Все про програми інтеграції


							альт Корисно знати: Середня освіта

Поряд зі зростанням популярності отримання середньої освіти в школах-пансіонах Великобританії зростає популярність програм інтеграції в приватні школи-пансіони Великобританії. 

Програма Інтеграції – це ідеальне рішення для батьків та їх дітей, які хочуть навчатися за кордоном, але мають певні страхи і сумніви щодо довгострокового навчання, переживають, чи зможе дитина адаптуватися до самостійного проживання та системи освіти іншої країни.

Інтеграція – це унікальне рішення для іноземного студента від 2 до 24 тижнів стати учнем приватної британської школи і зрозуміти, чи готовий він до навчання за кордоном, чи підходить йому Великобританія як країна, та звикнути до проживання без батьків.

На відміну від звичайних мовних програм, студенти вивчають весь спектр предметів разом з британськими студентами, поєднуючи предметне навчання з інтенсивним вивченням академічної англійської. Разом з усіма учнями, діти, що знаходяться на короткостроковому навчанні в іноземних школах, також беруть участь в спортивних заходах і культурному житті школи.

Діти повністю інтегруються в британське середовище, знайомляться з культурою Великобританії, менталітетом нації, стилем життя, цінностями, історією і, звичайно, системою освіти в Великобританії.

Важливо зазначити, що на програми інтеграції необхідно зараховуватися заздалегідь, адже школа повинна мати вільні місця у класі, який буде відповідати віку і знанням майбутнього учня, а також мати вільні місця в резиденції. 

Типовий шкільний день триває з 9:15 до 16:20, протягом якого діти будуть навчатися за стандартною програмою британської школи. Закріплені за кожним учнем тьютори допомагають дітям адаптуватися, влитися в повсякденні заняття і контролюють успіхи в навчанні.

Позакласні заняття:

Шкільний день спланований таким чином, щоб надати змогу учнями не лише отримувати користь від всебічного навчання, але й брати участь в різноманітних спортивних, музичних, театральних гуртках, програмах активного відпочинку та інших позакласних заходах, до яких мають доступ всі учні.

Проживання:

Умови проживання в школах пансіонах контролюються інспектуючими органами міністерства освіти країни і незалежними інспекціями OFSTED або ISI.
Кожна резиденція має власного вихователя, який забезпечує контроль та нагляд за учням після навчання.

Компанія Mudra. Освіта за кордоном радить батькам та дітям їхати на програму інтеграції в ті школи, в яких вони планують розпочати навчання через рік, для того, щоб прийняти остаточне рішення щодо навчання в школі на постійній основі з вересня.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація