Грантова програма «GRCS: середня освіта в США для українців у 2023 році»


							альт Корисно знати: Середня освіта

Mudra спільно зі шкільним бордом Grand Rapids Christian Schools (штат Мічиган, США) оголошує конкурс на грантові місця для студентів з України, які хочуть почати навчання в американській школі з осені 2023 року.

Що відомо про грант?

 • грант частково покриває основні витрати – на 50 %;
 • грант розрахований на студентів з України віком від 14 до 17 років;
 • грантом передбачено 1 рік навчання в американській школі у 9-12 класах;
 • претенденти на грант мають знати англійську мову на рівні IELTS 5.0;
 • грант надається 3 студентам з України;
 • дедлайн на подачу своєї анкети в освітню агенцію Mudra – 15 грудня 2022 року;
 • грант надається лише клієнтам освітньої агенції Mudra;
 • претендент на грант має бути готовий покрити решту витрат, які передбачено програмою;
 • грантова програма передбачає конкурсний відбір у кілька етапів за участі освітньої агенції Mudra, яка є офіційним представником цієї грантової програми в Україні, та представників Grand Rapids Christian Schools (штат Мічиган, США).

 

Повна вартість 1 року навчання міжнародних студентів у Grand Rapids Christian High School – 35 500 USD

Спеціальна вартість для учасників цієї грантової програми – 18 000 USD

 

Що входить у цю вартість?

 • 1 академічний рік навчання у Grand Rapids Christian High School
 • 1 академічний рік проживання у місцевій сім’ї з повним пакетом харчування
 • транспортні витрати для студента під час навчання
 • навчальні матеріали
 • 1 академічний рік користування шкільним MacBook Air під час навчання
 • медичне страхування

Що ще потрібно оплачувати додатково?

 • візові збори
 • авіаквитки
 • послуги освітньої агенції Mudra (зарахування, комплексний візовий супровід, супровід під час від’їзду)

Алгоритм дій для претендентів на грант

 1. Вивчіть умови та вимоги грантової програми на сайті mudra.ua.
 2. Якщо ви переконалися, що умови й вимоги програми попередньо вас задовольняють, перейдіть за цим посиланням, і заповніть першу загальну анкету.
 3. Після заповнення загальної анкети кожен учасник відбору мають перейти за цим посиланням і пройти тест на рівень володіння англійською мовою.
 4. Після цього команді Mudra необхідно 1-3 робочі дні на обробку результатів тестування та перевірку вашої загальної анкети. Якщо ви пройшли цей етап відбору, з вами зв’яжеться представник команди Mudra в одному із месенджерів (Telegram, Viber або WhatsApp) і надасть для заповнення фінансову анкету.
 5. Після цього очікуйте протягом 5 робочих днів на дзвінок освітнього консультанта Mudra для повідомлення попередніх результатів.
 6. Якщо ваша кандидатура пройшла всі етапи відбору з командою Mudra й умови гранту вам підходять, то після цього ми запросимо документи студента для відбору представниками школи й фінальним етапом буде інтерв’ю студента з представниками Grand Rapids Christian Schools.

Що відомо про школу?

Grand Rapids Christian High School – це американська приватна школа у місті Гранд-Рапідс, округ Кент, штат Мічиган. Вона належить до шкільного борда Grand Rapids Christian Schools. Всього у цій школі навчаються понад 900 студентів.

10 фактів про Grand Rapids Christian High School

 1. Grand Rapids Christian High School було названо «Зразковою середньою школою» Департаментом освіти США.
 2. 96 % випускників школи успішно продовжують навчання в закладах вищої освіти.
 3. Grand Rapids Christian High School займає перше місце у рейтингу приватних шкіл в місті Гранд-Рапідс.
 4. Grand Rapids Christian High School займає 21 місце зі 118 у рейтингу найкращих приватних шкіл у штаті Мічиган.
 5. Grand Rapids Christian High School займає 11 місце з 933 у рейтингу найкращих шкіл для тих, хто займається атлетикою.
 6. У Grand Rapids Christian High School на вибір студентам доступно 20 клубів за інтересами та 27 спортивних клубів.
 7. Співвідношення кількості студентів до вчителів у школі – 13:1. Це оптимальний показник, завдяки якому кожен учень не обділений увагою вчителя.
 8. Серед всіх учнів Grand Rapids Christian High School 4 % є міжнародними студентами.
 9. Лише за 1 рік 210 випускників Grand Rapids Christian High School отримали стипендії на навчання на загальну суму 2 млн доларів завдяки рівню своєї академічної підготовки (≈9600 доларів на студента).
 10. Випускники Grand Rapids Christian High School вже навчаються в таких університетах як Duke University, University of Michigan, New York University, Penn State University, Drexel University, Purdue University, UCLA, Wake Forest University, Fordham University, University of Washington, Michigan State University, James Madison Univeristy, Virginia Tech, Baylor University та University of Illinois (Chicago).

Чому цю школу обирають міжнародні студенти?

На базі школи була реалізована спеціальна програма підтримки міжнародних студентів. Її метою є допомога в адаптації міжнародних студентів на всіх етапах їхнього занурення в американську культуру та систему освіти. Учасниками цієї програми за останні 10 років стали міжнародні студенти з 21 країни світу (Угорщина, Бразилія, Китай, Німеччина, Гватемала, Японія, Південна Корея, Таїланд, В'єтнам, Іспанія, Швейцарія, Уганда, Марокко, Албанія, Італія, Беліз, Чилі, Нігерія, Болівія, Коста-Рика та Перу).

Що передбачає ця програма?

 • Орієнтаційний табір – це двотижнева програма, яка готує міжнародних студентів, які тільки приїхали в США, до навчання і проживання в американському середовищі.
 • English Lab Course – курс, в рамках якого міжнародні студенти дізнаються більше про специфіку американської системи освіти та покращують свою англійську мову, зосереджуючись на всіх навичках (читання, говоріння, письмо і розуміння мови на слух).
 • Курс індивідуальної підтримки – під час навчання з кожним міжнародним студентом працюють персональні тьютори, які допомагають з домашнім завданням, тайм-менеджментом та покращенням навичок, які важливі у навчальному процесі.
 • Курс емоційної та соціальної підтримки – на базі школи регулярно організовують тематичні заходи, які націлені на те, щоб студенти органічно влилися не лише в освітній процес, а й не мали проблем з соціалізацією в новому середовищі.

Крім того, на базі Grand Rapids Christian High School розроблена програма підтримки студентів під час підготовки до вступу у заклади вищої освіти. Нею передбачено:

 1. Роботу кожного студента з персональним консультантом, який допомагає у таких питаннях як вибір навчального закладу та підготовка до зарахування.
 2. Підготовка до SAT/ACT – протягом семестру щосуботи міжнародні студенти додатково готуються до тестування разом з досвідченими викладачами.
 3. Ознайомчі візити – протягом року студенти Grand Rapids Christian High School відвідують понад 50 коледжів та університетів, де вони мають змогу дізнатися більше про освітні можливості в конкретних закладах вищої освіти США.

Залишилися запитання? Команда Mudra на зв’язку з вами:

 • телефонуйте (098) 115 115 0, (095) 115 115 0 або (063) 115 115 0;
 • залишайте запит на mudra.ua;
 • пишіть у Telegram, Viber чи WhatsApp (095) 686 30 55.
Підписатися на новини
Безкоштовна консультація