Новий навчальний рік VS пандемія


							альт Корисно знати: Вища освіта

Ситуація довкола COVID-19 внесла корективи у плани багатьох людей та організацій. Mudra розпитала своїх іноземних партнерів, як пандемія змінила їхній звичайний графік роботи, чи скасовується вступна кампанія 2020-2021 і які зміни було введено.

Global University Systems

Global University Systems – європейська освітня компанія, що об’єднує заклади вищої освіти Канади, Німеччини, Великобританії та Ірландії (University Canada West, GISMA Business School, Berlin School of Business and Innovation, University of Law, IBAT College Dublin, University of Applied Sciences Europe).

Ми закликаємо всіх дотримуватися основних правил карантину. Зараз майже всі кампуси нашої мережі зачинені. Навчання за більшістю програм переведено в онлайн. Ми вже встигли налагодити власну онлайн інфраструктуру основних сервісів, за допомогою яких організовуємо весь навчальний процес. Нині знову відкрилися для офлайн навчання лише University of Law у Гонконзі та філіал Лондонської школи бізнесу і фінансів у Сінгапурі.

Терміни вступу на літні та осінні програми подовжили для того, щоб абітурієнти мали змогу скласти всі потрібні іспити та отримали візи. Команди університетів, в тому числі і ті, хто займається вступними кампаніями, працюють в посиленому режимі, надаючи індивідуальні консультації студентам з різних країн світу.

Nord Anglia Education

Nord Anglia Education – це міжнародна освітня компанія, що об’єднує мережу з 66 денних шкіл та шкіл-пансіонів у 29 країнах. Школи Nord Anglia Education неодноразово були відмічені високими професійними відзнаками, а випускники ставали студентами університетів з переліку ТОП 100.

Зараз ми чекаємо початок навчального року з осені 2020 року. Безумовно лишається певна невизначеність, що обумовлена тим, що багато країн ввели обмеження на в’їзд. Для того щоб принаймні мінімально позбавитися цієї невизначеності, ми працюємо над різними ресурсами та системами, які допоможуть підтримати наших студентів по всьому світу.

1) Ми продовжуємо моніторинг ситуації із затримками у видачі віз та введенням обмежень на поїздки. Якщо студенти не зможуть отримати візу або будуть діяти обмеження на в’їзд через COVID-19, ми можемо відтермінувати початок навчання студента до наступного семестру або повернемо кошти в повному обсязі, якщо той відмовиться від навчання.

2) Беручи до уваги всі затримки, ми намагаємось бути якомога гнучкішими для студентів, які мають почати навчання з осені 2020 року. Ми сподіваємось, що більшість студентів зможуть вчасно приїхати до школи. Але в разі чого ми готові шукати рішення у кожній конкретній ситуації.

3) Для студентів, які планували поїхати вчитися в американській школі нашої мережі, ми готові запропонувати альтернативні варіанти навчання в рідних країнах студентів до тих пір, поки не буде відновлене сполучення з США.

4) Всього за тиждень ми змогли перевести студентів нинішніх програмах з офлайн навчання до нашої віртуальної школи. Для студентів, які не зможуть прибути у вересні вчасно до школи, буде доступна можливість навчатися онлайн до моменту прибуття.

Westcliff University

Westcliff University – це приватний американський університет в місті Ервайн, штат Каліфорнія. Він спеціалізується на підготовці фахівців права, бізнесу та освіти.

Ми перевели навчання повністю в онлайн. Завдяки тому, що ми приділяли увагу переходу університету з офлайну в онлайн ще далеко до початку всієї цієї історії з COVID-19, організовувати 100 % навчання дистанційно було в рази легше.

Команда університету постійно відстежує останні новини і варто визнати, що соціальне дистанціювання дає свій позитивний вплив. Тому ми розуміємо, що майбутні плани щодо наступного навчального року варто будувати з урахуванням цих нових правил.

Ми ухвалили рішення, що літній семестр 2020 року буде 100 % інтерактивним в режимі онлайн. Команда університету активно працює над покращенням якості онлайн-занять. Також ми в Westcliff University переконані, що нам потрібно пережити спільними зусиллями цей непростий період і потім ми будемо ще сильнішими.

Toronto School of Management

Toronto School of Management – це канадський освітній заклад у Торонто, що спеціалізується на підготовці фахівців з бізнесу, інформаційних технологій, індустрії гостинності та туризму.

Ми перевели навчання в режим онлайн і продовжуємо приймати заявки студентів з різних куточків світу, які бажають здобувати освіту в Toronto School of Management. Враховуючи економічну ситуацію в світі, ми ухвалили наступні рішення:

  • нинішні студенти Toronto School of Management можуть звернутися до відділу фінансів для перегляду термінів оплати;
  • команда Toronto School of Management готова розглянути заявки студентів і виділити до 50 тис. доларів на те, щоб допомогти студентам, які опинилися в складній ситуації і не можуть оплатити навчання.

Для того щоб студенти мали можливість розвивати свої професійні та м’які навички, ми пропонуємо всім безкоштовні сертифікати від Coursera. Ми переконані, що це допоможе нашим студентам досягати своїх академічних цілей. А поки ми чекаємо, коли ситуація покращиться і ми зможемо привітати всіх студентів у стінах Toronto School of Management.

ApplyBoard

ApplyBoard – це канадська освітня організація, яка виступає партнером-посередником між канадськими закладами середньої і вищої освіти та українською стороною.

Завдяки постійній комунікації з представниками влади Канади, в тому числі з Міністерством з питань імміграції, біженців та громадянства, ми змогли дійти до дуже корисних результатів.

І ми, як представники освітніх організацій, і представники влади Канади зацікавлені у тому, щоб підтримати іноземних студентів в цей непростий час. Тому навчання онлайн жодним чином не вплине на можливість отримати дозвіл на працевлаштування в Канаді (Post-Graduation Work Permit). Це актуально для студентів, які вже навчаються за онлайн програмою канадського закладу освіти або почнуть навчатися в травні-червні 2020 року, але не можуть приїхати нині в Канаду. Допускається, що до 50 % матеріалу навчальної програми студенти можуть вивчити онлайн, перебуваючи за межами Канади, але у них лишається можливість в майбутньому отримати Post-Graduation Work Permit (PGWP).

London South Bank University

London South Bank University – це державний університет у Лондоні. Він входить до сотні найкращих університетів Великобританії, займаючи в рейтингу Guardian (2020) 68 місце.

Ми працюємо, орієнтуючись на розпорядження уряду. Саме тому всі кампуси університету були зачинені.

Новини, які стосуються майбутніх студентів:

1. Команда приймальної комісії працює в звичайному режимі віддалено.
2. Зараз ми працюємо, сподіваючись, що навчання з вересня 2020 року почнеться в звичайному режимі.
3. Ми розуміємо, що в багатьох країнах змінилися дати складання іспитів і це впливає на терміни отримання документів, які потрібні при вступі. Тому ми готові розглядати кожен випадок індивідуально і шукати певні рішення.

Новини, які стосуються нинішніх студентів:

1. Університет запровадив альтернативні методи оцінювання студентів, щоб мати можливість успішно завершити навчальний рік.
2. Наразі у наших резиденціях перебувають близько 250 іноземних студентів. Ними опікуються фахівців житлового відділу та підрозділу міжнародної команди.
3. Студенти, які покинули територію Великобританії, продовжують навчання онлайн.

Таким чином, ми розуміємо, що іноземні заклади освіти змогли вчасно відреагувати на зміни, зумовлені COVID-19, і нині вони шукають варіанти, як полегшити ситуацію для абітурієнтів. Саме тому, якщо ви хочете здобути освіту в іноземному закладі з вигідними умовами, скористайтеся можливістю отримати безкоштовну консультацію від Mudra. Для цього варто зателефонувати за номером (044) 499 115 0.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація