Старт 2020-2021 навчального року: зміни та особливості


							альт Корисно знати: Вища освіта

Попри те, що з заголовків міжнародних і місцевих ЗМІ не зникає коронавірус, життя продовжується. Це стосується і іноземних закладів освіти, де із запровадженням певних змін, стартував новий навчальний рік. До яких саме змін вдалися іноземні заклади середньої і вищої освіти, Mudra розповість вам у цьому матеріалі.

Ecole des Roches (Франція)


В середині вересня студенти міжнародної школи-пансіону Ecole des Roches повернулися у стіни рідного закладу після 6 місяців карантину. Кожен студент попередньо пройшов медичний огляд, а під час пересування територією школи студенти, викладачі і члени адміністративної команди дотримуються маскового режиму. Загалом школа працює, орієнтуючись на рекомендації Міністерства освіти Франції: щоранку і щовечора студенти проходять температурний скринінг, навчальні кабінети та житлові зони мають чіткий графік дезінфекції, а санітайзери є в кожній кімнаті.

TSoM (Канада)

У Toronto School of Management іноземні студенти, навчання яких стартувало у вересні, поки навчаються онлайн. За ними також зберігається право отримати в майбутньому дозвіл на працевлаштування і проживання в Канаді за умови, якщо вони пройдуть онлайн не більше 50 % матеріалу програми.

Для студентів, які ще вагаються, чи формат навчання у віртуальному класі для них, у Toronto School of Management розробили майже до кожної з основних програм тестові безкоштовні заняття в онлайн-форматі. Відвідавши таке віртуальне заняття, студент може ознайомитися зі специфікою формату і вже, беручи до уваги власний досвід, визначитися з рішенням.

University of Europe for Applied Sciences (Німеччина)

Команда University of Europe for Applied Sciences, орієнтуючись на ситуацію довкола COVID-19, вирішила продовжити термін прийому заявок на зимовий семестр 2020 року до 16 жовтня 2020 року.

У вересні 2020 року вже стартувало навчання University of Europe for Applied Sciences на кампусі з низкою нових правил:

  • дотримання соціальної дистанції;
  • перевірка температури під час входу в будівлю;
  • санітайзери розміщені по всій території кампусу;
  • обмежена кількість людей можуть перебувати у зонах відпочинку та у ліфтах.

Крім того, новоприбулі студенти, перед приїздом на кампус, мають пройти двотижневу самоізоляцію.

Thompson Rivers University (Канада)

Більшість курсів осіннього семестру 2020 року у Thompson Rivers University викладаються в дистанційному форматі. Ті курси, вивчення яких неможливо перенести в онлайн, викладаються в аудиторному форматі з дотриманням всіх рекомендацій лікарів. Аналогічний формат навчання у Thompson Rivers University вже анонсували і на зимовий семестр.

Всі студенти, які прибувають на кампус, перед початком навчання за фахом мають пройти тренінг, що було зроблено відповідно до норм протоколу безпеки. Студенти, викладачі та адміністративна команда Thompson Rivers University пересуваються територією університету в масках, дотримуючись соціальної дистанції.

Таким чином, ми бачимо, що попри весь вир непередбачуваних подій 2020 року, життя продовжується. Іноземні освітні заклади і нині навчають студентів з різних куточків світу, пристосовуючись до нової реальності. Така реакція закордонних шкіл та університетів є зеленим світлом для тих, хто ще вагається щодо реалізації своїх освітніх планів. Досить відкладати! Телефонуйте (044) 499 115 0, отримуйте безкоштовну консультацію та вирушайте вперед до своїх мрій.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація