10 причин обрати навчання в Нідерландах


							альт Корисно знати: Вища освіта

Затишні ресторанчики та мерехтливі канали захоплюють вашу увагу? Ви хочете відчути як це жити в одній з найбезпечніших та економічно розвинених країн світу?

Варто втілити свої мрії в реальність обравши навчання в Нідерландах!

Пропонуємо вашій увазі лише низку причин, чому варто обрати навчання саме в цій країні.

1. Престижні університети.

Шукаєте навчання за кордоном, яке дає вам можливість навчатися в одному з кращих університетів світу за помірну ціну? Обирайте Нідерланди!

Голландці мають одну із найстаріших та визнаних систем вищої освіти у світі. Багато університетів, які знаходяться на вищих позиціях в світовому рейтингу, ви знайдете саме тут.

До того ж голландські університети пропонують багато стипендій, різноманітних англомовних програм та прекрасне студентське життя.

 

2. Відкрите суспільство

Голландці ведуть своє повсякденне життя з "живи і нехай живуть" ставленням, яке можна побачити в різноманітності їх оточення. Толерантність стала невід'ємною складовою нідерландського способу життя.

Будучи міжнародним студентом, багато аспектів можуть здаватися дивними, але ви швидко побачите, що політика ліберальної легалізації голландців створила безпечний простір для людей.

 

3. Конкурентна економіка

Після закінчення навчання більшість студентів мають одну головну мету - знайти роботу.

Багато студентів після завершення навчання, закохавшись в Нідерланди, мріють залишитися працювати в цій країні. На щастя, Нідерланди - країна з однією з найбільш конкурентоспроможних економік Європи. Пошук роботи є не тільки можливим, а майже гарантованим!

Уряд Нідерландів постійно сприяє інноваціям та новим талантам, пропонуючи візи іноземцям, які мають затребувані навички певних професій.

 

4. Мова

Чи знаєте ви, що нідерландська - найближча до англійської мови? Всі голландці розмовляють англійською мовою як рідною. Університети в свою чергу пропонують безліч англомовних програм різних спеціальностей та ступенів.

 Через близькість Нідерландів до Бельгії, Франції та Німеччини багато голландців також вивчають французьку чи німецьку мови. Отже, не соромлячись практикуйте свої мовні навички!

 

5. Велосипедна культура життя

Ще одна дивовижна перевага навчання в Нідерландах - це ваш дешевий, легкий доступ до транспорту. Велосипед!

Завдяки розгалуженій мережі велосипедних доріжок і безлічі місць для зберігання та замикання велосипеда, голландська інфраструктура сприяє використанню безкоштовного виду транспорту як велосипед. Це ще один спосіб для голландців захистити навколишнє середовища. До того ж, перевага велосипеду у дорожньо-транспортному русі, робить його одним із найбільш безпечних способів пересування.

6. Здоровий та активний спосіб життя

В світових рейтингах голландці – одна з найздоровіших націй на планеті.

Звичайно,  це також пов'язано з велосипедною культурою по всій країні. Проте голландці також цінують спортивні та інші види фізичної активності. Як міжнародний студент у Нідерландах, ви матимете достатньо можливостей приєднатися до студентських спортивних груп чи команд, щоб займатися спортом.

Поєднання фізичної активності та соціального аспекту створює великий розумовий простір для вирішення проблем навчання та життя за кордоном.

 

7. Їжа за яку можна вмерти.

Як не дивно, але голландська дієта насичена жирами. Сир, масло та м'ясо завжди будуть на голландському столі.

Вафлі, млинчики, яблуневі пироги та солодощі є одними з найулюбленіших закусок голландців.

Якщо випічка не ваша страва, є багато інших смаколиків, щоб спробувати! Біттербалени є однією з найпопулярніших закусок у барах або на вечірках. Це маленькі фрикадельки покриті сухарями та смажені до хрусткої, золотистої скоринки.

 

8. Золотий вік

Якщо ви захоплюєтеся мистецтвом – Нідерланди також ваша країна.

Рембрандт,  Вермеєр, Вінсент ван Гога залишили у спадок свої картинки. Навчаючись в Амстердамі, у вас буде достатньо  часу та  можливостей зануритися у мистецтво Нідерландів. Почніть з божевільного музею Ван Гога, щоб поглибити свої знання про пост імпресіоністів.

 

9. Подорожі

В межах Нідерландів іноземні студенти можуть знайти деякі з найкрасивіших, унікальних міст світу. Прогуляйтеся уздовж каналів Амстердама, відвідайте порти Роттердаму або погляньте на прекрасну архітектуру Гааги.

 Незалежно від того, де ви будете навчатися, Нідерланди ідеально підходять для вас, щоб побачити все, що може запропонувати Європа! Легко знайти дешеві квитки та відправитися на вихідні дні в Італію, Польщу чи навіть Англію. Таким чином, Ви можете максимально використати досвід навчання в Нідерландах, побачивши не тільки те, що запропонує вам ця країніа, а все, що є в Європі.

 

10. Бути собою

Вони не тільки толерантні, голландці ті, що приймуть тебе будь-яким. Ви можете вільно бути тим, ким ви хочете бути. Завдяки цьому ви розкриєте весь потенціал, що у вас є. Голландці - це чесні та відкриті комунікатори. Тому дуже скоро ви знайдете собі багато  друзів на все життя. Багато студентів, які навчаються за кордоном, говорять про те, що друзі та спілкування є одними із найцікавіших аспектів навчання за кордоном.

Наважилися?! Але виникли проблеми з вибором програми та навчального закладу?

Приходьте до нас в офіс, ми з радістю вам допоможемо.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація