Навчання в сфері фінансів і бухгалтерського обліку за кордоном


							Навчання в сфері фінансів і бухгалтерського обліку за кордоном | Mudra Корисно знати: Вища освіта

Навчання в сфері фінансів і бухгалтерського обліку за кордоном

Хороші фахівці в сфері фінансів та бухгалтерського обліку завжди будуть мати попит як професіонали своєї справи в будь-якій країні і компанії. Одна із запорук успішної кар'єри в сфері фінансів – якісна освіта. Mudra поділиться своїм списком кращих університетів і коледжів світу, де дають потужну підготовку фахівців в області фінансів і бухобліку.

Berlin School of Business and Innovation

Berlin School of Business and Innovation – прогресивний німецький університет, який готує фахівців у сфері економіки, фінансів, інвестицій і бізнес-адміністрування.

Цей заклад вищої освіти зацікавлює студентів своєю орієнтованістю на практичні знання індустрії і великим списком партнерських відносин. Викладачі Berlin School of Business and Innovation практики, які або працювали в фінансах, або продовжують поєднувати викладацьку діяльність і роботу в бізнесі. Завдяки цьому в Berlin School of Business and Innovation гарантують, що вони дають студентам знання, які не відірвані від реального життя індустрії.

Крім того, в Berlin School of Business and Innovation працюють за новаторською гнучкою методикою навчання. Вона передбачає, що студенти відвідують Berlin School of Business and Innovation двічі на тиждень, а інші 3 робочі дні присвячують самостійній роботі.

Додаткові причини, чому студенти обирають Berlin School of Business and Innovation:

  • Берлін називають європейським центром стартапів, тому навчання в Берліні подарує вам можливість познайомитися з новаторами індустрії.

  • Університет знаходиться в центрі Берліна, що і зручно, і пізнавально для студентів.

  • У Berlin School of Business and Innovation є безкоштовні курси німецької мови. Знання німецької підвищує ваші шанси на успішне працевлаштування.

  • Підтримка студентів з боку університету в питаннях працевлаштування.

Вартість навчання за рік навчання в Berlin School of Business and Innovation на бакалаврській програмі – 8800 євро, на магістерській програмі – 11000 євро.

EU Business school

EU Business school – це відома європейська бізнес-школа з навчальними корпусами в Женеві, Монтре, Барселоні та Мюнхені. Щорічно студенти з понад 100 країн світу їдуть до Швейцарії, Іспанії чи Німеччини вчитися саме в EU Business school. Хоча навчання в усіх корпусах школи організовано англійською мовою, але 98% студентів EU Business school говорять 2 і більше іноземними мовами. Робота над курсовою роботою студента включає розв’язування завдань від викладача, відвідування лекцій, складання іспитів і підготовку фінальної наукової роботи або бізнес-плану. Викладачі EU Business school – це висококваліфіковані науковці, підприємці, відомі бізнес-консультанти та лідери ринку.

EU Business school отримував безліч нагород за свої професійні досягнення:

  • Максимальну оцінку – 4 зірки – за виняткову якість бізнес-освіти від QS Stars.

  • EU Business school вважається однією з 20 кращих бізнес-шкіл за версією China Economic Review.

  • EU Business school зайняла 5 місце в міжнародному рейтингу від QS Stars як заклад вищої освіти, студенти якого максимально швидко компенсують свої інвестиції в освіту.

  • Програми MBA EU Business school зайняли 32 місце в міжнародному рейтингу кращих програм MBA за версією América Economía.

У EU Business school готують фахівців у сфері бухгалтерського обліку, фінансової та банківської справи на бакалаврських, магістерських програмах і програмах MBA. Навчання на бакалаврській програмі обійдеться вам від 6450 євро за семестр, на магістерській – від 9750 євро за семестр, на програмі MBA – від 10300 євро за семестр. Вартість навчання в корпусах EU Business school в Швейцарії, Німеччині та Іспанії може відрізнятися.

Vienna University of Economics and Business

Vienna University of Economics and Business – це державний австрійський університет, який є найбільшим в Європі університетом, що фокусується виключно на економіці і бізнесі.

Vienna University of Economics and Business входить в ТОП 50 кращих бізнес-шкіл в світі, а програми MBA в Vienna University of Economics and Business займають 16 місце в рейтингу за версією Financial Times. У рейтингу QS World University Ranking by Subject 2019 програми Vienna University of Economics and Business в сфері бухобліку та фінансів зайняли позицію в групі 101-150, магістерська програма в сфері фінансів названа однією з 20 кращих в світі.

Крім того, Vienna University of Economics and Business співпрацює з понад 200 університетами по всьому світу. Щорічно в Vienna University of Economics and Business приїжджає близько 1 тисячі іноземних студентів. Це 23% від усього числа студентів.

В Vienna University of Economics and Business є програми англійською та німецькою мовами навчання різного академічного рівня. У Vienna University of Economics and Business великий вибір магістерських та PhD програм в галузі фінансів та бухгалтерського обліку з різними спеціалізаціями.

Вартість для іноземних студентів за семестр навчання в Vienna University of Economics and Business стандартна – 746 євро.

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University – відомий державний британський університет в Манчестері. На базі Manchester Metropolitan University організована робота 13 дослідницьких центрів, які співпрацюють з представниками бізнесу. Manchester Metropolitan University займає 57 місце серед закладів вищої освіти Великої Британії за версією The Complete University Guide. У Manchester Metropolitan University, як в популярному британському університеті серед іноземних студентів з різних країн світу, належну увагу приділяють підготовчим курсам різних спеціалізаціях, а також адаптації студентів в британському суспільстві.

Manchester Metropolitan University має партнерські відносини зі світовими компаніями, серед яких, зокрема, Nike, Hilton і DHL. Також у іноземних студентів є всі шанси отримати стипендію, яка допоможе оплатити навчання в Manchester Metropolitan University. Випускники Manchester Metropolitan University – це громадяни 130 країн світу, які приїжджали здобути вищу освіту саме в Manchester Metropolitan University.

Що стосується навчання за кордоном в галузі фінансів і бухобліку, в Manchester Metropolitan University є вибір з 20 підготовчих, бакалаврських та магістерських програм зі спеціалізацією в фінансах, бухгалтерському обліку, банківській справі.

Вартість навчання для іноземних студентів на бакалаврських програмах від 17700 доларів до 20 тисяч доларів; на магістерських програмах – від 19-20 тисяч доларів.

Dublin Business School

Dublin Business School – приватний бізнес-коледж в Дубліні, який є одним з найбільших приватних закладів вищої освіти в Ірландії. Як говорять про себе самі представники Dublin Business School, вони пропонують студентам можливість навчатися за програмами, що сфокусовані на кар'єрі.

Навчальні програми всіх рівнів в Dublin Business School затверджені Quality & Qualifications Ireland (QQI). Це вища оцінка якості освіти, визнана Департаментом освіти Ірландії. Крім цього, Dublin Business School акредитовано багатьма професійними організаціями, в тому числі і організаціями, які працюють в сфері фінансів і бух обліку – Institute of Chartered Accountants in Ireland (ICAI) і Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Щорічно в Dublin Business School приїжджають вчитися іноземні студенти з 70 країн світу.

Що стосується програм навчання у сфері фінансів та бухгалтерського обліку, їх в Dublin Business School близько 30 різних можливих рівнів: підготовчі, сертифікатні програми, дипломні програми, сертифікаційні програми ACCA, бакалаврські програми, магістерські програми, MBA. Вартість за рік навчання на бакалаврській програмі – 10 тисяч євро, магістерській програмі – 12,5 тис. євро.

New York University

New York University – це приватний науково-дослідний університет в Нью-Йорку, який є найбільшим подібним закладом вищої освіти в США. До його структури входять 16 спеціалізованих професійних шкіл, коледжів та інститутів. Серед випускників і викладачів цього університету лауреати Нобелівської премії, премії Абеля (найвищої премії в області математики), Пулітцерівської премії, премії Еммі, Оскар, Греммі та безлічі інших міжнародних й національних конкурсів.

New York University називають «університетом мрії», щорічно найбільшу кількість заявок від іноземних студентів і американців надходить саме в New York University. Згідно з рейтингом 500 найкращих університетів світу від U.S. News and World Report New York University займає 36 місце в міжнародному рейтингу і 30 місце в національному рейтингу США.

New York University вже вибрали іноземні студенти з 115 країн світу. Велика розмаїтість спеціалізацій, в тому числі і в галузі фінансів і бухобліку, дозволяє студентам вибирати ту спеціалізацію, що відповідає їх цілям і інтересам.

Вартість навчання в New York University на бакалаврських та магістерських програмах в середньому від 50 до 60 тисяч доларів.

Допомога в організації навчання за кордоном

Якщо ви хочете вивчати фінанси або бухгалтерський облік за кордоном, звертайтеся за консультацією в Mudra. Ми підберемо вам відповідну програму навчання, допоможемо з оформленням документів і відповімо на всі питання, які виникають у тих, хто вперше їде вчитися за кордон.

Для консультації залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером (044) 499 115 0.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація