Навчання за кордоном і COVID-19: зміни, особливості і перспективи


							альт Корисно знати: Вища освіта

COVID-19 беззаперечно вплинув на навчальний процес В Україні та інших країнах світу. До яких змін вдалися партнерські освітні заклади Mudra після початку нового 2020-2021 навчального року, ми розповідали у вересневому матеріалі.


Деякі студенти, які планували поїхати навчатися за академічною програмою у 2020 році, відклали своє навчання на невизначений термін. Однак ситуація, що розвивається в Україні та загалом у світі навколо коронавірусу, показує, що ставити життя на паузу нині не є раціональним рішенням.

За цей рік освітні заклади встигли призвичаїтися до ситуації. Більшість університетів почали працювати у змішаному і дистанційному форматах навчання.

Також освітні заклади та місцева влада встигли виробити власний алгоритм дій та почати навчання в нових умовах. У різних країнах ці вимоги і алгоритми дій відрізняються. Наприклад, Канада оновила правила прийому на навчання для іноземних студентів і готова їх приймати з 20 жовтня 2020 року. Станом на початок жовтня 2020 року на навчання на довготривалі академічні програми студентів з України приймають у Канаді, більшостях країни Європи та Азії.

Замість того, щоб сприймати нинішню ситуацію, як «все пропало», прийміть той факт, що ми живемо на етапі важливих змін в історії людства. Перенаселення планети, проблеми з екологією, невідворотні кліматичні зміни – все це готує нас до того, що можливо ситуація з коронавірусом не є останньою з чим може зустрітися людство. Саме тому зараз варто використати цю ситуацію на власну користь:

  1. Інвестуйте ресурси у вивчення англійської мови. Це відкриває перед вами безліч навчальних та професійних перспектив.
  2. Сприймайте ситуацію навколо COVID-19 як можливість розвинути важливі м’які навички: самоорганізація, самодисципліна, гнучкість, тайм-менеджмент, мобільність, вміння ефективно й результативно працювати віддалено. Саме тому, обираючи зараз навчання онлайн або за змішаним форматом, ви будете розвивати паралельно важливі для вашої кар’єри навички.
  3. Життя не зупинилося і триває далі. Дотримуватися дистанції, носити маску під час перебування закритих приміщеннях й громадських місцях та мити руки – це єдина і найкраща профілактика проти COVID-19, поки триває розробка вакцини. Дотримуючись цих правил, ви можете не змінювати свої плани, не втрачати час і можливості, а продовжити навчання за кордоном.

Якщо вас зацікавила можливість здобувати вищу освіту за кордоном, скористайтеся шансом отримати безкоштовну консультацію за тел. (044) 499 115 0.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація