Як здобути європейську бізнес-освіту в умовах карантину?


							альт Корисно знати: Вища освіта

Сказати, що ситуація довкола COVID-19 застала багатьох розгубленими – це не сказати нічого. Однак зараз, коли більшість прийшли до усвідомлення реального стану речей, настав той самий момент, коли потрібно не зупинятися, а рухатися вперед. Один зі способів, як це можна зробити – здобути нарешті бізнес-освіту. Вона дозволить фахівцям підвищити свої шанси на кар’єрне зростання, а підприємцям дасть знання та дієві поради, як розвивати бізнес в нестандартних умовах.

Завдяки переходу багатьох закладів освіти в режим онлайн, вам не потрібно шукати час у графіку, коли ви зможете поїхати переймати досвід провідних європейських спеціалістів. Все це доступно вам вдома з вашого комп’ютера з під’єднаними інтернетом. І одними із перших, хто зрозумів потребу зміни формату навчання, стала команда Munich Business School.

Що ми знаємо про Munich Business School?

Munich Business School – це німецька приватна бізнес-школа, яку у 2019 році визнано найкращою приватною бізнес-школою Німеччини (U Multitrank). Munich Business School має понад 25 років досвіду та встигла зарекомендувати себе як потужний осередок підприємництва. Студенти під час навчання в цій бізнес-школі встигли заснувати понад 60 успішних стартапів. Також Munich Business School має 60 партнерських університетів по всьому світу, що дозволяє студентам отримувати знання від професіоналів міжнародного рівня.

Зміни в навчальному процесі в умовах карантину

У квітні в Munich Business School оголосили, що набір студентів на всі програми продовжується. Навчання буде проходити в режимі онлайн.

Що стосується необхідності надати результати обов’язкових мовних тестів, у Munich Business School також пішли на послаблення умов вступу для деяких категорій студентів:

1. Студенти, які навчалися в школі чи університеті, де основною мовою комунікації була англійська, можуть не надавати результати TOEFL чи IELTS.

2. Студенти, які вступають на програму MBA, можуть не подавати результати TOEFL чи IELTS за умови, якщо вони нададуть лист від свого роботодавця. У цьому листі роботодавець має підтвердити, що вашою робочою мовою протягом останніх 2 років була англійська.

3. Студенти можуть подати результати нової «карантинної» версії TOEFL.

Ще один крок назустріч студентам від Munich Business School – це перегляд вартості навчання. Зокрема студенти, які вступатимуть в червні на бакалаврат, отримають знижку 20 %.

Також команда Munich Business School готова розглянути індивідуально кожен випадок, коли іноземний студент ще не отримав диплом A-Level чи International Baccalaureate, щоб знайти оптимальний сценарій, як студенту вступити, не втрачаючи час.

Що стосується вступу на програми, навчання за якими стартує у вересні 2020 року, поки у Munich Business School готуються до навчання онлайн.

Вебінари та лекції Munich Business School

Крім того, Munich Business School з квітня проводить серію безкоштовних вебінарів та ознайомчих лекцій. Мова вебінарів – англійська.

7,14 та 21 травня відбудеться вебінар «Навчання за програмою MBA», а 14 та 27 травня – лекція магістерської програми «Міжнародний бізнес».

Якщо вас зацікавила можливість здобути бізнес-освіту онлайн або ви хочете зареєструватися на одну із лекцій від найкращих фахівців Європи, звертайтеся в Mudra. Для цього достатньо зателефонувати за тел. (044) 499 115 0.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація