Як отримати консультацію про навчання за кордоном?


							Як отримати консультацію про навчання за кордоном? | Mudra Корисно знати:

Вас цікавить освіта за кордоном? Перечитали вже всю доступну інформацію в гуглі, але досі не знаєте з чого почати та яким шляхом рухатися? Тоді вам точно варто звернутися в Mudra, щоб отримати безкоштовну консультацію.

Mudra – це освітня агенція, яка допомагає українцям зі вступом в іноземні університети та школи на англомовні програми. Крім того, ми допомагаємо зі вступом на підготовчі академічні програми у Чехії, Словаччині, Іспанії та Німеччині, після яких українці можуть претендувати на безкоштовну вищу освіту в Європі. Також ви можете ознайомитися з повним переліком послуг Mudra на цій сторінці.

Безкоштовна консультація про навчання за кордоном – що це таке?

Безкоштовна консультація в Mudra – це перша розмова з вами, під час якої освітній консультант з’ясовує ваш запит, уточнює важливі деталі й після цього озвучує доступні у вашій ситуації шляхи до вашої мети. Безкоштовна консультація передбачає озвучення орієнтовних бюджетів на навчання і проживання. Детальніша інформація (пошук конкретної програми за конкретним запитом, уточнення вступних вимог, дедлайнів тощо) вже є іншою платною послугою – пошуково-дослідницькою роботою.

Що важливо для отримання безкоштовної консультації від Mudra?

 1. Ми консультуємо за умови, якщо ви лишаєте свій номер мобільного та ім’я. Це важлива інформація, яку ми не передаємо стороннім особам і використовуємо виключно для ідентифікації вашого запиту в нашій базі. Без цієї інформації ми не зможемо вас проконсультувати.
 2. Перша консультація проводиться у форматі живої розмови. Це може бути звичайний мобільний дзвінок або дзвінок через Viber, Telegram або WhatsApp.
 3. Рівень володіння мовою навчання – це важливий момент, від якого залежить, яким шляхом запропонує вам рухатися освітній консультант. Тому якщо ви хочете під час консультації одразу перейти до більш предметного обговорення, надайте інформацію про ваш рівень володіння англійською (IELTS, TOEFL, Duolingo Test) або пройдіть безкоштовний тест з англійської мови від компанії Mudra.

Чому варто обирати безкоштовну консультацію саме в освітній агенції Mudra?

 • Консультації в Mudra були та будуть безкоштовними для того, щоб кожен, хто обирає свій шлях до навчання за кордоном, мав реальне уявлення про умови й можливості до втілення цієї мрії в життя.
 • Якщо у вашій ситуації є проблемні моменти, які унеможливлюють ваш вступ або отримання візи, то освітній консультант Mudra повідомить вам про всі ризики ще на етапі консультації до підписання та оплати договору.
 • На відміну від багатьох інших освітніх агенцій, ми працюємо як з партнерськими, так і з непартнерськими закладами освіти, адже ми прагнемо задовольнити конкретно ваші потреби, а не втиснути ваш запит в певний шаблон.
 • Наша партнерська база налічує понад 50 тис. програм у 800 навчальних закладах світу.
 • Ми працюємо з багатьма країнами Європи, Азії, США, Канадою та Австралією.
 • Команда Mudra має експертизу, яка підтверджується відповідними здобутками. Серед наших клієнтів українці, які стають студентами університетів Ліги Плюща, отримують гранти та стипендії на навчання за кордоном та зараховуються в унікальні університети Південної Кореї.

Як отримати безкоштовну консультацію про освіту за кордоном?

Щоб отримати безкоштовну консультацію, оберіть зручний для себе спосіб і лишіть заявку на консультацію:

 1. Заповніть форму на mudra.ua.
 2. Зателефонуйте (098) 115 115 0, (095) 115 115 0, (063) 115 115 0.
 3. Напишіть у Viber, Telegram або WhatsApp – (095) 686 30 55.
 4. Напишіть нам в особисті повідомлення у Facebook або Instagram.
Підписатися на новини
Безкоштовна консультація