спеціалізується на теорії розподілених алгоритмів. Він пише про те, як виконувати продуктивну, цінну і значиму роботу в зростаючу цифрову епоху. Він зосереджений на глибокій роботі, успіху, продуктивності і балансі між роботою та особистим життям.»

Частота близько 3 постів в місяць.

8. Студентські поради та лайфхаки

Про блог: «Навчальні посібники, поради та лайфхаки. Найкращі поради та рекомендації для студентів та школярів, що навчаются  за програмами GCSE та A Level. Від допомоги в іспиті або есе до написання курсової роботи.»

Частота близько 3 постів в місяць.

 

9. MrStudyTV – Youtube

Про блог: «Study TV - онлайн-шоу, присвячене інтерв'ю з кращими австралійськими студентами, які навчать вас, як ви зможете добитися успіхів в навчанні в школі і подолати стрес, і в той же час отримувати більше задоволення. Отримайте перевірені і практичні поради про те, як вчитися більше за менший час і складати іспит.»


Частота близько 2 постів в місяць.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація