Неочікувані переваги освіти за кордоном


							альт Корисно знати: Вища освіта

Навчання за кордоном дає безліч переваг для студентів: вони стають більш відкритими, самостійними, вчаться бути толерантними та шанувати різноманітність нашого світу. Але є й інші, менш очевидні і часом дуже неочікувані переваги, про них і поговоримо.

Під час навчання за кордоном ви зможете кардинально змінити свою спеціальність.

Це трапляється далеко не з кожним, але часто студенти беруть певні предмети з інших спеціальностей і розуміють, що їм вивчати цікавіше щось інше. За кордоном ви зможете додати іспанську як другу спеціалізацію або взагалі змінити з, наприклад, психології на маркетинг. Ці зміни, здавалось б абсолютно нормальні, але все одно досить неочікувані.  

Навчання за кордоном може допомогти вам розпочати міжнародну кар'єру.

Ви не зможете залишитись в тіні після навчання за кордоном. Ви матимете безліч можливостей влаштуватись в міжнародну компанію. З приєднанням до міжнародної спільноти ви зможете працювати в продажах чи маркетингу в конкретній країні або подорожувати по всьому світові. Навчання за кордоном відкриває безліч дверей про які ви навіть не здогадуєтесь.

Ви матимете міжнародну мережу знайомих колег.

Ваші одногрупники після завершення навчання працюватимуть по всьому світові. Ви матимете можливість налагодити співпрацю з колегами та бізнесами в різних куточках світу.

А також друзів.

За кордоном є безліч проектів, які студенти реалізують разом. А також, клубів, вечірок та багато чого іншого. Саме тому студентське життя за кордоном наповнене емоціями та яскравими подорожами. А люди, які з вами поруч, стануть для вас друзями на все життя, до них ви будете їздити в різні куточки світу.

Ви будете прагнути закордонної їжі.

Більшість мандрівників погоджуються, що куди б ви не їхали, ви знайте особливі продукти та аромати, які ви все життя будете прагнути скуштувати ще раз. Тим паче, коли ви навчаєтесь за кордоном тривалий час, ви занурюєтесь в іншу культуру.

Не дивуйтесь, якщо ви приїдете додому з Франції та будете жадати брі та багету. Це абсолютно нормально, адже це регулярне нагадування про ваше життя та навчання за кордоном.

Навчання за кордоном навчить вас принципу «Менше є більше».

Мінімалізм – не просто примха, багато людей вважають, що маючи менше, ти насправді маєш набагато більше. Навчання за кордоном зможе стати першою можливістю «залишити все позаду» і вийти в світ з однією або двома валізами. Враховуючи кількість речей, які ви зможете нести, ви зрозумієте, що не потребуєте такої кількості речей, як думали раніше. Разом з чудовим досвідом навчання за кордоном, ви збагнете чому так багато людей обирають досвід та емоції, перед володіння речами.

Тому наша вам порада: ніколи не кажіть ні можливостям! Зануртесь в мову, спробуйте їжу, подорожуйте і ви будете вражені тим, скільки ви отримаєте. Ваш досвід навчання буде унікальним і ми впевнені, ви відкриєте для себе ще більше переваг та матимете дивовижні спогади!

Перекладено зі статті Валерії Стимак.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація