Послаблення карантину: реакція й коментарі іноземних закладів освіти


							альт Корисно знати: Вища освіта

Ситуація довкола COVID-19 істотно вплинула на світ, в тому числі й на сферу освіти. Нещодавно Mudra розповідала, як відреагували іноземні освітні заклади на запровадження карантину. У цьому матеріалі ми поділимось, до яких дій нині вдаються іноземні університети, коледжі та школи.

Kaplan International

Це міжнародна освітня компанія, яка співпрацює з освітніми закладами Нової Зеландії, Швейцарії, Німеччини, Франції, Канади, Великобританії та багатьох інших країн. Станом на червень представники Kaplan International анонсували графік відновлення офлайн роботи освітніх закладів і розповіли, які посилені заходи безпеки будуть запроваджені:

Партнерські навчальні заклади Kaplan International у Франції почнуть працювати з 29 червня, у Канаді – з 13 липня, в Австралії – з 13 липня, у Великобританії – деякі з 13 липня, а деякі (як і в Ірландії) – з 31 серпня. Навчальні заклади в Новій Зеландії, Швейцарії, Німеччині вже працюють в стандартному офлайн режимі.

У всіх закладах вживаються такі заходи безпеки:

 • Навчальні заклади використовують змішаний формат навчання (онлайн + офлайн).
 • Розроблено графік поетапного початку занять заради уникнення скупчень студентів.
 • Всі заняття проводяться у найбільших кімнатах з меншою кількістю студентів в класі.
 • Студенти носять маски в загальних шкільних приміщеннях.
 • Для всіх здійснюється щоденна перевірка температури.
 • Дезінфекційні засоби для рук доступні в кожному класі та загальних приміщеннях.

Dublin City University (Ірландія)

Осінній семестр 2020-2021 н.р. буде проходити в онлайн-форматі. Студенти можуть перебувати, як в Ірландії, так і в Україні. Головне, щоб на момент старту навчання (з 5 жовтня) у студента була ірландська віза. З цим проблем не має бути, адже консульства працюють вже з 22 червня. Студентам, які будуть перебувати в Ірландії, будуть доступні всі опції кампусу. Після приїзду з України до Ірландії треба пройти двотижневу самоізоляцію в студентських резиденціях, які вже для цього підготували.

don Quijote (Іспанія)

Наші мовні школи будуть відкриті зі 29 червня з дотриманням посилених заходів безпеки відповідно до розпоряджень органів охорони здоров’я. Навчання нових груп за кожним курсом стартуватиме щопонеділка. Крім того, за умови бронювання навчання за однією з програм don Quijote до серпня, ви отримаєте істотну знижку.

Toronto School of Management (Торонто, Канада)

Ми працюємо над планом поетапного відкриття Toronto School of Management. Нині цей план передбачає наступні правила:

 • Навчання буде проходити за змішаною моделлю навчання (онлайн+офлайн).
 • Студенти, які ще не знаходяться в Торонто, можуть завершити навчання онлайн.
 • У кожному класі будуть навчатися обмежена кількість студентів (для дотримання правил соціального дистанціювання).
 • Маски будуть надаватися всім студентам та співробітникам.
 • Дезінфекційні засоби будуть доступні на всіх входах в кампус і в кожному класі.
 • Збільшиться частота прибирання, в тому числі і дезінфекція місць частого контакту (кухня, поручні, кнопки ліфтів, дверні ручки).
 • Співробітникам відділів студентських послуг, академічних послуг та кар’єрного центру будуть надані щитки для обличчя.
 • Кафе Toronto School of Management залишатиметься зачиненим.
 • Гостьові лекції, семінари та інші студентські заходи будуть проходити виключно онлайн.
 • Студенти, які прибуватимуть на територію Канади, приходитимуть 14-денну самоізоляцію.

St Giles International (Великобританія)

Школи мережі St Giles International у Великобританії почнуть працювати з понеділка 13 липня з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки (моніторинг стану здоров’я студентів, видача масок та антисептиків, дотримання правил соціальної дистанції).

Fanshawe College (Онтаріо, Канада)

Навчання в осінньому семестрі 2020-2021 н.р. буде організовано в онлайн-форматі та в змішаному форматі (онлайн+офлайн). Для навчання в онлайні студенти мають бути забезпечені всіма необхідними технічними засобами (вебкамера, комп’ютер та доступ до швидкісного інтернету). Навчання в осінньому семестрі почнеться з 21 вересня. Студенти, які приїдуть до Канади, мають відбути 14-денну самоізоляцію. Представники міжнародного відділу Fanshawe College можуть допомогти іноземним студентам в розробці плану самоізоляції в Канаді.

BELS (мовна школа, Мальта)

З 1 липня порти та аеропорти Мальти знову будуть відчинені для іноземців. Іноземці з країн, де спостерігається зростання хворих на COVID-19, мають відбути самоізоляцію. Наразі мовна школа BELS не має офіційної дати відкриття. Поки школа залишається зачиненою для офлайн навчання до 30 червня і адміністрація школи чекає вказівок від керівництва країни та органів охорони здоров’я. Однак команда BELS готується працювати офлайн, дотримуючись заходів безпеки, та продовжує навчання в онлайн-форматі.

University of Winnipeg (Манітоба, Канада)

Нині у провінції спостерігається низький відсоток захворювань, тому ми маємо всі умови для поступового відкриття, про що ми анонсуватимемо згодом. Поточні студенти University of Winnipeg продовжують навчатися в онлайн-форматі. Крім того, попри досить нестабільний період ми продовжуємо розвиватися. Нині ми анонсуємо 2 дипломні програми за спеціалізаціями «Прогнозування та аналітика» і «Штучний інтелект». Навчання стартуватиме в травні та вересні 2021 р. за кожною з програм відповідно.

College Saint Charles (Швейцарія)

Ми працюємо з 11 травня, дотримуючись всіх заходів безпеки. Новий навчальний семестр стартує з 24 серпня. Візові відділи у всіх посольствах Швейцарії почали працювати з 8 червня. Для того, щоб долучитися до літніх програм College Saint Charles, українським студентам не потрібно отримувати візу. Ми раді приїзду студентів з різних країн і радо чекаємо їх у College Saint Charles!

Таким чином, ми бачимо, що поступово освітні заклади повертаються до стандартного режиму і адаптуються до діяльності в нових умовах. Якщо вас цікавить можливість навчання в конкретній країні чи закладі освіти, зверніться за консультацією в Mudra. Це можливо зробити за тел. (044) 499 115 0.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація