Як пройти творчий конкурс для вступу в іноземний університет?


							альт Корисно знати: Вища освіта

Творчий конкурс – це важлива складова для вступу на безліч творчих спеціальностей. Інколи саме результати вступних прослуховувань стають вирішальними для членів комісії. То ж як не впустити свій шанс та ефективно підготуватися до цього етапу? Mudra розповість у цьому матеріалі.

  1. Перш ніж шукати всі можливі курси підготовки та додавати гуглу роботи, не забудьте перевірити ресурси того навчального закладу, до якого ви плануєте вступати. Щонайменше ви можете знайти точні вимоги та критерії і ця інформація 100 % знадобиться вам під час підготовки до творчого випробування.
  2. Вивчіть досвід старших студентів. Іноземні університети мають розвинені студентські організації, серед яких є і ті, які надають інформаційну допомогу абітурієнтам. Також не варто забувати про можливості 21 століття – шанс поспілкуватися зі студентами цікавого вам університету в соцмережах.
  3. Найкраща імпровізація – це та, до якої ретельно і довго готувалися. Тому заздалегідь сплануйте свій виступ, його структуру та підготуйте відповіді на питання, які можуть бути у представників університету.
  4. Якщо під час виступу вам необхідний додатковий реквізит або техніка, уточніть заздалегідь, чи не виникнуть з цим проблеми.
  5. Подбайте про свій комфорт. Звучить дивно, але тут доречно згадати про одяг, взуття та зачіску. Безумовно, ви маєте бути охайні, але краще віддати перевагу не новенькій парі взуття чи сукенці. Під час виступу ви маєте бути зосередженні на своєму виступі, а не думати про те, як вам натерли ноги нові туфлі.
  6. Довготривалі виснажливі репетиції – це не те, що вам потрібно за день до виступу. Здоровий сон та відпочинок допоможуть вам в рази більше.
  7. В умовах COVID-19, коли деякі етапи вступу перенесли в онлайн, подбайте про те, щоб вас не підвела ваша техніка та інтернет-зв’язок.
  8. Не припиняйте вірити у власні сили і пам’ятайте, що саме вам подобається в обраній професії. Щира посмішка як ознака насолоди від процесу точно не лишаться непоміченими.

Сподіваємось, що цей матеріал був корисним для вас. Більше шансів дізнатися про вступні прослуховування у вас буде 21 січня – під час безкоштовного вебінару з представниками музичного британського вишу BIMM. Реєструйтеся та не втрачайте свій можливість наблизитися до мрії!

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація