Де вчитися креативним, модним та амбітним?


							альт Корисно знати: Вища освіта

Мода. Дизайн. Образотворче мистецтво. Комунікації.

Якщо хоч від одного з цих слів ваше серце починає битися частіше, рівень креативу зашкалює, в голові з'являються шалені ідеї для нових проектів, ви не можете всидіти на одному місця, душа рветься  на волю та бажає творити – Istituto Europeo di Design (IED) – місце, в якому не тільки вас будуть оточувати такі ж люди як ви, а й місце, яке дасть всі ті необхідні знання, практичні навички та корисні знайомства, які допоможуть вам підкорити цей світ.

Знання як робити речі, а також вміння вчитися: ось що потрібно для того, щоб вийти на ринок праці як провідний гравець із міцною підготовкою, стати підприємцем та конкурувати», - стверджує засновник та президент Istituto Europeo di Design Francesco Morelli.

З 1966 року IED розробляє інноваційні та різноманітні методології навчання, зосереджені на синергії між технологіями та експериментами, креативністю, стратегіями та інтегрованими комунікаціями, ринковими питаннями та новою формою професіоналізму. Таким чином, Istituto Europeo di Design пропонує молодим фахівцям, що працюють у галузі моди, дизайну та комунікацій, знання та ефективні інструменти, необхідні для реалізації себе у робочому світі, що розвивається з неймовірною швидкістю. Проотягом більше п'ятдесяти років Istituto Europeo di Design працює у сферах освіти та досліджень у галузі дизайну, моди, комунікацій та управління. Сьогодні IED – міжнародна освітня мережа, яка видає академічні дипломи: бакалаврат, магістратура, забезпечує безперервний професійний розвиток та підвищення кваліфікації за допомогою короткострокових навчальних програм.

Партнерство з провідними компаніями є основоположним фактором освітньої стратегії IED, що проявляється як на всіх етапах дидактичного процесу, так і на спеціальних заходах, що проводяться кожного навчального року (більше 100). У результаті постійних, активних відносин з діловим світом більше 500  компаній щороку вносять свій внесок у програми підготовки студентів.
Факультет візуальних мистецтв співпрацює з такими гігантами як Canon, Swatch і HР, школа дизайну приймає замовлення від Lego, Whirpool, Alitalia, Hitachi, ряду автомобільних концернів - Ferrari, Fiat, Renault, Honda і Jaguar. У список партнерів школи моди входять Gioirgio Armani, Fendi, Louis Vuitton, Max Mara, Armani, Pupa, Ralph Lauren і Valentino, а факультет комунікацій працює з IBM, BMW, Philips і Erickson. Тож, вже в студентські роки у вас буде можливість працювати з найкращими. Згідно з даними департаменту працевлаштування інституту, 90% випускників IED знаходять роботу за фахом протягом декількох тижнів.

Методологія IED:

  • навчитися вчитися
  • навчання в процесі роботи
  • навчитися взаємодіяти з виробництвом
  • вчитися працювати в команді та конкурувати
  • навчитися комунікувати та встановлювати зв'язки
  • навчитися розпочинати та керувати кар'єрою

Місця, в яких знаходяться кампуси IED не просто неймовірно гарні та креативні, своєю архітектурою та дизайном вони захоплюють та самі надихають на створення нових колекцій, предметів декору та інших дизайнерських речей. Тільки від назви самих міст відчувається приємне запаморочення в голові: Мілан, Барселона, Кальярі, Комо, Флоренція, Мадрид, Ріо-де-Жанейро, Рим, Сан-Паулу, Турин та Венеція. Відвідавши будь-який з кампусів та будь-яку практичну лабораторію цього навчального закладу, вам захочеться залишитися тут надовго.  

Завдяки величезному вибору начальних програм від графічного дизайну та дизайну ювелірних виробів до планування весільних заходів, щороку в Istituto Europeo di Design навчається більше 10 тисяч студентів: 35% міжнародні студенти, 100+ різних національностей, 120 тисяч – спільнота випускників.

Більше того, IED пропонує декілька інтейків для того, щоб розпочати навчання: серпень, лютий, вересень, жовтень, листопад, січень. Якщо ви вже закінчили навчання, маєте власний бренд, але вам не вистачає певних знань й часу на навчання, ви можете обрати літний короткий курс та отримати необхідні для подальшої роботи навички та корисні знайомства. 

Ваше майбутнє – пустий бланк. Будьте дизайнерами свого майбутнього вже зараз.

Якщо Вам потрібна допомога з будь-яких питань навчання в IED (консультація, підбір програми та зарахування), телефонуйте 044 449 115 0 або 098 115 115 0, Mudra. Освіта за кордоном як офіційний представник Istituto Europeo di Design в Україні безкоштовно допоможе Вам розпочати навчання в провідному світовому інституті моди та дизайну.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація