Як отримати освіту за кордоном: три основних кроки


							альт Корисно знати: Вища освіта

Вже задумалися, як отримати, наприклад, вищу  або другу вищу освіту за кордоном і точно знаєте, навіщо то вам потрібно і що дає навчання за кордоном,  тоді можете приступати до оцінки своїх намірів та можливостей  та подальшого вибору шляху просування до поставленої мети.

Крок перший.

Дізнайтеся, що потрібно для навчання за кордоном. Перевірте свій поточний рівень англійської (іншої іноземної) мови та оцініть міру своєї готовності до вступу. Зазвичай, для вступу на англомовні програми бакалаврату (в англомовних країнах) потрібен  не менше як IELTS 6.0, на аналогічних програмах магістратури – не нижче IELTS 6.5. В неангломовних країнах вимоги до початкового рівня англійської мови можуть бути і нижчими: наприклад, IELTS 5.5 для програм бакалаврату та IELTS 6.0 для програм  магістратури.

Крок другий.

Якщо ваш рівень англійської мови нижче мінімального вступного рівня – не засмучуйтеся, а подумайте, як вийти на потрібний рівень. Є безліч програм для підготовки до вступу у вузи, основною метою яких є допомога абітурієнтам підтягнути поточний рівень англійської мови, засвоїти академічну англійську (термінологію) та навчитися вчитися в рамах тієї системи освіти, яку студент обрав для отримання диплому.

Крок третій.

Приступайте до прийняття рішення, де краще отримати освіту за кордоном. На цьому етапі час визначитися зі спеціальністю, вузом, країною, а також способом зарахування та отримання студентської візи (безвіз тут не допоможе) – через агента чи самостійно. 

Для того, щоб знайти свої відповіді на питання  чим навчання за кордоном краще та що потрібно знати про навчання за кордоном, підпишіться  на нашу сторіночку у Facebook та на Youtube, слідкуйте за нашими публікаціями в блозі на сайті та звертайтеся за консультаціями. Ми завжди раді допомогти вам розібратися з вашими питаннями. 

Попередня новина

Як поїхати на навчання до Канади? Корисно знати: Вища освіта
Як поїхати на навчання до Канади?

Наступна новина

5 причин обрати освіту за кордоном Корисно знати: Вища освіта
5 причин обрати освіту за кордоном
Підписатися на новини
Безкоштовна консультація