ТОП 10 причин щоб обрати навчання в Швейцарії.


							ТОП 10 причин щоб обрати навчання в Швейцарії. | Mudra Корисно знати: Вища освіта

Швейцарський бренд визнаний на міжнародному рівні. Згадайте швейцарський шоколад, сир, годинник і швейцарський армійський ніж. Проте, не менш відомою є престижність та висококласність системи освіти Швейцарії.

Головна перевага швейцарської системи вищої освіти – це те, що вона включає в себе обов’язкові стажування, пропонує студентам можливість продовжувати навчання та подальшу кар'єру.

 

Хочете дізнатися більше про те, що робить Швейцарію одним з кращих місць для навчання за кордоном? Пропонуємо ознайомитися з нашим списком нижче.

 
1. Люди різноманітні як географія

Держава складається з 26 федеральних штатів та має 4 державні мови, це не дивно, що швейцарське населення є одним з найрізноманітніших в Європі. Міжнародні студенти можуть обрати те місце, яке буде найбільш комфортним для них. Чи це буде навколо Швейцарських Альп або центрального плато, у великому місті чи сільській місцині, в Швейцарії кожен знайде місце для себе!

 

2. Неймовірні пейзажі

Існує група людей, які люблять висвітлювати та досліджувати природну красу Швейцарії: самі швейцарці. Ви можете приєднатися до місцевого населення на одному з численних поїздів, човнів або автобусів, щоб здійснити екскурсію по одній із найкрасивіших країн світу. Швейцарія ідеально підходить для будь-якого студента, який шукає щось захоплююче, розслаблююче або навіть романтичне.

 

3. Альпи

Альпи дійсно видовище, щоб побачити. Навчання у Швейцарії не було б повним без поїздки до швейцарських Альп. Альпи – це не тільки про зимові види відпочинку й спорту, це місце, де ви зможете відчути справжню швейцарську ідентичність. Ви зрозумієте, як швейцарські Альпи вплинули на культуру країни в цілому.

 

4. Пригодницькі види спорту

Якщо ви любите спорт, вдача на вашому боці, і якщо ні, то у вас буде шанс полюбити його! Навіть якщо ви будете жити у великому місті, у вас буде можливість покататися на лижах, сноуборді, ковзанах та велосипеді. А якщо ви готові піти на наступний рівень, то спробуйте скелелазіння, похід льодовиком або екскурсії каньйоном!

 

5. Висококласні міста

Якщо ви спробували щастя у спорті, але він все ще не є вашою улюбленою справою, не хвилюйтеся! Швейцарія є домом для деяких найкрасивіших та вишуканих міст світу. Прогуляйтеся по мальовничих вулицях старого міста Цюріха або відвідайте європейський штаб Організації Об'єднаних Націй у Палаці Націй в Женеві. Ви будете закохуватися в кожне місто, в якому побуваєте.

6. Міжнародна мережа

Майже 25% всіх студентів у Швейцарії складають іноземні студенти. Зустрічі з іншими іноземними студентами стануть найшвидшим способом завести нових друзів друзів та розвинути як вашу соціальну, так і професійну мережу. Це також ідеальний спосіб відкрити для себе нові культури, традиції, а також вивчити інші мови.

 
7. Решта Європи на порозі

Тепер, коли ви зробили нових друзів і дослідили те, що може запропонувати Швейцарія, прийшов час вирушити та побачити решту Європи. Швейцарія межує з п'ятьма іншими європейськими країнами і добре пов'язана з усіма ними. Гарна транспортна система Швейцарії готова втілити вашу мрію у вихідні дні в реальність. Отже, перейдіть кордон з Німеччиною та прогуляйтеся Чорним Лісом, або прокладіть свій шлях на південь Італії та відвідайте одну з найбільших в світі модних столиць, Мілан.

 
8. Ефективність є ключовою

Успіх швейцарської транспортної мережі став можливим завдяки швейцарському прагненню до ефективності. Ефективність є ключовим фактором в усіх сферах. Офіційні документи видаються вчасно,  університети добре організовані, тобто не виникає складнощим з процесами зарахування та отриманням студентської візи й посвідки на проживання.


9. Безпечне місце для життя

Студенти можуть залишити будь-яку стурбованість з приводу їхньої безпеки під час навчання в Швейцарії, адже ця країна є однією з найбезпечніших у світі. 

 

10. Висока якість освіти

Кожен студент дивиться на репутацію університету. Швейцарські університети, пропонують інноваційне середовище для студентів та науковців та гарантують практичну складову у навчанні. Візьміть наприклад BHMS - міжнародну школу менеджменту сфери гостинності.

Незалежно від того, яку програму ви оберете, ви будете задоволені своїм вибором. 

Так що ж ви думаєте? Ви готові почати дивовижну подорож навчатися у Швейцарії? Ми з радістю підберемо найкращий навчальний заклад для вас.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація