Як провідні компанії світу мотивують співробітників?


							альт Корисно знати: Вища освіта

Поки одні роботодавці мотивують печеньками, компанії міжнародного рівня пропонують своїм співробітникам більш різноманітний перелік «плюшок». За статистикою 57 % осіб обирають місце роботи, зважаючи на репутацію компанії. Важливою складовою репутації є не лише професійні здобутки, а й рівень соціальної відповідальності та корпоративної культури компанії. Це показує потенційним працівникам, наскільки роботодавець цінує кожного співробітника. Розглянемо детальніше, як мотивують співробітників та будують корпоративну культуру відомі іноземні компанії.

1. У топових компаніях багато уваги приділяють можливості навчатися, розвиватися та переймати досвід у більш досвідчених колег. Наприклад, у Google існує власна мережа «G2G» (Googler-to-Googler), членами якої є понад 6 тисяч працівників. На базі цієї мережі співробітники Google влаштовують тематичні лекції, займаються менторством, допомагають колегам розвивати нові навички.
2. Компанія Google відома ще й тим, що 20 % свого робочого часу співробітники можуть присвячувати розробці власних проєктів. В результаті багато продуктів компанії, без яких ми не можемо уявити повсякденне життя, є результатом індивідуальних розробок співробітників протягом саме цих 20 % робочого часу.
3. Безкоштовне харчування є найпопулярнішим видом привілей серед компаній світу. І мова не просто про печиво чи літри кави, а про повноцінні сніданки та обіди з можливістю обрати стандартне, веганське, вегетаріанське чи дієтичне меню.
4. Заняття фітнесом в спортивній залі на базі компанії – це другий привілей за рівнем популярності серед компаній світу. І це не дивно, адже гіподинамія є поширеною хворобою нашого часу, тому відповідальні компанії прагнуть допомогти співробітникам зберігати прийнятний рівень фізичної активності.
5. Безкоштовний корпоративний транспорт є одним із способів мотивації співробітників Google та Proctor&Gamble. Ці компанії дбають про комфорт та зручні умови для своїх співробітників.
6. Безкоштовна йога доступна співробітникам Airbnb.
7. Знижки на відвідування тренажерного залу мають співробітники Diageo та Proctor&Gamble.
8. Власний медичний центр для співробітників є в британській компанії Diageo.

9. Безкоштовні консультації психолога доступні для співробітників ірландської букмекерської компанії Paddy Power.
10. Діти співробітників американської компанії Patagonia відвідують в будні дитячий центр, створений при компанії.
11. Оплачувані дні по догляду за дитиною для батьків є у Facebook.
12. Шанс отримати стипендію для подорожей є у співробітників Airbnb.
13. У Southwest Airlines співробітники та члени їхньої родини безкоштовно користуються послугами компанії, а також вони мають знижки на оренду транспортних засобів та знижку на проживання в готелі.
14. Поки деякі українські компанії лише впроваджують таке нововведення, за кордоном вже став нормою гнучкий графік роботи. Це дозволяє співробітникам не бути прив’язаними до місця в офісі та допомагає дотриматися work-life балансу. Тому зовсім не дивно, що в рейтингу найкращих роботодавців за версією Forbes 86 % компаній пропонують гнучкий графік роботи.
15. Американська компанія Salesforce оплачує заняття йогою, масаж, навчання для співробітників, а також надає знижки на послуги клінінгових служб та відвідування концертів.

Навчання за кордоном підвищує шанси випускників стати членом команди однієї з провідних компаній світу. Завдяки розвиненій програмі стажувань на базі іноземних університетів, можливості покращувати паралельно з навчанням знання англійської мови та відвідувати лекції провідних фахівців своєї галузі, мрія про роботу в Google, Facebook чи Proctor & Gamble не здається такою недосяжною. І все це доступно вам.
Дізнайтеся більше про навчальні програми, вартість навчання та стипендії на безкоштовній консультації Mudra. Для цього варто лише зателефонувати за номером (044) 499 115 0 або залишити заявку на сайті. Міжнародні перспективи зачекалися на вас, не зволікайте!

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація