14 додатків, які полегшать навчання в університеті.


							альт Корисно знати: Вища освіта

Наразі важко уявити студента, який не користується смартфоном або комп'ютером і всю інформацію бере виключно з бібліотеки. Саме тому ми зібрали для вас список додатків, які зроблять ваші студентські роки максимально продуктивними та полеглшать навчання в університеті. Читайте та качайте.

1. іStudiez lite student planner

Ідеальний додаток, щоб тримати все під контролем. Тут ви можете зберігати свій розклад, завдання та оцінки. Не впевнені в якій аудиторії наступна лекція або яке завдання необхідно зробити на завтрашній семінар? Перегляньте IStudiez! І найкраща частина – додаток можна синхронізувати з іншими календарями на телефоні такими як гугл-календар та інші.

іOS | Android (платна версія)

2. Todo

Додаток для тих, хто любить створювати списки та ставити собі задачі. Додаток можна синхронізувати з календарем. Також ви можете зберігати декілька списків, сортувати на категорії, створювати повторювальні задачі та ставити собі нагадування.

іOS | Android 

3. Trello

Ще один додаток для планування та організації роботи. Але в Trello ви ще зможете планувати групові проекти чи роботи, створюючи простір зі спільними задачами, а також обговорювати деталі, ставити дедлайни виконання та слідкувати за прогресом. Також ви можете синхронізувати додаток з іншими додатками як гугл-календар.

іOS | Android

4. Documents To Go

Часто буває, що влучні ідеї приходять посеред дороги десь в транспорті. Це не проблема з Documents To Go, адже цей додаток дає можливість створювати, редагувати та передивлятися документи, таблиці та презентації де завгодно.

іOS Android 

5. Any.do

Ще один додаток для організації завдань. Ви можете синхронізувати всі задачі з іншими пристоями та мати доступ з будь-якого місця. А також можете додавати задачі голосом, виставляти приорітети, позначати завершені задачі та виводити список задач на головний екран вашого пристрою.

іOS | Android

6. Mint.com

Якщо у вас є проблеми з витратами або ви не завжди можете на всі 100 розрахувати гроші, цей додаток саме для вас. Він не дасть вашим грошам безслідно зникнути. Завдяки Mint.com ви зможете контролювати ваші витрати та аналізувати на що ви витрачаєте найбільше.

іOS | Android

7. Mathway

Завдання з математики можуть бути дуже складними та займати багато часу, додаток Mathway допоможе полегшити ваш біль. Просто введіть завдання в додаток та перевірте, чи ваше рішення співпадає з запропонованим.

іOS | Android

8. iTunes U

Якщо ви маєте техніку Apple, ви будете раді знати про доступ до iTunes U. Додаток дає вам безкоштовний доступ до різних освітніх курсів з провідних університетів. Ви можете слухати курси з MIT, Єлю, Кембріджу та інших університетів світу.

іOS 

9. EasyBib

При написанні есе один з найбільш неприємних видів робіт – оформлення бібліографії, списку використаних джерел. Додаток EasyBib робить зайву роботу за вас – просто введіть назву джерела та отримайте правильно оформлене цитування. Але пам’ятайте, що ви все одно маєте знати MLA чи APA стиль для правильного формулювання.

іOS | Android

10. SelfControl

Якщо ви один з тих студентів, який дуже легко відволікається на соціальні мережі та якому важко зосередитися – цей додаток саме для вас. SelfControl блокує певні вебсайти на вашому пристроії на певний час. І ви легко напишите есе чи прослухаєте лекцію, не відволікаючись на фейсбук. 

іOS | Android (альтернативний додаток)

11. Simplemind

Інколи важко втримати все в голові, на щастя є Simplemind завдяки якому можна створювати блок-схеми, записувати всі ідеї в одному місці та покращити вашу продуктивність.

Блок-схеми дають можливість візуалізувати та пов'язувати думки, додавати посилання, ділитися з друзями.

іOS | Android

12. Quizlet Go

Паперові картки залишаються в минулому з цим додатком. Ви можете використовувати картки, що вже є в додатку або створити власні. Тут є безліч тем – починаючи від речення дня німецькою до структури серця та кодів аеропортів.

іOS | Android

13. Flashcards+ 

Ще один додаток для навчання з картками. З цим додатком ви можете створювати картки з зображеннями та готуватися до тестів таким чином. Тут також наявна база вже готових карток. Додаток працює таким чином, що коли ви вже запам’ятали якусь картку, він вже не буде вам її показувати і більше зосередиться на тих картках, в яких у вас ще є пробіли.

іOS

14. xMind

Для тих, хто краще запам’ятовує інформацію в схемах є додаток xMind. Тут ви можете створювати блоксхеми, графіки для кращого запам’ятовування та підвищення ефективності.

іOS

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація