5 причин обрати освіту за кордоном


							альт Корисно знати: Вища освіта

В усі часи, серед  усіх народів (можливо, за рідким виключенням) завжди актуальним було питання ДЕ вчитися і ЧОМУ вчитися. Часи змінювалися, а прагнення досягти максимальної самореалізації, посісти своє чільне місце під сонцем, принести максимальну користь громаді та/або людству завжди були головним рушієм освітнього марафону поколінь.

Світ за останні десятиліття набрав таких стрімких темпів розвитку, що людство не завжди встигає опановувати нові технічні та соціальні технології та йти крок в крок з лідерами.

Україна славиться своїм інтелектуальним та соціальним потенціалом, українці внесли суттєвий вклад  в розвиток та становлення не однієї нації, проте сьогодні ми потребуємо перезавантаження, щоб потенціал кожного українця зокрема та всіх нас разом узятих вибухнув новою силою. Ми – творчі і працьовиті, ми – розумаки і розумнички, маємо надолужити упущені можливості та стати серед лідерів світу, щоб будувати світ таким, яким ми його хочемо бачити.

Тож давайте чужому навчатися й свого не цуратися. Один із найефективніших шляхів до такого перезавантаження та усвідомленої самореалізації – освіта за кордоном. Ось мої 5 причин, щоб обрати освіту за кордоном:

  1.  Можливість долучитися  до останніх досягнень в різних галузях, щоб не марнувати свій час на «винаходи  велосипедів», а рухатися далі.
  2. Можливість отримати практичний досвід застосування своїх знань на міжнародному ринку праці та повчитися у професіоналів.
  3. Подорожі та знайомство з іншими країнами, їх культурою та порядками, розуміння ментальності. Розширення власних горизонтів.
  4. Нові знайомства, стосунки, ділові та особисті контакти.
  5. Можливість переоцінити та змінити якість власного життя.

Ми ніколи не знаємо як далеко можемо зайти, поки не вирушимо в тому напрямку. Я чудово розумію вагання та сумніви людей, які стоять зараз перед  вибором де краще отримати освіту за кордоном? або як обирати освіту за кордоном?

Дозволю собі дати кілька невеличких порад:

  1. Подумайте над тим, чого хочете досягнути ПІСЛЯ навчання. Тоді легше буде визначитися з країною навчання, типом навчального закладу та програми, а також шляхом до отримання відповідного диплому та/або наукового ступеню.
  2. Подумайте над  спеціальністю, галуззю, напрямком освіти. Чим краще ви поєднаєте власні здібності, нахили, компетенції, можливості в майбутній професії, тим успішнішою буде ваша самореалізація, а відтак і задоволеність життям. Тим ефективнішою буде ваша інвестиція у власне майбутнє.
  3. Обирайте вузи не з метою поступити, а з метою закінчити. Зважуйте свої амбіції з можливостями. І працюйте над собою, все під силу тому, хто йде.

Коли ви вже визначитеся з наміром навчатися за кордоном і станете перед питанням, в кого та де купити свій квиток для отримання освіти за кордоном, звертайтеся в МУДРУ, порівняйте нас з іншими і повертайтеся в МУДРУ. Ми цінуємо вашу довіру і знаємо, як допомогти вам втілити свої наміри в життя. 

Тетяна Шевченко, Керуючий партнер компанії Mudra. Освіта за кордоном

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація